Dekopro 258 парче комплет за алатки со алатки за алатки за алатки за приклучоци за приклучок за приклучоци за приклучоци за механичари

Dekopro 258 парче комплет за алатки со алатки за алатки за алатки за приклучоци за приклучок за приклучоци за приклучоци за

DEN 2559.84

Свеж

Достапно.

Мулти-димензионални прецизни алатки : Изработено од траен и висококвалитетен премија фалсификуван челик, поставен механичарски алатки што обезбедува точна и совршена поправка. Површински хром за третман на позлата, антикорозија, лесна за чистење на дамки од масло. Преносен случај на тркалање : Благодарение на две трајни тркала, ова поле може да се пренесе непречено и лесно да се тркала од едно до друго место, да заштедува напор и да заштеди многу труд и време. 258 Комплет за алатки за домаќинство дома : Комплетот за алатки за тркалање вклучува клучеви, шрафцигери, универзални зглобови, владетели, чекани, итн. Овој практичен пакет алатки ги задоволува дневните потреби, е погоден за професионални и аматерски и го прави работното време полесно и поефикасно. Наредно поставување : Секој слој на алатката е фиксиран и поставен уредно и уредно. Постојат специјални заптивки помеѓу секој слој, а дизајнот на амортизација им дава подобра заштита на вашите алатки. Димензија на случајот : 14.2 '' x 8.7 '' x 20.5 '' (lxwxh), должина на телескопска рачка : 20,5 '' -33.5 ''. Погоден за сите височини. Dekopro 258 им обезбеди на корисниците широк избор на алатки за да помогнат во завршувањето на повеќето задачи. Овој случај е тежок и издржлив, со придружни нозе за стабилност, тркала за лизгање и стаклени влакна засилени PP тело и капаче. Исто така, се одликува со рачка за прилагодување на висината од 2 фази, и густа гумена обложена рачка за супериорен зафат. Овој уникатен сет на алатки е совршен за проширена употреба, чести патувања и разновидни работни околини. Овој сет на рачни алатки им овозможува на корисниците широк избор на алатки за да помогнат во завршувањето на повеќето задачи. Овој уникатен случај на алатки е совршен за проширена употреба, чести патувања и разновидни работни околини.

Избор на клиенти

Lxyyy Hydraulic Salon Lecliner Hydraulic Hair Salon Styling Barber Chall Cover Classic reliner тешка коса за коса салон за салон Свеж
Lxyyy Hydraulic Salon Lecliner Hydraulic Hair Salon Styling Barber Chall Cover Classic reliner тешка коса за коса салон за салон

▲ Хидраулична пумпа докажана од експлозија, безбедна и безопасна, сунѓер со висок скок, брзо се враќа...

DEN 3.33
ЈАИОГС Машка Маица Машки Фустан КОШУЛИ ХХЛ Менс Ултра Памучна Маица Со Џеб, Стил 300 Графички Маици За Мажи Свеж
ЈАИОГС Машка Маица Машки Фустан КОШУЛИ ХХЛ Менс Ултра Памучна Маица Со Џеб, Стил 300 Графички Маици За Мажи

Упатствата за лесна нега се како што следува : Рачно Перење / Миење Во Машина Ладно,Закачете Суво,ниско �

DEN 616.00
Пакет RVGuard, регулатор за притисок на вода RV со 50 засилувач за засилувач на RV Surge Свеж
Пакет RVGuard, регулатор за притисок на вода RV со 50 засилувач за засилувач на RV Surge

RVGUARD RV Регулатор на регулатор на притисок на водата, вентил за прилагодување на притисокот на водата без

DEN 468.80
SKLZ не-лизгачки раб за отпорност на ткаенини за колкови и лепила Свеж
SKLZ не-лизгачки раб за отпорност на ткаенини за колкови и лепила

Издржлив опсег за отпорност на ткаенина против лизгање за обука на пониско тело дома или во салата Удоб�

DEN 1.67
ЛФЦФДХ 12 Пакет Капибара Партија Кеси Капибара Партија Корист Кеси Капибара Подарок Добрите Бонбони Третираат Кеси За Капибара Свеж Попустот
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1 Свеж
1пцс Нов Е2Е2-Х2Ф1-М1 Е2Е2Х2Ф1М1

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1577.76
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 279P1 / 276B1 / 01/00 27 Прикажи монитор против шпионски Свеж
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 279P1 / 276B1 / 01/00 27 Прикажи монитор против шпионски

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 1535.84
Ticonderoga обновува моливи од дрво, 2 HB меки, природни, 10 брои Свеж
Ticonderoga обновува моливи од дрво, 2 HB меки, природни, 10 брои

Отпадоците од дрво се рециклираат и се здружуваат за да направат нови моливи Се користи помалку дрво и с

DEN 729.60
Оз Пријатели Дороти 2 парчиња Смола Шарки Ситница Богатство Кутија Свеж
Оз Пријатели Дороти 2 парчиња Смола Шарки Ситница Богатство Кутија

Убава смола ситница кутија со дороти од познатиот филм! Доаѓа со мини топење вештерка додаток прикажани

DEN 2.00
HAPPLEE повлечен заштитеник на електрична енергија за електрична енергија 4 Широко места 2 Брзо полнење USB порти PD 20W со Свеж
Сафко Производи 3265бл Оникс Мрежа Десктоп Организатор со 1 Вертикална/3 Хоризонтални Делови, Црна Свеж
Сафко Производи 3265бл Оникс Мрежа Десктоп Организатор со 1 Вертикална/3 Хоризонтални Делови, Црна

Оникс челик мрежа десктоп организатор Два вертикални делови Две полици со големина на хоризонтална бук

DEN 686.24