Микро HDMI Кабел ЗА Panasonic LUMIX DMC-GF7WGC Дигитална Камера

Микро HDMI Кабел ЗА Panasonic LUMIX DMC-GF7WGC Дигитална Камера

DEN 398.40

Свеж

Достапно.

Гледајте видео, проследувајте медиуми и прегледувајте документи преку ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР!. Задолжителен додаток за оние кои би сакале да гледаат видеа и да работат на големиот екран. Кабелот го добива видео сигналот преку hdmi стандарден излез. Позлатени иглички и основи врски. Поддржува 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p 2048p до 3840€2160 /30fps резолуција Длабока боја, 3 D, голема брзина. Гледајте видео, проследувајте медиуми и прегледувајте документи преку ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР!. Задолжителен додаток за оние кои би сакале да гледаат видеа и да работат на големиот екран. Кабелот го добива видео сигналот преку hdmi стандарден излез. Позлатени иглички и основи врски. Поддржува 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p 2048p до 3840€2160 /30fps резолуција Длабока боја, 3 D, голема брзина.

Избор на клиенти

Манго Подароци Рустикален Железо Декоративни Ѕвона Со Разнобојни Стаклени Монистра 32 См Должина Свеж
Манго Подароци Рустикален Железо Декоративни Ѕвона Со Разнобојни Стаклени Монистра 32 См Должина

2" Заоблени Врвни Ѕвона Со Стаклени Монистра Кожна Влакно Оваа низа ѕвона е составена од жени од мешани р

DEN 1.33
Bluetooth 5.0 Автомобил Комплет, AUX Bluetooth Адаптер За Автомобил Со Земјата Јамка Изолатор На Бучава За Handsfree повици Свеж
Bluetooth 5.0 Автомобил Комплет, AUX Bluetooth Адаптер За Автомобил Со Земјата Јамка Изолатор На Бучава За Handsfree повици

●Повик Без раце●вградениот микрофон на адаптерот за автомобили bluetooth ви овозможува да остварувате пов

DEN 463.84
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со мониторот HannsPree HP 228 PJB [Пакет од 2] Свеж
1970 O-Pee-Chee 242 Ол-стар Френк Маховлих Детроит Црвени крилја екс/МТ+ Црвени крилја Свеж
1970 O-Pee-Chee 242 Ол-стар Френк Маховлих Детроит Црвени крилја екс/МТ+ Црвени крилја

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 432.00
Пакет во форма на хартија-комплет со два во-еден вклучува заштитник на екранот за iPad mini 7.9 и комплет за чистење Свеж
Дијаметар на Kehuashina TPU 1,75мм дијаметар за 3D печатач Ultrahard TPU 1KG Spool 3D печатач Додатоци Додатоци Зелена Свеж
Дијаметар на Kehuashina TPU 1,75мм дијаметар за 3D печатач Ultrahard TPU 1KG Spool 3D печатач Додатоци Додатоци Зелена

Ултрахард ТПУ власт : 72д Отпорност на абразија, прецизност со голема печатење, производи за печатење има

DEN 440.64