Јосу ПРЕДВОДЕНА Неонска Буква Знак Светлина, Ѕид Декоративни Неонски Светла Топла Бела Азбука Марки Писмо Светла За Роденден Свадба Партија Декор

Јосу ПРЕДВОДЕНА Неонска Буква Знак Светлина, Ѕид Декоративни Неонски Светла Топла Бела Азбука Марки Писмо Светла За Роденден

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Лед водоотпорна ламба дизајн на мушка, обезбедува чиста и мека светлина, а не блескави, и не е лесно да се оштети кога се движи. Осветлете посебни моменти во вашиот живот. КОМБИНИРАНИ БУКВИ : LED светлата се дизајнирани со англиски букви, кутија за батерии и USB двојна употреба, можете да комбинирате букви по потреба. Карактеристики : 1.Широк спектар на апликации : предлог, исповед, роденден, забава, свадба, Божиќ, годишнина, хотел, плоштад, трговски центар, продавница, дом, двор, итн. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : задниот Дел на светилката има висечка дупка што може да се закачи на ѕидот или да се стави на земја или на друго место по потреба. КОМБИНИРАНИ БУКВИ : LED светлата се дизајнирани со англиски букви, кутија за батерии и USB двојна употреба, можете да комбинирате букви по потреба.ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА и ИЗДРЖЛИВ : LED светлата може повторно да се користат, заштеда на енергија, долго време на осветлување, висока осветленост и долг работен век. Осветлете посебни моменти во вашиот живот. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : задниот Дел на светилката има висечка дупка што може да се закачи на ѕидот или да се стави на земја или на друго место по потреба. Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење.Има висечка дупка на задниот дел од светлината, која може да се закачи на ѕидот или да се постави на земја или на други места колку што ви треба. АПЛИКАЦИИ : Погоден За семејства, роденденски забави, барови, свадби, украси за кафулиња, удобно топло осветлување, прекрасни неонски уметнички светла за замена на здодевните столни ламби, создавајќи шармантна атмосфера, додавајќи боја во вашата соба.ЛЕД светлото може постојано да се користи и има заштеда на енергија, долго време на осветлување, висока осветленост и долг работен век. ЗАШТИТА НА ОЧИТЕ : дизајн НА ВОДООТПОРНА ламба за светилки, обезбедувајќи чиста и мека светлина, не е лесно да се оштети при движење. АПЛИКАЦИИ : Погоден За семејства, роденденски забави, барови, свадби, украси за кафулиња, удобно топло осветлување, прекрасни неонски уметнички светла за замена на здодевните столни ламби, создавајќи шармантна атмосфера, додавајќи боја во вашата соба. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Материјал За Светло Со ЛЕР Буква : Облик На Светло НА КОМПЈУТЕР : извор на светлина со англиско Писмо : ЛЕД Светла Боја : Батерија Со Топло Светло : 3 x Batt Батерија (Не Е Вклучена) Буква : P,Q, R, S ,T (по избор) Големина На Пакетот : Прибл. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА и ИЗДРЖЛИВ : LED светлата може повторно да се користат, заштеда на енергија, долго време на осветлување, висока осветленост и долг работен век.LED светлото прифаќа дизајн на форма на англиски букви, со кутија за батерии и USB двојна употреба, можете да ги комбинирате буквите како што сакате. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. 23х16, 5х2, 5 см / 9, 1х6, 5х1, 0 во списокот Со Пакети : 1 х Лед Светло (Батеријата Не Е Вклучена) Забелешка : 1. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.

Избор на клиенти

220026 Канабис Марихуана Висок Живот Плевел Коноп Продавница Дома Декор ДИСПЛЕЈ ПРЕДВОДЕНА СВЕТЛИНА Неонски Знак Свеж
Подоцна Генијалци-ПРЕДВОДЕНА ПОЛНЕЊЕ USB Работ Осветлена Знак Свеж
Подоцна Генијалци-ПРЕДВОДЕНА ПОЛНЕЊЕ USB Работ Осветлена Знак

ЛЕД СВЕТЛАТА се ЛАДНИ Овој Знак Со Осветлување на РАБОТ доаѓа врежан со фразата што ја гледате прикажан

DEN 955.20