MGOR Едноставна чаша за четкичка за заби за домаќинство со рачка, про transparentирна чаша за вода што не се лизга, чаша за миење на устата, чаша за четки за заби, чаша за чет?

MGOR Едноставна чаша за четкичка за заби за домаќинство со рачка, про transparentирна чаша за вода што не се лизга, чаша за

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Оваа симпатична кригла може да биде совршен подарок за новогодишниот ден, Денот на вineубените, Велигден, Денот на таткото, Денот на трудот, Денот на независноста, Денот на Колумбос, Ноќта на вештерките, Божиќ, свадбата и роденденот. Дајте му на некој посебен во вашиот живот нешто што тие дефинитивно ќе, најдобриот подарок за семејство, пријател. 1. Чашата за четкичка за заби е изработена од висококвалитетен како материјал, кој е безбеден, издржлив, лесен и еколошки. 2. Чашата се справува со сопствениот слот, а четката за заби и чашата се поставени одделно за лесен пристап и чистота. 3. Транспарентното тело на чашата е јасно на прв поглед. Може да биде чаша за четка за заби, чаша за миење на устата, чаша чај, чаша за вода, млечна чаша, чаша со сок, итн., Со многу намени. Оваа симпатична кригла може да биде совршен подарок за новогодишниот ден, Денот на вineубените, Велигден, Денот на таткото, Денот на трудот, Денот на независноста, Денот на Колумбос, Ноќта на вештерките, Божиќ, свадбата и роденденот. Дајте му на некој посебен во вашиот живот нешто што тие дефинитивно ќе, најдобриот подарок за семејство, пријател. 1. Чашата за четкичка за заби е изработена од висококвалитетен како материјал, кој е безбеден, издржлив, лесен и еколошки. 2. Чашата се справува со сопствениот слот, а четката за заби и чашата се поставени одделно за лесен пристап и чистота. 3. Транспарентното тело на чашата е јасно на прв поглед. Може да биде чаша за четка за заби, чаша за миење на устата, чаша чај, чаша за вода, млечна чаша, чаша со сок, итн., Со многу намени. МГОР е разноврсен : Без оглед на кој пијалок сакате, нашите чаши можат да ги задоволат вашите дневни потреби за пиење, како што се лате, еспресо, мачиато, мисирка, капучино, какао, сок, чај, топло чоколадо, топла јаболков и сок. Спецификација : Боја : Браунматеријал : Висок квалитет As Material Size : должина на чашата : 10cmcup Ширина : 8cmcup Долна ширина : 8cmcup Капацитет : 300 mlcup Тежина : 110g Купот е изработен од висококвалитетен како материјал, силен и траен и безбеден за употреба. Не-порозни, отпорни на абење и издржливи. Уникатниот дизајн на слот и транспарентното тело на чашата ја прават чашата поелегантна и модерна. Дизајнот на мазниот раб може да ве спречи да бидете повредени за време на употребата. Може да се користи како чаша за пиење, чаша за четки за заби, итн. Овој производ не може да се користи како чаша за топол пијалок. Пакуван 1*Четка за заби Cupafter -Salesafter Набавка на овој производ, за производот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта на време, ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа.gjcqzq гаранција за задоволство - како а Растечка продавница, знаеме колку е важна добрата услуга за клиенти, ние ќе му служиме на секој клиент со најголем ентузијазам, доколку имате какви било прашања, можете да испратите е -пошта и ќе бидеме таму за 24 часа за да ви одговориме.

Color: brown
Material:
High quality AS material:
Size:
Cup length: 10cm
Cup width: 8cm
Cup bottom width: 8cm
Cup capacity: 300 ml
Cup weight: 110g
The cup is made of high-quality AS material, strong and durable, and safe to use.:
High density, non-porous, wear-resistant and durable.:
The unique slot design and transparent cup body make the cup more elegant and fashionable.:
The smooth edge design can prevent you from being injured during use.:
Can be used as drinking cup, toothbrush cup, etc.:
This product cannot be used as a hot drink cup.:
Package Included:
1*Toothbrush cup:
After-sales:
After purchasing this product, about the product, please contact us via email in time, we will solve the problem within 24 hours.:
GJCQZQ Satisfaction Guarantee - As a growing shop, we know how important good customer service is, we will serve every customer with the utmost enthusiasm, if you have any questions, you can send an email and we will be there in 24 hours to reply to you within. :

