Кигаи Бејзбол Црвена Чипка Водоотпорна Влажна Сува Торба За Повеќекратна Употреба Со Рачка за Патување, Плажа, Базен, Пелени, тоалети 2 парчиња

Кигаи Бејзбол Црвена Чипка Водоотпорна Влажна Сува Торба За Повеќекратна Употреба Со Рачка за Патување, Плажа, Базен, Пелени,

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

®Водоотпорен мазното затворање на патентот го заклучува нередот. ●Двојна Преграда За Патент-оваа влажна сува кеса има две прегради со патент за да ги одржува вашите влажни и суви крпи одделни; полесно е да се одделат валкани и чисти пелени или други влажни предмети. €Големина q-оваа влажна и сува кеса е со димензии 11,8 x 14,1 инчи и 8,7 x 3,1 инчи. Оваа влажна сува кеса не е само за влажни работи, можете да носите влажни и суви предмети во истата кеса додека ги одржувате сувите предмети суви и влажните или извалканите предмети одвоени; овие влажни кеси за крпи се убави организатори за играчки, додатоци, тоалети итн.; Тие можат да се применат како пелени влажни суви кеси, патни торби, кеси за складирање, козметички кеси, чанти итн. ●Лесно За Чистење - Конвенционално перење, перење во машина, рачно перење, а потоа сушење на воздух. ®Водоотпорен мазното затворање на патентот го заклучува нередот. ●Двојна Преграда За Патент-оваа влажна сува кеса има две прегради со патент за да ги одржува вашите влажни и суви крпи одделни; полесно е да се одделат валкани и чисти пелени или други влажни предмети. €Големина q-оваа влажна и сува кеса е со димензии 11,8 x 14,1 инчи и 8,7 x 3,1 инчи. Оваа влажна сува кеса не е само за влажни работи, можете да носите влажни и суви предмети во истата кеса додека ги одржувате сувите предмети суви и влажните или извалканите предмети одвоени; овие влажни кеси за крпи се убави организатори за играчки, додатоци, тоалети итн.; Тие можат да се применат како пелени влажни суви кеси, патни торби, кеси за складирање, козметички кеси, чанти итн. ●Лесно За Чистење - Конвенционално перење, перење во машина, рачно перење, а потоа сушење на воздух. Материјал : 290 Водоотпорна ткаенина За печатење : Шема за печатење на целото лице : Како што се прикажани сликите Пакетот Вклучува : 2 х Влажни суви кеси Големина На Костум : 1 Големи кеси - 11,8 инчи х 14,8 инчи (30см х 36см); 1 Мали кеси-8,7 инчи х 3,1 инчи (22см х 15см). КАРАКТЕРИСТИКИ Чувајте Ги Вашите Предмети Влажни/суви Одделно : Оваа Влажна Сува Кеса со прегради со Два патенти за да ги одржувате влажните и сувите крпи одделно. Доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Еднократно : влажните суви кеси лесно се чистат, се перат и се перат во машина; за да се направат влажните суви кеси долготрајни, се препорачува да се исушат на воздух; секогаш осигурајте се дека ткаенината е целосно сува пред складирање. Практично : Нашите влажни кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење; не само за влажни работи - овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, секојдневно користење дома, теретана, базен, плажа, патувања и многу повеќе.

Избор на клиенти

Мешунки За Пелени Од Мама Коала, Преносливи Перални За Еднократно Перење Кеси За Пелени За Бебиња, 2 парчиња Средна Големина Свеж Попустот