Мека Водоотпорна И Еднократно Бебешка Пливачка Пелена За Безбедно И Удобно Пливање

Мека Водоотпорна И Еднократно Бебешка Пливачка Пелена За Безбедно И Удобно Пливање

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Уникатно Јадро : малата пелена за пливање за бебиња за долна облека има уникатно јадро што не отекува при влегување во вода, обезбедувајќи удобно искуство за носење за бебиња. Како Да Се Користи : Раширете ја пелената за пливање на страните, ставете ги нозете на бебето низ панталоните, подигнете ја до половината, држете ја фитинг, а потоа можете да ја соблечете како долна облека. Еднократно : оваа мека пелена за пливање за бебиња може да се користи многу пати, што може да заштеди енергија и време, што го прави практичен и удобен за бебињата и родителите. Водоотпорна Површина : пелената за пливање за бебиња за повеќекратна употреба има мека и водоотпорна површина која нема лошо влијание врз здравјето на бебето додека плива. Гума : структурата и материјалите на пелената за пливање за бебиња се внимателно избрани, изработени со неткаен материјал, абсорбента крпа што дише и гума. Уникатно Јадро : малата пелена за пливање за бебиња за долна облека има уникатно јадро што не отекува при влегување во вода, обезбедувајќи удобно искуство за носење за бебиња. Како Да Се Користи : Раширете ја пелената за пливање на страните, ставете ги нозете на бебето низ панталоните, подигнете ја до половината, држете ја фитинг, а потоа можете да ја соблечете како долна облека. Еднократно : оваа мека пелена за пливање за бебиња може да се користи многу пати, што може да заштеди енергија и време, што го прави практичен и удобен за бебињата и родителите. Водоотпорна Површина : пелената за пливање за бебиња за повеќекратна употреба има мека и водоотпорна површина која нема лошо влијание врз здравјето на бебето додека плива. Гума : структурата и материјалите на пелената за пливање за бебиња се внимателно избрани, изработени со неткаен материјал, абсорбента крпа што дише и гума. Тип на ставка : Пелена За Пливање За Бебиња : неткаен материјал, абсорбента крпа што дише, Список со гумени пакувања : 1 пелена за Пливање x Baby.

Избор на клиенти

Бумкинс Еднократно Пливање пелена и Капа, УПФ +50, Ахој, 24 Месеци Свеж
Бумкинс Еднократно Пливање пелена и Капа, УПФ +50, Ахој, 24 Месеци

Соодветна пелена за пливање и капа за сонце и двете направени од сертифицирана ТКАЕНИНА ОД 50+ UPF Пеленат�

DEN 320.00
Неконтролирано-Водоотпорна Тишина Панталони-Пелена Покритие ) Свеж
Неконтролирано-Водоотпорна Тишина Панталони-Пелена Покритие )

МАТЕРИЈАЛ : Релативно нешушкава мазна, издржлива, дише, водоотпорен материјал за ВЛЕЧЕЊЕ и еластики без

DEN 351.84
играм. Бебе-Момчиња Стебла Со Вградена Пелена За Пливање За Повеќекратна Употреба Свеж
играм. Бебе-Момчиња Стебла Со Вградена Пелена За Пливање За Повеќекратна Употреба

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Трим, лесна и удобна пелена за пливање по

DEN 127.68
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Еднократно Пливање Пелена Свеж
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Еднократно Пливање Пелена

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Увезени...

DEN 0.33
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Абсорбента Абсорбента Костим За Капење За Еднократна Употреба Свеж
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Абсорбента Абсорбента Костим За Капење За Еднократна Употреба

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење помага да се обезбеди крајна, сигурна за�

DEN 1.33
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Абсорбента Абсорбента Костим За Капење За Еднократна Употреба Свеж
играм. Бебе-Момчиња Предвремени Абсорбента Абсорбента Костим За Капење За Еднократна Употреба

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење помага да се обезбеди крајна, сигурна за�

DEN 239.84
Посебни Потреби Пливање Пелени-Еднократно Пливање Пелени Свеж
Посебни Потреби Пливање Пелени-Еднократно Пливање Пелени

Посебни Потреби Пелени за Пливање се специјално прилагодени за лица кои бараат пелена додека пливаат...

DEN 2.67
играм. Бебе-Девојки Предвремени Еднократно Пливање Пелена Свеж
играм. Бебе-Девојки Предвремени Еднократно Пливање Пелена

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ТРИМ, ЛЕСНА И УДОБНА ПЕЛЕНА ЗА ПЛИВАЊЕ ПО

DEN 2.33
играм. Бебе-Девојки Возбудува Предвремени Абсорбента Костим За Капење Абсорбента Пелена Свеж
играм. Бебе-Девојки Возбудува Предвремени Абсорбента Костим За Капење Абсорбента Пелена

100% Полиестер Увезени Предвремено затворање Машинско Перење Не е потребна друга пелена! Користете под с�

DEN 2.33
Поздравниот За Среќен Пелена Пливање Пелена, Був &засилувач; Пичка, 3-6 Месеци Свеж
Поздравниот За Среќен Пелена Пливање Пелена, Був &засилувач; Пичка, 3-6 Месеци

За најдобро, најсигурно вклопување, препорачуваме да го измерите вашето бебе додека се поставени, во ми�

DEN 1.67