БЕЗБЕДНОСТ+УБАВИНА 32 инчен Шипка за Крпи за Крпи за Бања или Кујна, Капацитет за Полнење од 15 килограми, Конструкција Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на ' Рѓа, Мат Црна

БЕЗБЕДНОСТ+УБАВИНА 32 инчен Шипка за Крпи за Крпи за Бања или Кујна, Капацитет за Полнење од 15 килограми, Конструкција Од Нерѓосувачки

DEN 431.84

Свеж

Достапно.

100% Нерѓосувачки Челик. ? Висок Квалитет - Сус304 Нерѓосувачки Челик Конструиран Пешкир бар, ' рѓа-доказ за доживотна употреба. ? Модерен Дизајн - Оваа Закачалка за Крпи од Нерѓосувачки Челик има многу едноставен дизајн на минималистички стил, 2 завршетоци се достапни во Четкан Никел и Мат Балк, лесен за усогласување со стилот на декор во бањата. ? Достапни соодветни Сорти-Целото семејство вклучува : Кука За Наметка (Единечна/Двојна), Прстен За Крпи, Држач За Тоалетна Хартија За Екстра Големи Мега Ролни (Единечни/Двојни), Единечна/Двојна Шипка за Крпи (16, 24 и 32 инчи), 16" Единечна/Двојна Решетка за Крпи и 16 Инчи Стаклена Полица. (Растојание од 16 инчи, совршено за монтирање на обетка). Едношалтерско купување можете да го добиете целиот хардвер за бања што ви треба. ? Вклучен Е Хардвер за монтирање и Прирачник за Инсталација. ? Ограничена Доживотна Гаранција - овие хардверски производи За Бања Со Ситост+Убавина доаѓаат со ограничена доживотна гаранција против какви било производствени дефекти. 1. Кука За Наметка : Пејте Ја Куката За Наметка (2-Пакет). 2. Двојна Кука За Наметка (1-Пакет). 3. Држач За Тоалетна Хартија : Единечен Држач За Хартија (2-Пакет). 4. Двоен Држач За Хартија (1-Пакет). 5. Пешкир Прстен : 1-Пакет / 2-Пакет. 6. Пешкир бар 16-инчен : Еден (1-Пакет, 2-Пакет) / Двојно (1-Пакет). 7. Пешкир бар 24-инчен : Еден (1-Пакет, 2-Пакет) / Двојно (1-пакет). 8. Пешкир бар 32-инчен : Пејте (1-Пакет) / Двојно (1-пакет). 9. Стаклена Полица. 10. Решетката За крпи со крпа бар 16-инчен. 11. Двојна Решетка за Крпи 16-инчи. Пронајдете ги вистинските додатоци за бања за да одговараат на вашиот декор за бања, 2 завршетоци се достапни Во Четкан Никел и Мат Црна Боја. П&А : . П : Зошто имате должина од 16 инчи и 32ин за ставките со 2 објави наместо конвенционалните 18 и 30 инчи. О : 16 и 32 инчи се совршена должина за монтирање на столпчињата во столпчиња.

Избор на клиенти

Каханг Двоен Пешкир Бар, 32 Инчен Сус304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката, Пешкир Бар Мат Црна Свеж Попустот
Каханг Двоен Пешкир Бар, 32 Инчен Сус304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката, Пешкир Бар Мат Црна

① Материјал 304 нерѓосувачки челик и легура на цинк супер цврстина, 2 фунти пешкир бар потешки од другите

DEN 575.84
Moen YB6422NL Белфилд 24-Инчен Бања Двоен Пешкир Бар, Полиран Никел Свеж
Moen YB6422NL Белфилд 24-Инчен Бања Двоен Пешкир Бар, Полиран Никел

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Полираната завршница на Никел обезбедува топол метален изглед сличен на огледало, д�

DEN 1225.60
Сојузнички Месинг CL-2-16tb Каролина Колекција 16 Инчен Двојно Пешкир Бар Стакло Полица, Сатен Месинг Свеж
Сојузнички Месинг CL-2-16tb Каролина Колекција 16 Инчен Двојно Пешкир Бар Стакло Полица, Сатен Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 3751.84
Моен Вос Четка Злато 24-Инчен-Пешкир Бар, YB5124BG Свеж
Моен Вос Четка Злато 24-Инчен-Пешкир Бар, YB5124BG

Безвременски, моден напред, 24Инчен стил Цврстите столбови за монтирање метал ја подобруваат издржливос

DEN 1017.44
Колер К-23524-БН Паралелно-Пешкир Бар, Енергична Четкани Никел Свеж Попустот
Колер К-23524-БН Паралелно-Пешкир Бар, Енергична Четкани Никел

18во (457 мм) бар Координира со други производи Во Паралелната колекција Премиум метална конструкција за и

DEN 2303.84
Решетка За Крпи за Вртење на месечината, Задебелена Нерѓосувачки Челик СУС304 Од Нерѓосувачки Челик Со 4 Раце, Држач За Крпи Свеж Попустот