Czdyuf Home Decor urker керамичка украсна плоча кинеска сина и бела цвеќиња за украсување плоча за поставување .ид

Czdyuf Home Decor urker керамичка украсна плоча кинеска сина и бела цвеќиња за украсување плоча за поставување .ид

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Функција : Декорација на домови, подароци за венчавки. Подарок за роденденски подарок, домаќинство,. Нова домашна декорација, приказ на прозорецот. Апликација : Студиска соба, спална соба, дневна соба, бар, кафуле, итн. Порцеланот е деликатен и исклучителен по шема, многу погодна за украсување на вашата соба, канцеларија. Функција : Декорација на домови, подароци за венчавки.Год на роденденска подарок, домаќинство, .Нема домашна декорација, приказ на прозорецот. Апликација : Студиска соба, спална соба, дневна соба, бар, кафуле, итн. Порцелајн е деликатна и исклучителна во шема, многу погодна за украсување на вашата соба, канцеларија. Име. Плоча X1plate База на кука x1 (база е вклучена) Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 2-3 см.2. Бидејќи компјутерскиот екран е различен, вистинската боја може да биде малку различна од горенаведените слики. Ве молиме, разберете. Додадете поинтересни детали за вашата декорација на домот.

Избор на клиенти

CZDYUF керамички кинеска античка чинија порцелански декоративен чинија метепа за хотел за дневна соба Свеж
CZDYUF керамички кинеска античка чинија порцелански декоративен чинија метепа за хотел за дневна соба

Функција : Декорација на домови, подароци за венчавки Подарок за роденденски подарок, домаќинство...

DEN 236.80