100 Пакети Под Пазувите Пот Влошки - За Еднократна Употреба Пазувите Пот Влошки За Борба Против Хиперхидроза И Прекумерно Потење За Жени И Мажи - Невидливи Чувари/Шти

100 Пакети Под Пазувите Пот Влошки - За Еднократна Употреба Пазувите Пот Влошки За Борба Против Хиперхидроза И Прекумерно Потење

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Кажете Збогум На Дамките Од Пот На Пазувите-со Венера До Марс Под Пазувите Подлошки за Пот. Нашите влошки за потење на пазувите ќе го апсорбираат целото потење под раката и ќе ги спречат тие несакани дамки од пот, истовремено помагајќи да се намалат трошоците за чистење облека на патот. Користете Дискретно Цел Ден - ги дизајниравме нашите дуксери да бидат толку дискретни што никој нема да може да ги види и толку удобни што дури и вие ќе заборавите дека ги носите. Комбинирајте го ова со ултра-апсорпцијата на Нашите влошки Без Истекување и можете самоуверено да го поминете денот без да се грижите за пазувите. Лесно Се Отстранува - нашите влошки за еднократна употреба за еднократна употреба ќе се држат до вашата облека цел ден, но се направени за лесно да се олупат без да остават Остатоци зад себе. Безбедно На сите Ткаенини - овие влошки за пот на пазувите се тестирани и штедат на сите видови ткаенини и облека. Влошките за пот може да се користат сами или да се комбинираат со други дезодоранси против пот и антиперспиранти за да помогнат во борбата против хиперхидрозата и прекумерното потење. Универзална Големина-венера до Марс хипоалергичните подлошки за потење на пазувите се направени за да можат да ги користат и жени и мажи од сите различни форми, големини и ниво на потење. Кажете Збогум На Дамките Од Пот На Пазувите-со Венера До Марс Под Пазувите Подлошки за Пот. Нашите влошки за потење на пазувите ќе го апсорбираат целото потење под раката и ќе ги спречат тие несакани дамки од пот, истовремено помагајќи да се намалат трошоците за чистење облека на патот. Користете Дискретно Цел Ден - ги дизајниравме нашите дуксери да бидат толку дискретни што никој нема да може да ги види и толку удобни што дури и вие ќе заборавите дека ги носите. Комбинирајте го ова со ултра-апсорпцијата на Нашите влошки Без Истекување и можете самоуверено да го поминете денот без да се грижите за пазувите. Лесно Се Отстранува - нашите влошки за еднократна употреба за еднократна употреба ќе се држат до вашата облека цел ден, но се направени за лесно да се олупат без да остават Остатоци зад себе. Безбедно На сите Ткаенини - овие влошки за пот на пазувите се тестирани и штедат на сите видови ткаенини и облека. Влошките за пот може да се користат сами или да се комбинираат со други дезодоранси против пот и антиперспиранти за да помогнат во борбата против хиперхидрозата и прекумерното потење. Универзална Големина-венера до Марс хипоалергичните подлошки за потење на пазувите се направени за да можат да ги користат и жени и мажи од сите различни форми, големини и ниво на потење.

Избор на клиенти

Luxx plla конец лифт кореја лице/целото тело - Моно Завртка Тип/40Threads Свеж
Luxx plla конец лифт кореја лице/целото тело - Моно Завртка Тип/40Threads

1 Ние брод преку забрзана превозот услуга 2 Обучени членови на медицинската професија користат само.3 Ма�

DEN 1440.00
Одреден Дри Антиперспирант Цврст За Прекумерно Потење-1,7 мл Свеж
Одреден Дри Антиперспирант Цврст За Прекумерно Потење-1,7 мл

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 3.33
Здрави 1 парчиња Под Пазувите Пот Влошки Елек Пазувите Пот Елек Апсорбирачка Пот Штит Елек Свеж
Здрави 1 парчиња Под Пазувите Пот Влошки Елек Пазувите Пот Елек Апсорбирачка Пот Штит Елек

1 Увезени Повлечете го затворањето Полиестер и памучен елек, брзо ја апсорбираат потта на кошулите и Маи

DEN 178.56
Вујнанг Дишење Перат Маица Пазувите Абсорбента Пот Елек Пазувите Абсорбента Пот Еднократно За Жени, Беж-Голем Свеж
Вујнанг Дишење Перат Маица Пазувите Абсорбента Пот Елек Пазувите Абсорбента Пот Еднократно За Жени, Беж-Голем

100% памук ●Материјал●влошките За Пот Под Пазувите за жени го прифаќаат памукот со врвен квалитет кој е �

DEN 1078.40
Влошки За пот под пазувите Премиум Штит За Пот Борба Против Хиперхидроза Влошки За Пазуви За Еднократна Употреба Удобни Без Свеж Попустот
Здрави 2 парчиња Еднократно Пазуви Удобни Елеци За Пот Преносни Штитници За Пот Снабдување Со Пот Свеж
Здрави 2 парчиња Еднократно Пазуви Удобни Елеци За Пот Преносни Штитници За Пот Снабдување Со Пот

100% Полиестер Повлечете го затворањето Изработени се од врвен материјал со добро изработена изработка, �

DEN 0.67
Сирона За Еднократна Употреба Влошки За Пот Под Пазувите -12 Влошки Свеж
Сирона За Еднократна Употреба Влошки За Пот Под Пазувите -12 Влошки

Кажете Им Збогум На Дамките Од Пот Од Пазувите нашите влошки за потење под пазувите ќе го апсорбираат ц�

DEN 2.00