Лежишта на Fasteddy компатибилни со Agama A215T Nitro Truggy Ceramic Kited Leading

Лежишта на Fasteddy компатибилни со Agama A215T Nitro Truggy Ceramic Kited Leading

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот побрзо време подолго време на батеријата и најмесните лежишта што се достапни. ✔ Екстремни прецизни хибридни керамички лежишта SI3 N4 керамички топки хром челик 52100 (GCR15) ABEC 5-7 трки со гумени заптивки. Синтетичко подмачкување со ниско влечење и нема заптивки од гума за контакт. ✔ Нашата комерцијална формула за синтетичко подмачкување со висока топлина со ниско влечење ќе трае животот на лежиштето што ќе ви овозможи да достигнете најголема брзина со подолг временски период. ✔ Комплетите за лежишта на Fasteddy ги вклучуваат сите лежишта за надградба на вашето искуство со R/C побрзо подолго и измазнување на времето со врвни перформанси? P?. ✔ Засилете ја вашата игра во збир на керамички лежишта на Fasteddy и никогаш не гледајте наназад. Агама A215 T нитро Трггицерамикалиран комплет за лежишта (2) 5x10x4 керамика (4) 5x13x4 керамика (4) 6x10x3 керамика (6) 6x13x5 керамика (2) 8x14x4 керамика (8) 8x16x5 керамика (4) 1/2x5/32 церамик Лежиштата наведени погоре. Во многу случаи, големините на лежиштето може да се променат во зависност од вашиот посебен модел и датумот кога е произведен, како и од различни хоп -попсили што може да ги инсталирате. Ве молиме двојно проверете го R/C пред да нарачате за да бидете сигурни дека ги добивате сите соодветни лежишта. Ние се обидуваме да ги задржиме комплетите ажурирани колку што можеме. Ако најдете варијација или грешка во нашите комплети, ве молиме контактирајте со нас за да можеме да разгледаме во тоа. Забелешка : Фотографиите се за идентификација Самофотовите се само за идентификација на заптивка / штит / лежиште и не се фотографија од точната лежиште што се нарачува. Ве молиме, повикајте ја големината.

Избор на клиенти

TRB RC 10PCS. 8x14x4mm прецизни прецизни топка лежишта хромирани челични заптивки Свеж Попустот
TRB RC 10PCS. 8x14x4mm прецизни прецизни топка лежишта хромирани челични заптивки

Chrome Steel 52100 (GCR15) прецизни трки Хром челични топки Chrome Steel 52100 (GCR15) прецизни трки Хром челични топки TRB RC 8x14x3m

DEN 183.68
Тимот поврзан со фабрички тим RC10B4.1 Buggy 1/10 Elec Off-Road Green Seal Learings 05265GS0008308954 Свеж
Тимот поврзан со фабрички тим RC10B4.1 Buggy 1/10 Elec Off-Road Green Seal Learings 05265GS0008308954

Тимот поврзан со фабрички тим RC10 B4.1 Buggy 1 / 10 Elec OffRoad Тимот поврзан со фабрички тим RC10 B4.1 Buggy 1 / 10 Elec OffRoad Лаге

DEN 0.67
Заптивки на лежиштата на предното тркало за Suzuki LTZ250 LTZ400 LTR450 LT230 LT250 LT500 Quadracer 250/450/500 QuadSport 230/250/400 Свеж
Заптивки на лежиштата на предното тркало за Suzuki LTZ250 LTZ400 LTR450 LT230 LT250 LT500 Quadracer 250/450/500 QuadSport 230/250/400

【Fitment】Fit for Suzuki ATV ▶ LT250 S 19891990 ▶ Quad Racer 250 LT250 R 19851992 ▶ Quad Racer 450 LTR450 20062011 ▶ Quad Racer 500 LT500 R 19871990 ▶ Quad Runner 230 LT230 E 19

DEN 2.33
TRB RC 440C комплет за лежиште од не'рѓосувачки челик за Traxxas Slash 2WD VXL Свеж
TRB RC 440C комплет за лежиште од не'рѓосувачки челик за Traxxas Slash 2WD VXL

440 C трки од не'рѓосувачки челик, кафез и топки, ABEC 3 TRB RC прецизен комплет за лежиште со голема брзина, 440 C н

DEN 335.84
Лежишта Fasteddy Компатибилен со HPI Nitro RS4 Sport Ceramic Запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта Fasteddy Компатибилен со HPI Nitro RS4 Sport Ceramic Запечатен комплет за лежишта

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 1231.84
Лежишта на Fasteddy компатибилни со Arrma 1/7 Mojave Exb Extreme Bash Запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта на Fasteddy компатибилни со Arrma 1/7 Mojave Exb Extreme Bash Запечатен комплет за лежишта

Arrma 1 / 7 Mojave Exb Extreme Bash Запечатен комплет за лежиште (2) 5x11x4 (4) 6x10x3 (10) 8x16x5 (2) 8x19x6 (4) 15x21x4 ги купувате лежиштата н

DEN 0.67
Брзи Лежишта Компатибилни Со Тимски Поврзан Ривал Мт10 Керамички Запечатен Комплет За Лежишта Без Четки Свеж
Брзи Лежишта Компатибилни Со Тимски Поврзан Ривал Мт10 Керамички Запечатен Комплет За Лежишта Без Четки

Тимски Поврзан Ривал Мт10 Без Четки (В2) Комплет За Керамички Запечатени Лежишта (4) 5х8х2, 5 керамички (5) 5х11х

DEN 1.67
Лежишта на Fasteddy компатибилни со тамиа кастрол Nissan Primera JTCC керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта на Fasteddy компатибилни со тамиа кастрол Nissan Primera JTCC керамички запечатен комплет за лежишта

