Аексит Жица Стегање Аудио &засилувач; Видео Додатоци Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал AWG22 Конектори &засилувач; Адаптери 1000 парчиња Црна

Аексит Жица Стегање Аудио &засилувач; Видео Додатоци Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал AWG22 Конектори &засилувач; Адаптери

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Изолатеферула;Модел : Е0508. Дизајн : Тип На Цевка;Материјал : Пластика, Метал. Боја : Сребрен Тон, Црна;Одговара На Големината На Кабелот : 0, 5мм2(А. В. Г 22). Пластична Цевка Внатрешна Диа : 2,6 мм / 0,1"; Нето Тежина : 67гр. Содржина На Пакетот : 1000 (+/-2%)парчиња х Изолатеферули. Име На Производот : Изолатеферула;Модел : Е0508. Дизајн : Тип На Цевка;Материјал : Пластика, Метал. Боја : Сребрен Тон, Црна;Одговара На Големината На Кабелот : 0, 5мм2(А. В. Г 22). Пластична Цевка Внатрешна Диа : 2,6 мм / 0,1"; Нето Тежина : 67гр. Содржина На Пакетот : 1000 (+/-2%)парчиња х Изолатеферули. Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.За прекинување на заглавената жица во терминални блокови.

Избор на клиенти

100 Парчиња XHF 16-14 AGG Најлон Женски Лопата Конектори Брзо Исклучување Жица Терминали Изолирани Жица Стегање Конектори Сина Свеж Попустот
12-10 Га. 0.250 Wd. Машки Терминали За Брзо Исклучување На Топлина - Свеж
12-10 Га. 0.250 Wd. Машки Терминали За Брзо Исклучување На Топлина -

Топлина Смалуваат, Калај Обложени Бакар 194° F Максимална Температура 1210 мерач 0.250" ширина, 0.032" таб машки т

DEN 335.84
ПАНДУИТ МЛТ6ДЕХ15-К316 Свеж
ПАНДУИТ МЛТ6ДЕХ15-К316

Дизајнот на главата за самозаклучување ја забрзува инсталацијата и се заклучува на место по која било д

DEN 209.60
Хабел HBL13R89D3 Прекинувач За Исклучување На Пол со Нема3r Куќиште, 30 засилувач, 600V Свеж
Хабел HBL13R89D3 Прекинувач За Исклучување На Пол со Нема3r Куќиште, 30 засилувач, 600V

Примена : Мотор Стартување W / O Заштита Од Преоптоварување Стандард : УЛ508 Монтирање : Завртка Монтирање.

DEN 2.33
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел Свеж
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е6012;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Среб�

DEN 174.08
IIVVERR 100 Парчиња CE-2 Затворени Крајот Стегање Капа 16-14 AWG Најлон Жица Приклучок Терминал (100 Unids CE-2 Tapa de crimpar Свеж
IIVVERR 100 Парчиња CE-2 Затворени Крајот Стегање Капа 16-14 AWG Најлон Жица Приклучок Терминал (100 Unids CE-2 Tapa de crimpar

Име на производот : Затворен Крај Жица Конектор;Модел : СЕ2;Макс.Напон : 300 V.Макс Температура : 150С;Внатрешн

DEN 2.67
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување Свеж
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување

За голема сигурност, пробајте го стандардниот женски терминал за исклучување со Шифрирана Боја ОД 3м ХА�

DEN 2.33
3м Женски Брзо Исклучување Види Преку-Најлон Изолирани .250 12-10 Мерач Жолта-100PK Свеж
3м Женски Брзо Исклучување Види Преку-Најлон Изолирани .250 12-10 Мерач Жолта-100PK

1210 мерач, Жолта 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоб

DEN 1558.40
Stakon RC10 - 250f Женски Исклучување, Најлон Изолирани, 1.04-Инчен Должина од 0.29-Инчен Ширина, Жолта, 50-Пакет Свеж
Stakon RC10 - 250f Женски Исклучување, Најлон Изолирани, 1.04-Инчен Должина од 0.29-Инчен Ширина, Жолта, 50-Пакет

Уникатната конструкција на женското исклучување нуди долгорочна сигурност Назабеното буре со лемење о

DEN 436.80
Wirefy 120 ПАРЧИЊА Т Допрете Жица Конектори - Брзо Спојување Жица Конектори - Брзо Исклучување Жица Славини-Сина 18-14 AWG Свеж Попустот
NTE Electronics 76-NIPD16L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 16-14 WG Жица Мерач, 0.866 Свеж
Морис Производи 10329 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.032Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет Свеж
Морис Производи 10329 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.032Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет

Винил Изолирани Женски ИсклучуваЖенски Винил Изолирани Исклучува За Електрични Завршетоци Женските И�

DEN 0.33
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна Свеж
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Тип : MagMate Терминал Пол : Метод На Завршување На Јаз�

DEN 2.67
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG Свеж
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG

(10) ПАКЕТ 14 МЕРАЧ 2 ПИНСКИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ СО 10 ИНЧЕН ЖИЦА ВОДИ ПОЛАРИЗИРАНА ЖИЦА ТЕМПЕРАМЕНТ (10) ПАКЕТ 14

DEN 3.00
14-16 Мерач 200 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250 Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250

200 PK 1416 МЕРАЧ НЕИЗОЛИРАНИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ МАШКИ .250 ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УПОТРЕ

DEN 379.20
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет Свеж
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет

3м Брзо Исклучување Најлон Изолирани Машки Конектор Црвениот 22 / 18 Мерач .250 100 Торба Пакет 1 Инсталирајте

DEN 266.72
14-16 Мерач 100 ПК Винил Сина Брзо Исклучување Женски .187 Терминален Конектор Свеж
14-16 Мерач 100 ПК Винил Сина Брзо Исклучување Женски .187 Терминален Конектор

100 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .187 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 761.60
14-16 Мерач 100 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250 Свеж
14-16 Мерач 100 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250

100 PK 1416 МЕРАЧ НЕИЗОЛИРАНИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ МАШКИ .250 ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УПОТРЕ

DEN 3.33
Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина Свеж
Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина

Најлон изолирани женски исклучување Достапно во 1614 големина на жица 0,110инчи х 0,032инчи големина на јазич�

DEN 0.33
IIVVERR 120pcs AWG14 Жица Бакар Стегач Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал (120 unids AWG14 Кабел Конектор Де Свеж
IIVVERR 120pcs AWG14 Жица Бакар Стегач Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал (120 unids AWG14 Кабел Конектор Де

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е2508;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Мулт�

DEN 155.52
3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 16-14 Мерач Блу-100ПК Свеж
3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 16-14 Мерач Блу-100ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 239.84
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Исклучување На Женско Знаме, 6,35 Мм-1742979-1 Свеж
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Исклучување На Женско Знаме, 6,35 Мм-1742979-1

Цена За : Пакет Од единица за нарачка 1 : Опсег На Производи Со Лента : FASTON AMPLIVAR 250 Серија; Терминален Тип : И

DEN 3.33