Сито За Тестирање: Јасна Акрилна Рамка, Нерѓосувачки Челик, Акрилик, 12 Големина На Мрежа

Сито За Тестирање: Јасна Акрилна Рамка, Нерѓосувачки Челик, Акрилик, 12 Големина На Мрежа

DEN 504.00

Свеж

Достапно.

Точка : Тестирање Сито. Тип : Јасна Акрилна Рамка. Материјал На Екранот : Нерѓосувачки Челик. Рамка Материјал : Акрилик. Големина На Мрежа : #12. Точка : Тестирање Сито. Тип : Јасна Акрилна Рамка. Материјал На Екранот : Нерѓосувачки Челик. Рамка Материјал : Акрилик. Големина На Мрежа : #12. Спецификации : Точка : Тип На Сито За Тестирање : Јасен Материјал За Екран На Акрилна Рамка : Материјал Од Рамка Од Нерѓосувачки Челик : Големина На Акрилна Мрежа : #12 Опсег На Големина На Мрежа : Средна Жица Диа. : 0,8 мм Големина На Отворање : 1,7 Мм Надвор Диа. : 3.5 Во Рамка Внатре Диа. : 3 Во Вкупна Длабочина : 0.625 Во Стандарди : АСТМ Е11.

Избор на клиенти

Предност 18SS12F Тест Сито, 12 Дијаметар, Целосна Висина, 18 Големина Мрежа Свеж
Предност 18SS12F Тест Сито, 12 Дијаметар, Целосна Висина, 18 Големина Мрежа

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Количина На Пакетот : 1 Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакето

DEN 2369.60
ЛАБАЛФА 60 Решетката Лабораторија Сита, 60 Мрежа Тест Сито, 8 Дијаметар, 304 Нерѓосувачки Челик Жица Крпа Свеж
ЛАБАЛФА 60 Решетката Лабораторија Сита, 60 Мрежа Тест Сито, 8 Дијаметар, 304 Нерѓосувачки Челик Жица Крпа

ГОЛЕМИНА 60 мрежести тест сита, 304 лабораториски сита од нерѓосувачки челик,лабораториско сито со решет�

DEN 3.33
Сито За Тестирање: Јасна Акрилна Рамка, Нерѓосувачки Челик, Акрилик, 6 Големина На Мрежа Свеж
Сито За Тестирање: Јасна Акрилна Рамка, Нерѓосувачки Челик, Акрилик, 6 Големина На Мрежа

Точка : Тестирање Сито Тип : Јасна Акрилна Рамка Материјал На Екранот : Нерѓосувачки Челик...

DEN 1051.20
Гилсон В12Ш 3/8 Нерѓосувачки Челик АСТМ Круг Тест Сито, 3/8 Отворање Големина, 12 Дијаметар Рамка, Половина Висина Свеж
Гилсон Изведувач V8SH 80 Нерѓосувачки Челик Сито, 80, 8 Дијаметар, Половина Висина Свеж
Гилсон Изведувач V8SH 80 Нерѓосувачки Челик Сито, 80, 8 Дијаметар, Половина Висина

Тави со продолжен Раб се исто така достапни за вметнување во средината на оџакот, што овозможува да се т�

DEN 919.68
200 Мрежа 0.074 мм Решетка Лабораторија Стандард Тест Сито нерѓосувачки Челик 20см Свеж
200 Мрежа 0.074 мм Решетка Лабораторија Стандард Тест Сито нерѓосувачки Челик 20см

Материјал за мрежеста ткаенина : нерѓосувачки Челик Погоден за : овошје, дехидриран зеленчук во прав, ле�

DEN 2.67
Предност Л3-С45 Стандардно Сито, Мрежа од нерѓосувачки Челик, 0,355 Мм Отворање На Сито, Бр. 45 Свеж
Предност Л3-С45 Стандардно Сито, Мрежа од нерѓосувачки Челик, 0,355 Мм Отворање На Сито, Бр. 45

Лабораториска опрема и инструменти Произведено во сад Произведено Од КолПармер Лабораториска Опрема И

DEN 0.67
Гилсон ИЗВЕДУВАЧ V3CH 10 Месинг/Нерѓосувачки Челик Сито, 10, 3 Дијаметар, Половина Висина Свеж
Гилсон ИЗВЕДУВАЧ V3CH 10 Месинг/Нерѓосувачки Челик Сито, 10, 3 Дијаметар, Половина Висина

