uxcell Indexable Cnc Струг Вртење Алатка Држач, 95°DCLNR2525M12 15/16 Стебло Јаглероден Челик Карбид Вртење Алатка Носителот За Вртење Жлеб Навој

uxcell Indexable Cnc Струг Вртење Алатка Држач, 95°DCLNR2525M12 15/16 Стебло Јаглероден Челик Карбид Вртење Алатка Носителот

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Материјалот на држачот за алат за вртење е ЦР челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стабилност и добри перформанси против ' рѓа. Црн оксид мазна завршница на секој држач за алат за вртење означен со стил на држач за алат и големина на стеблото за лесна идентификација на држачот за алат. Здодевната лента е погодна за груба обработка, обработка на површината на сечење и друга обработка. [Спецификација] - Агол На Сечење : 95°, Насока На Сечење : Десно, Материјал : Висок Челик, Модел : DCLNR2525 M12, Ширина На Држачот : 25mm / 0,98 инчи, Дебелина На Држачот : 25mm / 0,98 инчи, Вкупна Должина : 150mm / 5,91 инчи, Достапни Влошки : CNMG12 Инсерти. [Издржлив За Употреба] - материјалот на држачот за алат за вртење е Јаглероден Челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стабилност и добри перформанси против ' рѓа. [Заврши] - мазна завршница Со Црн оксид на секој држач за алат за вртење означен со стил на држач за алат и големина на стеблото за лесна идентификација на држачот за алат. [Широк Спектар На Апликации] - здодевната лента е погодна за сечење чекор обработка на површината и друга обработка . [Содржина на пакетот] - ќе добиете 1pc индексиран држач за алат за вртење струг (карбид вметнете не е вклучен) и 1pc клуч. [Спецификација] - Агол На Сечење : 95°, Насока На Сечење : Десно, Материјал : Висок Челик, Модел : DCLNR2525 M12, Ширина На Држачот : 25mm / 0,98 инчи, Дебелина На Држачот : 25mm / 0,98 инчи, Вкупна Должина : 150mm / 5,91 инчи, Достапни Влошки : CNMG12 Инсерти. [Издржлив За Употреба] - материјалот на држачот за алат за вртење е Јаглероден Челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стабилност и добри перформанси против ' рѓа. [Заврши] - мазна завршница Со Црн оксид на секој држач за алат за вртење означен со стил на држач за алат и големина на стеблото за лесна идентификација на држачот за алат. [Широк Спектар На Апликации] - здодевната лента е погодна за сечење чекор обработка на површината и друга обработка . [Содржина на пакетот] - ќе добиете 1pc индексиран држач за алат за вртење струг (карбид вметнете не е вклучен) и 1pc клуч.

Избор на клиенти

Sandvik Cormant C6-DDMNL-33120-1504 T-Max P Сечење Единица За Вртење, Dnmg 15 04 08 Господар Вметнете, Cx-Ddmnr/L Алатка Стил, Свеж
Sandvik Cormant C6-DDMNL-33120-1504 T-Max P Сечење Единица За Вртење, Dnmg 15 04 08 Господар Вметнете, Cx-Ddmnr/L Алатка Стил,

Вртење Единечни единици За Сечење, Коромант Капто Вртење Алатки, стандард Капто И СЛ Вртење Носителите..

DEN 7120.00
Алатка Доријан-73310151116 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНИ СТИЛ ВНМ, Вкупна Должина 6 Свеж
Алатка Доријан-73310151116 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНИ СТИЛ ВНМ, Вкупна Должина 6

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЛН, ВМЕТНЕТЕ СТИЛ ВНМ Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, �

DEN 1576.00
Sandvik Coromant DCRNR 20 5d Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Десна Рака, 1-1/4 Ширина x Свеж
Sandvik Coromant DCRNR 20 5d Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Десна Рака, 1-1/4 Ширина x

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Coro Turn RC е систем за стегање на врвот и дупк

DEN 1.33
Сандвик КОРОМАНТ ПАПЛ-16м Струг Вртење Алатка Држач 1 Квадратни Стебло Цпу Машина Свеж
Сандвик КОРОМАНТ ПАПЛ-16м Струг Вртење Алатка Држач 1 Квадратни Стебло Цпу Машина

ГО КУПУВАТЕ ИМАТЕЛОТ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕ�

DEN 566.40
Гаобеј 91°Mcgnl 2525m12 Индекс Надворешен Струг Вртење Носителот ЗА CNMG инсерти Свеж
Гаобеј 91°Mcgnl 2525m12 Индекс Надворешен Струг Вртење Носителот ЗА CNMG инсерти

91°MCGNL 2525 M12 Сосема нов, неискористен, не содржи сечило, сечилата треба да се купат одделно Сите производи

DEN 398.40
Алатка Доријан-73310150922 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МТЈН, Вметни Стил ТНМ, Вкупна Должина 7 Свеж
Алатка Доријан-73310150922 - Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МТЈН, Вметни Стил ТНМ, Вкупна Должина 7

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МТЈН, Вметни Стил ТНМ Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МТ�

DEN 841.60
Sandvik Coromant C5-DCKNR-35060 - 16 T-Max P Сечење Единица За Вртење, CNMG 16 06 12 Господар Вметнете, Cx-DCKNR/L Алатка, Десната Свеж
Sandvik Coromant C5-DCKNR-35060 - 16 T-Max P Сечење Единица За Вртење, CNMG 16 06 12 Господар Вметнете, Cx-DCKNR/L Алатка, Десната

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 4318.88
Сандвик ЛС151.22-12-25 Држач За Алат За Вртење Струг 3/4 Квадратно Стебло Е7М 4 1/2 ОАЛ - МБ7023РД Свеж
Сандвик ЛС151.22-12-25 Држач За Алат За Вртење Струг 3/4 Квадратно Стебло Е7М 4 1/2 ОАЛ - МБ7023РД

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ

DEN 1.33
Планински маж струг, алатка за вртење на ЦПУ 12мм 16мм 20мм SDJCR1010H07 Свртување на арборот CNC LATH CITRER BAR CARBIDE Вметнете Свеж
Планински маж струг, алатка за вртење на ЦПУ 12мм 16мм 20мм SDJCR1010H07 Свртување на арборот CNC LATH CITRER BAR CARBIDE Вметнете

Професионални алатки во индустријата, висококвалитетна, издржлива, добра стабилност, со употреба на ма�

DEN 1312.00
Сандвик Коромант Ц5-СРДЦН-00060-06А Коротурн 107 Единица За Сечење За Вртење, Рцмт 06 02 М0 Мастер Вметни, Цх-СРДЦН Алатка, Свеж
Sandvik Coromant C6-PDUNL-22110-15M1 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-Pdunr/L Алатка Стил, Свеж
Sandvik Coromant C6-PDUNL-22110-15M1 T-Max P Сечење Единица За Вртење, DNMG 15 06 08 Господар Вметнете, Cx-Pdunr/L Алатка Стил,

Вртење Алатки, стандард Димензии на пакетот : 2,76 H x 5,94 L x 2,76 W (инчи) Тежина на пакетот : 2,93 фунти...

DEN 7120.00