Securitie CT22-25025UVB Супер тешки врски со кабел, 22 инчи., 250 фунти. Јачина на затегнување, Управување со жица и кабел / Индустриска / употреба на домаќинства, најлонска поштен?

Securitie CT22-25025UVB Супер тешки врски со кабел, 22 инчи., 250 фунти. Јачина на затегнување, Управување со жица и кабел /

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Издржлива конструкција : Направено од траен најлон 6/6 материјал. Оперативна температура : Мин/максимална оперативна температура -40 ° до 185 ° F (-40 ° до 85 ° C). Специјализиран дизајн : Лесно „лизгање“ за време на влечење поради мазни радиуштени рабови. Специјализиран дизајн : Измазнети радиуштени рабови обезбедуваат лесно „лизгање“ додека се затегнувате додека прстите се фаќаат на крајот обезбедуваат безбеден и удобен зафат при затегнување на рака. Спецификации : Се среќава со класификација на запаливост на UL 94 V-2 и е наведен Culus за уредот за позиционирање на типот 21. Securitie нуди широк спектар на кабелски врски во широк спектар на материјали, боја, стил и опции за големина за да ги задоволите вашите специфични потреби. Патентиран дизајн и висококвалитетна конструкција прават Securitie врски одлично решение за жица за пакувања, кабел, црева, канали и во безброј други апликации. Концептите за дизајн напред за размислување обезбедуваат корисност на производот за следните генерации.

Избор на клиенти

ZFCZR ZIP врски, 200 парчиња бели поштенски врски 8 инчи, пластични врски мали кабелски врски со кабел, врски со повеќенаменски Свеж Попустот
NTE Electronics 04-05404 најлонски кабелски врски, средно, 40 lb. јачина на затегнување, 5,84 должина, 0,140 ширина, дебелина Свеж
NTE Electronics 04-05404 најлонски кабелски врски, средно, 40 lb. јачина на затегнување, 5,84 должина, 0,140 ширина, дебелина

Ниско вметнување и влечење низ сила Дизајн на едно парче за голема јачина на затегнување Напреден дизај

DEN 2.67
2000 компјутери 8 инчи кабелски врски со пластични жици врски црни најлонски поштенски кабел врски со тешки жици со жица со Свеж Попустот
Гарднер Бендер 46-308UVB кабелска вратоврска, 8 инчи. Свеж
Гарднер Бендер 46-308UVB кабелска вратоврска, 8 инчи.

Производот е 100pk 8 "BLK кабелска вратоврска Лесен и едноставен комплет за употреба Производот е произведе�

DEN 2.33
Ty-Rap L-28-120-9-L кабелска вратоврска, тешка должина, должина од 28 инчи со ширина од 0,3 инчи, природна, 50-пакет Свеж
Pro Tie AC11SD100 11,8-инчи разновиден стандарден кабел за бојадисување во боја, разновиден најлон, 100-пакет Свеж
Pro Tie AC11SD100 11,8-инчи разновиден стандарден кабел за бојадисување во боја, разновиден најлон, 100-пакет

Одлично за снопови жица, разбој, разни други артикли и апликации Јачина на затегнување од 50 фунти...

DEN 1.00
KSS најлон кабелска вратоврска 250мм - 100 парчиња Свеж
KSS најлон кабелска вратоврска 250мм - 100 парчиња

Карактеристики ~ Користете ги за да пакувате жици, кабли, завиткување Добијте градинарство уредно и уре�

DEN 0.33
Кабелски врски црна 4.8x300mm 100 парчиња само-затворање / нормално Свеж
Кабелски врски црна 4.8x300mm 100 парчиња само-затворање / нормално

Идеално за подобрување на домот, управување со кабел, специјални прилики, пакување или во градината Опе�

DEN 1.67
KOPP 372802099 KABEL CABLE WRAPTOR SET L + L, L + L, разнобојно Свеж
KOPP 372802099 KABEL CABLE WRAPTOR SET L + L, L + L, разнобојно

Едноставен дизајн, погоден за многу апликации Снопови и организирање на кабли, жици, екстензии, ланци, ј�

DEN 1.33