Сува кутија на MTM Spud2 Sportsmens Plus Utility

Сува кутија на MTM Spud2 Sportsmens Plus Utility

DEN 755.20

Свеж

Достапно.

Сува кутија за комунални услуги на MTM, плус комунални услуги, има 80% употребливо, предел за капакот на врвен пристап. Димензии : 15 "(л) x 8.8" (w) x 13 "(ч). Заптивка за отпорен на вода О-прстен; заптивка за капаче од пет секции; фиока за подигнување на целосна големина. Голема удобна рачка; дебела конструкција на странични страни; ; Јазичиња со двојно катанец. Боја : портокалова; изработена во САД. Нема потрошен простор овде. MTM Spud 2 има 80% употреблив, највисок пристап до капакот. Многу карактеристики, вклучувајќи : отпорен на вода О-прстен заптивка; пет одделенија за покривање на капакот; фиока за подигнување на целосна големина, голема удобна рачка; густа конструкција на странични идови; тешка брава; и двојно табулатори на катанец. Изработени во УСАДИМЕНСИИ : 15 "(л) x 8.8 "(w) x 13" (ч) Достапно во камо, шумско зелено и портокалово.

Избор на клиенти

Пјер од орел и јазот подготвен за риба комплет за справи со риби Свеж
Пјер од орел и јазот подготвен за риба комплет за справи со риби

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 319.84
LMMDDP 55 * 9 * 3см дрвена риболов дрвена кутија за складирање риболов кутија за риболов линија за додаток Свеж
LMMDDP 55 * 9 * 3см дрвена риболов дрвена кутија за складирање риболов кутија за риболов линија за додаток

Ова е добар избор за риболов Кутијата може да задржи до 36 парчиња Има лизгаво седиште, погодно за плови с

DEN 0.33
GEAR за црв 88 парче натоварена кутија за справи Свеж
GEAR за црв 88 парче натоварена кутија за справи

Натоварена, кутија за справи со 88 парчиња со отстранлив фиока за организатор Асортиман на куки за разно�

DEN 3.00
Медиум за пакување D-VEC Свеж
Медиум за пакување D-VEC

Средна пакет со DVEC Средна пакет со DVEC Средна пакет со DVEC Средна пакет со DVEC Средна пакет со DVEC Средна пак�

DEN 1.33
Хемиска индустрија Meiho VS-7080N Зелен дво-тон Свеж
Хемиска индустрија Meiho VS-7080N Зелен дво-тон

Големина (W X D X H) : 14,8 x 11,6 x 10,8 инчи (375 x 293 x Боја : зелена два тона Капацитет : 3,3 гал (15 VS7080 Langan System Box е опремен

DEN 2.67
Организатор на контејнери за складирање на пластична кутија со пластична кутија за риболов Свеж
Организатор на контејнери за складирање на пластична кутија со пластична кутија за риболов

Инженерска пластика конструкција Прилагодлив дизајн на големината на одделот Предметот доаѓа со лента

DEN 3.00