Гилсон АСТМ 3 " Дијаметар Круг МесингНерѓосувачки Тест Сита ги исполнуваат барањата НА АСТМ Е 11 Месинг Р�

DEN 2.67
Гилсон 12-Инчен АСТМ Е11 Тест Сито, Сите Нерѓосувачки Челик, Број 35 Отворање Големина, Целосна Висина Свеж
Гилсон 12-Инчен АСТМ Е11 Тест Сито, Сите Нерѓосувачки Челик, Број 35 Отворање Големина, Целосна Висина

Дијаметарот на рамката од 12 инчи (305мм) обезбедува дарежлива површина за апликации за просејување со пог

DEN 1.33
Тест Сито: Нерѓосувачки Челик, Месинг, 25 Големина Мрежа, 8 Во Надвор Диа. Свеж
Тест Сито: Нерѓосувачки Челик, Месинг, 25 Големина Мрежа, 8 Во Надвор Диа.

Точка : Тест Сито Материјал На Екранот : Нерѓосувачки Челик Рамка Материјал : Месинг Големина Мрежа : 25 На

DEN 1110.40
Кол-Пармер Тестирање Сито, Месинг Рамка/СС Жица, 8 ОД, Половина Висина, Бр. Свеж
Кол-Пармер Тестирање Сито, Месинг Рамка/СС Жица, 8 ОД, Половина Висина, Бр.

Материјал : месинг рамка, нерѓосувачки челик жица Тајлер стандардна големина на екранот( мрежа) : 200 Отво�

DEN 0.67
Кол-Пармер Тестирање Сито, СС Рамка/СС Жица, 12 ОД, Целосна Висина, Бр. 50 Свеж
Кол-Пармер Тестирање Сито, СС Рамка/СС Жица, 12 ОД, Целосна Висина, Бр. 50

Материјал : нерѓосувачки челик Тајлер стандардна големина на екранот( мрежа) : 48 Отворање на сито( мм) : 0.29

DEN 1.67
ГИЛСОН В12Ч 230 Месинг/Нерѓосувачки Челик Сито, 12 Дијаметар, Половина Висина Свеж
ГИЛСОН В12Ч 230 Месинг/Нерѓосувачки Челик Сито, 12 Дијаметар, Половина Висина

Тави собираат парични казни на дното на ситото магацинот Тави со продолжен раб се исто така достапни за

DEN 273.60
Кол-Пармер Тестирање Сито, Месинг Рамка/Месинг Жица, 12 ОД, Половина Висина, Бр. 60 Свеж
Кол-Пармер Тестирање Сито, Месинг Рамка/Месинг Жица, 12 ОД, Половина Висина, Бр. 60

Материјал : месинг рамка, месинг жица Тајлер стандардна големина на екранот( мрежа) : 60 Отворање на сито( �

DEN 2606.88
AVANTECH-AD-60BB8F Aventech Месинг Тест Сита, 8 Дијаметар, 60 Мрежа, Целосна Висина Свеж
AVANTECH-AD-60BB8F Aventech Месинг Тест Сита, 8 Дијаметар, 60 Мрежа, Целосна Висина

#60 големина мрежа Месинг рамка, Месинг жица крпа Целосна Висина (31 / 4" длабочина на жица крпа)...

DEN 1151.68
Гилсон V300SF 38U Нерѓосувачки Челик ISO Круг Тест Сито, 38 um Отворање Големина, 300 Mm Рамка Дијаметар, Целосна Висина Свеж
Предност Месинг Тест Сита, 12 Дијаметар, 1.00 Мрежа, Средна Висина Свеж
Предност Месинг Тест Сита, 12 Дијаметар, 1.00 Мрежа, Средна Висина

1.00 инчен големина мрежа Месинг рамка, нерѓосувачки челик жица крпа Целосна висина (2 инчи длабочина на ж�

DEN 2037.92
Гилсон V300SH 180u НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ISO Круг Тест Сито, 180 um Отворање Големина, 300 Mm Рамка Дијаметар, Половина Висина Свеж
Предностех Сита Од Нерѓосувачки Челик, Дијаметар Од 12 Инчи, 16 Мрежа, Средна Висина Свеж
Предностех Сита Од Нерѓосувачки Челик, Дијаметар Од 12 Инчи, 16 Мрежа, Средна Висина

#16 големина мрежа Нерѓосувачки челик рамка, нерѓосувачки челик жица крпа Средна Висина (2" длабочина на ж

DEN 3426.08