Пловечки полици простор алуминиум со трислоен стаклен агол полица, полица за туширање во бања, полица за складирање во кујна во форма на вентилатор

Пловечки полици простор алуминиум со трислоен стаклен агол полица, полица за туширање во бања, полица за складирање во кујна

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

★ [Материјал] Полицата е изработена од вселенско алуминиум и задебелено калено стакло, кое е цврсто и издржливо, без 'рѓа, антиоксидација, силен капацитет за носење на оптоварување и подолг животен век. ★ [Добро изработка] Полицата усвојува структура за поврзување на завртки, врската е поцврста, рабовите и аглите се фино полирани, мазни и не болат раце и ја штитат безбедноста на членовите на семејството. ★ [Хуманизирана инсталација] Дизајн одвоен од стакло, а не фиксна позиција на инсталација. ★ [Метод на инсталација] Методот за инсталација на завртки за експанзија е цврст и издржлив, дури и ако носи тежина, полицата нема да падне. ★ [Опсег на примена] Можете да ја инсталирате полицата во бањата, тушот, кујната, балконот, итн. -оксидација, силен капацитет на оптоварување и подолг животен век. ★ [Добро изработка] Полицата усвојува структура за поврзување на завртки, врската е поцврста, рабовите и аглите се фино полирани, мазни и не болат раце и ја штитат безбедноста на членовите на семејството. ★ [Хуманизирана инсталација] Дизајн одвоен од стакло, а не фиксна позиција на инсталација. ★ [Метод на инсталација] Методот за инсталација на завртки за експанзија е цврст и издржлив, дури и ако носи тежина, полицата нема да падне. ★ [Опсег на примена] Можете да ја инсталирате полицата во бањата, тушот, кујната, балконот, итн. Стаклената полица е едноставна за инсталирање, лесен за чистење, силен капацитет за носење на оптоварување и голем простор за складирање, правејќи ја вашата бања попространа и уредна. ★ Карактеристики : 1. Користејќи вселенско алуминиум и калено стакло, силно оптоварување, силен и траен2. Нежните агли, не ги повредувајте рацете3. Голем простор за складирање и силен капацитет за складирање4. Широк спектар на употреба, може да се инсталира каде и да ви требаат ★ Спецификации : 1. Име : стаклена полица2. Материјал : Вселенски алуминиум + калено стакло3. Големина : 20 x 20 x 46cm/8 x 8 x 18in25 x 25 x 46cm/10 x 10 x 18in28 x 28 x 46cm/11 x 11 x 18in ★ Содржина на пакет : стаклена полица + завртка за експанзија (не вклучувајќи други работи) ★ Инсталација Метод : ① Дупки за монтирање на вежба на означениот wallид. (Белешка : Користете бит за вежбање од 6мм) - Вметнете го гумениот приклучок за експанзија во инсталираната дупка. Повторете ја завртката низ стаклениот стегач и затегнете ја на идот. ④ Ставете го стаклото тело во стаклениот стегач и затегнете ја долната завртка. ★ ЗАБЕЛЕШКА : ЗАБЕЛЕШКА : 1. Поради светлината за стрелање и други причини, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, ве молиме простете го Me2. Ве молиме, дозволете мало отстапување во податоците за мерење - Ако имате какви било прашања пред или по купувањето, секогаш можете да не контактирате.

Избор на клиенти

WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време Свеж
WiFi рутер модем, бела полица за лебдечки, wallид што виси за време

▶ Материјал од дрвопластична табла ◀ материјал за дрвопластична плоча што е пријателска со животната �

DEN 356.80
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања Свеж
Haowul 2 парчиња лебдечки полица за лепило монтирано не-дупчење Организатор за бања

Space Saver Го трансформира потрошениот простор на wallидот во пространа област за складирање, оваа wallидна по�

DEN 3.00
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли Свеж
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли

Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво Паулоунија и метални загради обло

DEN 3.00
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор. Свеж
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор.

Мерки за знаци на блок од дрво 5 x 5 x 1,5 инчи Совршена големина за полица, биро или виси на wallидот Да се ​​с

DEN 334.40
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см Свеж
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см

Хексагонална полица во дрво што треба да се постави или обесена 24 x 21 x 10 см Боја : Беж Материјал : Дрво...

DEN 1.67