Азееда Стилизиран Лист Компас Клуч

Азееда Стилизиран Лист Компас Клуч

DEN 113.44

Свеж

Достапно.

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас. Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас. Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овој практичен клуч за компас е отпечатен на задната страна со еден од нашите прекрасни дизајни и прави одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и секако, за луѓето кои секогаш се губат. Практично и забавно, секоја лесна пластична приврзок за клучеви има безбедна карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Големина : Ширина : 30мм висина : 68ммдептина : 10мм.

Избор на клиенти

Џидбрт Мултифункционален Компас За Преживување На Отворено Пешачење Џебен Компас За Кампување Рачна Опрема Свеж
Азеда Зајак Во Шатор Компас Клуч Свеж
Азеда Зајак Во Шатор Компас Клуч

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 1.00
Азееда Видра Со Риба Компас Клуч Свеж
Азееда Видра Со Риба Компас Клуч

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 113.44
Кфјбх Надворешна Мултифункционална Мапа Скала, Компас, Компас, Геолошки Компас, Студент со Јаже Свеж
Кфјбх Надворешна Мултифункционална Мапа Скала, Компас, Компас, Геолошки Компас, Студент со Јаже

Материјал : Акрилик Режим на прикажување : тип на покажувач Спортски проекти на отворено : велосипед кро�

DEN 3222.40
Класичен Армиски Стил Пешачење Леќа Објектив Тик 2 Компас Свеж
Класичен Армиски Стил Пешачење Леќа Објектив Тик 2 Компас

Силен, Тежок Случај Ја Штити Леќата Внатре Доаѓа Во Воена Зелена Боја Професионален Квалитет Легура Умр

DEN 1.33
Гпзм Кампување Пешачење Џеб Месинг Златен Компас Пренослив Компас За Навигација На Активности На Отворено Свеж
Гпзм Кампување Пешачење Џеб Месинг Златен Компас Пренослив Компас За Навигација На Активности На Отворено

Определете ја насоката на патување на отворено, точна точка, лесна за носење Вграден флуоресцентен мате

DEN 1.00