Двојна Опција Прилагодлива Пружина

Двојна Опција Прилагодлива Пружина

-80 %

DEN 383.84

Свеж

Достапно.

Тип : Фаќа и Брави - Брави На Вратите. Заврши : Полиран Месинг. Серија : Шлаге Делови. Тип : Фаќа и Брави - Брави На Вратите. Заврши : Полиран Месинг. Серија : Шлаге Делови. Бравите шлаге се изградени со користење на најтешките материјали и најнапредната технологија. Нашите производи се поддржани со доживотна гаранција, така што можете да бидете сигурни во најдобрата издржливост и перформанси. Шлаге, исто така, ви дава ненадмината флексибилност за да се осигурате дека вашите производи ги исполнуваат уникатните барања на вашата работа. Додека секој производ на Шлаг бродови со брава и штрајк за работа во повеќето апликации, ние помагаме да се направи инсталација на работното место уште полесно со способноста да се избере точната комбинација за да одговара на вашата специфична подготовка на вратата. Големина на предната плоча : 1" х 2-1/4 "Дијаметар На Бравата : 7/8" Бексет : 2-3/8 "Или 2-3/4" Работи со Schlage F10, FA10, F40, FA40 Прикачен 1/4" радиус круг агол вклучува диск-во faceplate.

Избор на клиенти

уксел Кабинет Шкаф Пролет Прес Отворена Врата Фати Врвот Допир Притисни Бравата Запира 4 парчиња Свеж
уксел Кабинет Шкаф Пролет Прес Отворена Врата Фати Врвот Допир Притисни Бравата Запира 4 парчиња

Монтира внатре во вратата Фати се ослободува со едноставно притискање на вратата Добро е да ја држите в�

DEN 1040.00
X-DREE 2 Поставува Кабинетот Фиока Метал Директно Јамка Брави Фаќа (2 fermi portautensili во метало convanello dritto Свеж
X-DREE 2 Поставува Кабинетот Фиока Метал Директно Јамка Брави Фаќа (2 fermi portautensili во метало convanello dritto

Име На Производот : Директно Јамка Бравата; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон; Севкупно (Со Штрајк) Голе

DEN 1.67
ПРИЛАГОДЛИВ ДВОЈНО ИЗВИРА ТОПКАТА ФАТИ БРАВАТА МЕСИНГ 42ММ + ЗАВРТКИ Свеж
ПРИЛАГОДЛИВ ДВОЈНО ИЗВИРА ТОПКАТА ФАТИ БРАВАТА МЕСИНГ 42ММ + ЗАВРТКИ

бравата на вратата на топката шкаф топката фати вратата топката фати бравата на вратата на топката...

DEN 1.67
Дизајн Куќа 181974 Возење Во Топката Фати, 2-Пакет, Сатен Никел Свеж Попустот
Дизајн Куќа 181974 Возење Во Топката Фати, 2-Пакет, Сатен Никел

Цинк Се користи на вратите на плакарот со лажни копчиња или лостови и формира сигурно затворање...

DEN 154.24
Нов Лон0167 Шкаф Кабинет Избрана Плакарот Фиока Врата сигурна ефикасност Магнетна Брава Фати 3 парчиња Свеж
Нов Лон0167 Шкаф Кабинет Избрана Плакарот Фиока Врата сигурна ефикасност Магнетна Брава Фати 3 парчиња

Име на производот : (издржлив во употреба) Магнетен Улов; Нето Тежина : 51гр Содржина На Пакетот : Беспреко�

DEN 0.67
Едношалтерски САМОДОВЕРБА 5 х ЗАВРТКИ ЗА ВРАТА ХРОМИРАНА МЕСИНГ БРАВА ЛИЗГАЧКИ ФАТИ 6 ИНЧИ 150ММ НОВИ Свеж
Едношалтерски САМОДОВЕРБА 5 х ЗАВРТКИ ЗА ВРАТА ХРОМИРАНА МЕСИНГ БРАВА ЛИЗГАЧКИ ФАТИ 6 ИНЧИ 150ММ НОВИ

Завртките се разликуваат од бравите по тоа што обично можат да се ракуваат само од едната страна на врат

DEN 852.80