Избор на клиенти

2019 ПЕНСИЛВАНИЈА АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПРВО ИЗДАНИЈА Долар СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ НГЦ Свеж
2019 ПЕНСИЛВАНИЈА АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПРВО ИЗДАНИЈА Долар СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ НГЦ

2019 С ПЕНСИЛВАНИЈА НГЦ СКАПОЦЕН КАМЕН ДОКАЗ АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ДОЛАР ПРВИ ИЗДАНИЈА Сертифициран ОД НГ

DEN 639.84
Kircuit Нов AC Адаптер ЗА JVC AP-V10U AP-V12U AP-V13U AP-V11U Apv10u Кабел За Напојување Свеж
Kircuit Нов AC Адаптер ЗА JVC AP-V10U AP-V12U AP-V13U AP-V11U Apv10u Кабел За Напојување

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогодишна гаранција за услуга 100% Сосема Нов, Висококвалитетен

DEN 239.84
2 парчиња пластична Сонце за поддршка на Сонцето за поддршка на сива замена за Chevy Silverado 2007-2013 Tahoe замена за GMC Свеж
2 парчиња пластична Сонце за поддршка на Сонцето за поддршка на сива замена за Chevy Silverado 2007-2013 Tahoe замена за GMC

Боја : светло сива Подготовка : 2007 2008 2009 2000 2012 2012 2012 2013 Замена за GMC Sierra, Замена за Chevrolet Silverado, замена за Тах�

DEN 0.67
Евроазија Комплет од 3 Запалено Дрво Правоаголно Гнездење Масичка За Појадок/Садови За Сервирање Батлер Свеж
Евроазија Комплет од 3 Запалено Дрво Правоаголно Гнездење Масичка За Појадок/Садови За Сервирање Батлер

Сервис Послужавник За Бар, Чај, Кафе Дневна И Други Потреби Храна Служат Кујна И Маса Декор Додатоци Одл�

DEN 336.00
н / Сон На Природата Аметист Топка Полиран Глобус Масажа Топка Реики Камен Домашна Декорација Подароци За Сувенири Свеж
400ММ Ф5. 6 СИГМА АПО МФ ТЕЛЕФОТО Објектив во Кутија &засилувач; СЛУЧАЈ Свеж
400ММ Ф5. 6 СИГМА АПО МФ ТЕЛЕФОТО Објектив во Кутија &засилувач; СЛУЧАЈ

ТЕЛЕФОТО 400ММ 1 : 5.6 ОБЈЕКТИВ ДОАЃА СО ОРИГИНАЛНА КУТИЈА, КУЌИШТЕ СО РЕМЕН, УПАТСТВА И ФИЛТЕР ЗА СВЕТЛАРНИ�

DEN 1.67
Работно капаче за прилагодување на животни со волци со копчиња/лажна коса чиста со џемпери со џемпер Свеж
Работно капаче за прилагодување на животни со волци со копчиња/лажна коса чиста со џемпери со џемпер

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 2.33
Хамилтон 59000-25 Меур Слободен Премиер Шприц, 250 €l Свеж
Хамилтон 59000-25 Меур Слободен Премиер Шприц, 250 €l

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 12.0 "Л Х4 0" В Х6 0 " Х.Земја На Потекло : Сад...

DEN 2006.72
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За ЧУАНГО ВС-108 Свеж
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За ЧУАНГО ВС-108

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 716.80
Незгодни стилови на панк Фламинго качулка со дуксери за цвеќиња Флорал Фламинго Худи Бич Подарок Свеж
Незгодни стилови на панк Фламинго качулка со дуксери за цвеќиња Флорал Фламинго Худи Бич Подарок

Повлечете го затворањето Машинско миење Незгодни стилови ја претставува колекцијата Фламинго! Ние нуд�

DEN 3.00
Sssr 9V AC Адаптер За Вулкан Електроника Екскурзија XA VTA1005XA VTA1005XAS32 10.1 Екран На Допир 2-во - 1 ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР Свеж