Tamiya Castrol Nissan Primera JTCC (FF01) Керамикалиран комплет за лежишта (3) 5x8x2.5 Керамика (7) 5x11x4 керамика (2) 6x12x4 керамика (

DEN 0.33
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Tamiya Tyrrell P34 Six Wheeler Запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Tamiya Tyrrell P34 Six Wheeler Запечатен комплет за лежишта

Tamiya Tyrrell P34 Six Wheeler ( #49154) Запечатен комплет за лежиште (8) 5x8x2.5 (1) 5x11x4.5 нафрла (2) 6x12x4 (3) 8x12x3.5 *Шасија F103 Шест / �

DEN 0.67
HB D413 керамички хибриден комплет за лежиште на жолта заптивка 102-010C-IS Свеж
HB D413 керамички хибриден комплет за лежиште на жолта заптивка 102-010C-IS

Hb (HPI Racing) D413 Hb (HPI Racing) D413 Керамички молња за замена на жолт заптивка Компоненти на комплети : QTY : 4 SMR84 C 2 YS NB

DEN 3.33
Лежишта на fasteddy компатибилни со змија X20? 23 керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта на fasteddy компатибилни со змија X20? 23 керамички запечатен комплет за лежишта

Змија X20 23 Керамикалиран комплет за лежишта (4) 3x6x2.5 Керамика (4) 3x6x2.5 Керамика со прирабница (3) 5x8x2.5 Керамик

DEN 2047.84
MR115-2RS топка со лежиште на топката 5x11x4mm, прецизни топка за замена на MR115RS Свеж
MR115-2RS топка со лежиште на топката 5x11x4mm, прецизни топка за замена на MR115RS

Аксијал : AXA1221 АРМА : AR610019 Лоси : Лоса6947 HPI : B022 Tamiya : 58041, 58354, 58056 Traxxas : 4611, 5116 Тим поврзан : 25239, 25618 Вклучува 10 л�

DEN 1.67
Лежишта на fasteddy компатибилни со JQ производи Thecar бел керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта на fasteddy компатибилни со JQ производи Thecar бел керамички запечатен комплет за лежишта

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 240.00
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Kyosho компатибилен со комплет за запечатени лежишта за керамичка гума Nissan Skyline Свеж
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Kyosho компатибилен со комплет за запечатени лежишта за керамичка гума Nissan Skyline

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 1135.84
Лежишта Fasteddy компатибилни со тамиа плазма работ на керамички запечатени лежишта Свеж
Лежишта Fasteddy компатибилни со тамиа плазма работ на керамички запечатени лежишта

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 2.00
Лежишта Fasteddy Компатибилни со Sworkz S12-2C керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта Fasteddy Компатибилни со Sworkz S12-2C керамички запечатен комплет за лежишта

SWORKZ S122 C Керамички запечатен комплет за лежишта (2) 3x6x2.5 Керамика со прирабница (4) 5x8x2.5 Керамика (10) 5x10x4 кер�

DEN 1487.84
Лежишта Fasteddy Компатибилни со HPI Nitro Mini RS4 керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта Fasteddy Компатибилни со HPI Nitro Mini RS4 керамички запечатен комплет за лежишта

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 1807.84
83 парчиња RC Climbing Car Car Не'рѓосувачки челик завртки за замена Свеж
83 парчиња RC Climbing Car Car Не'рѓосувачки челик завртки за замена

Метаријален : Не'рѓосувачки челик Погодни за 1 / 10 RC автомобил за самитот Traxxas Метаријален : Не'рѓосувачки

DEN 390.56
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Duratrax Evader без четка EP 2WD керамички запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Duratrax Evader без четка EP 2WD керамички запечатен комплет за лежишта

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 1055.84
Лежишта на fasteddy компатибилни со топли тела Молња 2 RR керамичка гума запечатена лежиште Свеж
Лежишта на fasteddy компатибилни со топли тела Молња 2 RR керамичка гума запечатена лежиште

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 3.33
Лежишта на Fasteddy компатибилни со комплет за керамички запечатени лежишта Durango Dex210 Свеж
Лежишта на Fasteddy компатибилни со комплет за керамички запечатени лежишта Durango Dex210

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 0.67
Лежишта на Fasteddy компатибилни со комплет за запечатени лежишта на керамички керамички керамички керамички Свеж
Лежишта на Fasteddy компатибилни со комплет за запечатени лежишта на керамички керамички керамички керамички

✅ Кога само најдобрите ќе направат керамички лежишта со победа на трката што ќе ве стават на подиумот п�

DEN 1.00
Zhengguifang Professional SMR126 2OS хибриден керамички лежиште од не'рѓосувачки челик 6x12x4 mm CB Abec7 Океански риболов ролни Свеж
Zhengguifang Professional SMR126 2OS хибриден керамички лежиште од не'рѓосувачки челик 6x12x4 mm CB Abec7 Океански риболов ролни

Број на модел : SMR126 2 RS CB ABEC7 LD лежишта Структура : 6x12x4 лежиште на керамички топка Грубост на површината : Р�

DEN 1.33
Лежишта на Fasteddy компатибилни со IGT8 GT 2021 запечатен комплет за лежишта Свеж
Лежишта на Fasteddy компатибилни со IGT8 GT 2021 запечатен комплет за лежишта

IGT8 GT 2021 Запечатен комплет за лежишта (4) 5x16x5 метал заштитени (4) 8x14x4 (6) 8x16x5 (4) 13x20x4 Вие ги купувате лежиштата

DEN 351.84