BestCH AC / DC Адаптер Компатибилен СО MSI Tab W20 3m Серија MS - 117K 3M-002US 3M-001TW 3M-003TW 9S7-117K11-002 11.6-Инчен Таблет Компјутер Кабел За Напојување

BestCH AC / DC Адаптер Компатибилен СО MSI Tab W20 3m Серија MS - 117K 3M-002US 3M-001TW 3M-003TW 9S7-117K11-002 11.6-Инчен

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Светски Влез : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. Конзистентност на напон : ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Ве молиме проверете дали брендот и моделот се во согласност со насловот за да не купите погрешен.Фала!. Замена НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон ВО САД : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Низ Целиот Свет Опсег На Влезна Фреквенција На Употреба : 50-60 Hz Ве Молиме Запомнете : оваа ставка е адаптер за напојување за замена, А Не Оригинален/Вистински.Ве молиме, бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да биде де-оценета 10% -20% кога користите За да спречите Предупредувања За прегревање : Не отворајте или менувајте го напојувањето / кабелот за напојување/ кабелот за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор На енергија ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар секоја злоупотреба Или неправилна употреба ќе се поништи гаранција.

Избор на клиенти

CubieTech Ainstein S700, Actions S700, Arm Cortex-A53 1.6GHz, Mali 450 MP4 Quad Core, LPDDR3 2GB, EMMC 8GB стандардно, комплет Свеж
CubieTech Ainstein S700, Actions S700, Arm Cortex-A53 1.6GHz, Mali 450 MP4 Quad Core, LPDDR3 2GB, EMMC 8GB стандардно, комплет

Процесорот : Акции S700, АРМ КортексА53 1.6 GHz, Мали 450 MP4 Меморија : LPDDR3, 2 GB стандардно Складирање : Складирање �

DEN 3.00
Заклучување Мијалник Сплит Прстен 18-8 Нерѓосувачки Челик-1 Количина-1.000 Свеж
Заклучување Мијалник Сплит Прстен 18-8 Нерѓосувачки Челик-1 Количина-1.000

Сплит прстен медиум 1 подлошките за заклучување се за да спречат ореви, завртки и завртки да вибрираат л�

DEN 3.00
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs Свеж
Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs

【Големина】 Модел : 1,5 (HP); моќ : 1125 【Предност】нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи ко

DEN 191.84
Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик Свеж
Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик

Внатрешна Заб Брава Подлошки 410 Нерѓосувачки Челик 410 Нерѓосувачки Челик Брод Од Сад...

DEN 1379.20
Шампионатот Појас Реплика Наслов, 4мм ЦИНК Плочи 3 Слој Вистинска Кожа Рачно Изработени Шампион Наслов Свеж
Шампионатот Појас Реплика Наслов, 4мм ЦИНК Плочи 3 Слој Вистинска Кожа Рачно Изработени Шампион Наслов

100% Кожа Произведено во САД и Увезено Затворање на бравата Миење Раце Само Кожа Од Говедска Кожа Произве�

DEN 2731.68
Ретко -Т Battlestar Galactica Limited Signature Edition Studio лиценцирана скрипта сопствена рамка - скрипта со сопствена рамка Свеж
Ретко -Т Battlestar Galactica Limited Signature Edition Studio лиценцирана скрипта сопствена рамка - скрипта со сопствена рамка

Димензии на скриптата со рамка : 23,75 "L X 1 The script facsimile and iconic still photograph is professionally sealed and mounted in the highest quality triple ma

DEN 1235.20
Etranger di Costa Rica MCR-25-51 Gateau Macaron Ring The Theetbook, B5, обична, 5 бои Свеж
Etranger di Costa Rica MCR-25-51 Gateau Macaron Ring The Theetbook, B5, обична, 5 бои

7,2 x 10,2 инчи (182 x 2 Серија : Gateau Macarons (Cover) Една страна од бисерното крпа PP+UV печатење; Back : Ball...

DEN 319.36
1971-72 Топс Ванкувер Канакс тим постави Ванкувер Канакс ГД+ Канакс Свеж
1971-72 Топс Ванкувер Канакс тим постави Ванкувер Канакс ГД+ Канакс

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Ванкувер Канак�

DEN 224.00
100 парчиња m3 m4 m4 m5 m6 пластични ореви транспарентни ореви поликарбонат компјутер орев Свеж
100 парчиња m3 m4 m4 m5 m6 пластични ореви транспарентни ореви поликарбонат компјутер орев

Големина : М3 Број на модел : M3 M4 M5 M6 Тип : Хексагон ореви Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното...

DEN 500.80
Fevas Bore Size 15mm x300mm мозочен удар CY3B серија пневматски ardвезда без цилиндар Свеж
Fevas Bore Size 15mm x300mm мозочен удар CY3B серија пневматски ardвезда без цилиндар

Број на модел : CY3 B15*300 Тип : Цилиндер Големина : 15мм Мозочен удар : 300мм Тип : CY3 B серија Пневматски ardвезден

DEN 2.33
Мантона Извиднички Статив Свеж
Мантона Извиднички Статив

идеален за панорамски снимки со панорама главата за престрелки до 360, вкл интегрирано ниво на меур...

DEN 2.33
Laptop Laptop Laptop Laptop Laptop Skin 290 mm со знаменитости Свеж
Laptop Laptop Laptop Laptop Laptop Skin 290 mm со знаменитости

Врвен производ на филмот Винистички винил букви отпорни на УВ Апсолутно време и време тешко Врвен прои�

DEN 812.80
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Свеж
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 484.16
6-32 х 7/8 СЕМИЊА Завртки/Надворешен Мијалник За Заби/Филипс/Глава На Тава/Челик/Цинк Свеж
6-32 х 7/8 СЕМИЊА Завртки/Надворешен Мијалник За Заби/Филипс/Глава На Тава/Челик/Цинк

Пан Филипс Надворешни СЕМС / Машина Завртки Произведени ВО ASME B18 13a и SAE J82 спецификации Целосно Навој...

DEN 10111.84