Ганде Стол Тркало Мебел Тркало Тркала 39мм/1.5 Инчен М8 Завртка/Плоча Вртливата Рицинус Тркала Хардвер Количка Тивка Сопирачка 4 парчиња

Ганде Стол Тркало Мебел Тркало Тркала 39мм/1.5 Инчен М8 Завртка/Плоча Вртливата Рицинус Тркала Хардвер Количка Тивка Сопирачка

DEN 1225.60

Свеж

Достапно.

Тркалца / Чинија Тркалца. Тркалца / Чинија Тркалца. Тркалца / Чинии Спецификација : Сосема Нов Производ : Тркалце За Мебел (Навој/Плоча)Материјал : Метална И Пластична Боја : Дијаметар На Балкхел : Приближно 39мм (1,54 инчи)Должина На Стеблото : Приближно 13мм (0,5 инчи)Дијаметар На Стеблото : Приближно 8мм (0,3 инчи)Дијаметар На Плочата : Приближно 35*35мм(1,38*1,38 инчи)стилови : Едноставен/ Европски / Класичен .Карактеристика : Универзално се вклопува За Масичка За Кафе,Количка За Ресторани, Машини и Опрема итн.(Не за тежок Тросед /Стол)Лесно инсталирање, Заштита на Подот,Ergономски Дизајн,Непречено Функционирање,Лесно лизгање и Вртење.Вклучен пакет : 4 x Тркала За Мебел Забелешка : Ве МОЛИМЕ Проверете Ги Големините На Деталите Како Што Се Прикажани Подолу И Проверете Дали Разбирате Како да Ја Измерите Големината на Вашите Потреби! Ако не сте сигурни за големината што ви треба, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ве молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Brand New:
Product: Furniture Caster (Screw Thread/Plate)
Material: Metal and Plastic
Color: Balck
Wheel Diameter: Approx 39mm (1.54 inch)
Stem Length: Approx 13mm (0.5 inch)
Stem Diameter: Approx 8mm (0.3 inch)
Plate Diameter: Approx 35*35mm(1.38*1.38 inch)
Styles: Simple/ European / Classical .
Feature: Universally fits for Coffee Table, Restaurant Cart,Machinery and Equipment etc.(Not for heavy Sofa /Chair)
Easy-installing, Floor-protecting,Ergonomical Design,Smooth Operation,Easy-gliding and Swivel.:
Package Included:
4 x Furniture Wheels:
Note:
PLEASE Check Detail Sizes as Photos Shown Below and Make Sure You Understand How to Measure the Size of Your Needs! If you are not sure about the size you need, feel free to contact our customer service.:
Please allow minor deviation due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на клиенти

5во Нерѓосувачки Челик Тешки Насочени Вртливи Сопирачки Полиуретански Стп Тркалца Свеж
5во Нерѓосувачки Челик Тешки Насочени Вртливи Сопирачки Полиуретански Стп Тркалца

Дијаметар на тркалото : 125мм / 5"; дебелина На Тркалото : 50мм; 1 оптоварување на тркалото : 350кг; висина На Инс

DEN 1.33
CarryMaster ACMCT-76SF Светлина-Должност Вртливата Прирабница Медицински Пластични Рициново Свеж
CarryMaster ACMCT-76SF Светлина-Должност Вртливата Прирабница Медицински Пластични Рициново

Carry Master ACMCT76 SF е Лесен Медицински Пластичен Рицинус Медицинскиот Тркач Carry Master ACMCT76 SF има носивост од 132,28 �

DEN 441.60
3 инчи Тркалца Со Бели Тркала Мека Шара На Тркалата М12х25 Завртка Со Лежишта Тивки 1 парчиња Свеж
3 инчи Тркалца Со Бели Тркала Мека Шара На Тркалата М12х25 Завртка Со Лежишта Тивки 1 парчиња

Тркалца / Матични Тркалца Тркалца / Матични Тркалца Тркалца / Матични Тркалца 3 Инчи Тркалца Со Бели Т�

DEN 958.40
HV/W - 16ssc Серија Вртливата/Заклучување Рициново за 30lb &засилувач; Подолу Капацитети Свеж
HV/W - 16ssc Серија Вртливата/Заклучување Рициново за 30lb &засилувач; Подолу Капацитети

А&Д HVW16 SSC Вртлив / Заклучување Рициново за 30 lb & подолу капацитети (секој) Забелешка : за Сите Меѓународни �

DEN 1.33
ПИКИ Неми Универзална Пластична Тркала За Тркала Не-Лизгање отпорни на Абење 1 парчиња Свеж
ПИКИ Неми Универзална Пластична Тркала За Тркала Не-Лизгање отпорни на Абење 1 парчиња

Неми Универзални Пластични Тркала За Тркала Нелизгање отпорни на Абење 1 Pcs Parameters Најлонска рамка + TPRLoad :

DEN 2.67