Вреќа за спиење за новородени бебиња - Тропски шарен гроздобер розов Фламинго зелена Монстер и палма лисја бебешко носено ќебето што може да се носи - Торба за спиењ

Вреќа за спиење за новородени бебиња - Тропски шарен гроздобер розов Фламинго зелена Монстер и палма лисја бебешко носено ќебето

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Супер меко и удобно : Направено со чиста памучна ткаенина и имитација памучна свила, нашата торба за спиење на бебиња е лесна, дише и пријатна. Лесно за употреба : Нашиот двонасочен дизајн со двојни патенти го олеснува и полетувањето, а долниот патент овозможува лесни промени во пелена, без да се отстрани целата вреќа за спиење. Пространа и удобна : Нашиот дизајн на широко дно му дава на вашето бебе доволно опсег на движење, а дизајнот без ракави овозможува поголема слобода на движење. Совршено вклопување : Нашата вреќа за спиење е достапна во три големини (S, M, L) за да одговара на новороденчиња стари до 2 години. Погледнете ја нашата детална табела со големина на сликата 3 за да се обезбеди совршено вклопување за вашето малечко. Разновидна и удобна : Нашата вреќа за спиење е совршена за спиење, секојдневно носење, па дури и кампување на отворено. Чувајте го вашето бебе топло и удобно без разлика каде одите!. ? Материјал : Тропски разнобоен гроздобер розов фламинго зелена монстера и палма лисја бебешка торба за спиење е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, која е повеќе топло удобно. Светлосна категорија и дишење.? 2 начини Двоен дизајн на патент : Торба за спиење за бебе е 2 начини со двојно патент дизајн, поудобно ќе се користи, горниот патент може да се повлече отворено за лесно ставање и полетување, а долниот патент е погоден за промена на пелени без Извадување на тоа; во внатрешноста на патентот и вратот зашиен блок, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот и е побезбедно да се користи. Бебе доволно опсег на движење, а дизајнот без ракави е повеќе бесплатен за да се движи бебето.? Големина : Големината е погодна за новороденчиња бебиња стари до 2 години, детски вреќи за спиење за да ги задржат топлото и удобно. За 0-6 месеци, М за 6-12 месеци, l за 12-24 месеци. Ве молиме изберете според висината на детето за да избегнете грешки во големината, детална големина на табелата PLS. , измиени со рака, железо, не се бели и натопувајте долго време или суво чисто.? Служба : Ако имате какви било прашања во врска со нашите торби за спиење на бебиња, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Избор на клиенти

Lxyyy Hydraulic Salon Lecliner Hydraulic Hair Salon Styling Barber Chall Cover Classic reliner тешка коса за коса салон за салон Свеж
Lxyyy Hydraulic Salon Lecliner Hydraulic Hair Salon Styling Barber Chall Cover Classic reliner тешка коса за коса салон за салон

▲ Хидраулична пумпа докажана од експлозија, безбедна и безопасна, сунѓер со висок скок, брзо се враќа...

DEN 3.33
1974 Топпс 73 Т се тргуваше со Мајк Маршал Лос Анџелес Доџерс екс Доџерс Свеж
1974 Топпс 73 Т се тргуваше со Мајк Маршал Лос Анџелес Доџерс екс Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 52.00
Капчиња за корпи на Демин за жени извезени писма HAT женски мрежни капачиња за капчиња за бејзбол капачиња за бејзбол Свеж
Рачно Изработена Дрвена Чинија Свеж
Рачно Изработена Дрвена Чинија

Рачно изработени Сервирање Сад Храна Безбедно Заврши Декоративен Сад Традиционален подарок за свадба �

DEN 559.84
Екран на проекторот Лируксун 16: 9 Преносно лесно преклопување мека завеса 60/72/84/100/120/150 инчен инчен екран за проекција Свеж