КУКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Облека Закачалки За Облека Куки За Палто Тешки 10 парчиња Плакар Закачалка Од Нерѓосувачки Челик Закачалка За Гардероба Кука За Закачалк

КУКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Облека Закачалки За Облека Куки За Палто Тешки 10 парчиња Плакар Закачалка Од Нерѓосувачки Челик

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Кука За Гардероба Од Нерѓосувачки Челик : куките за гардероба се изработени од врвен материјал од нерѓосувачки челик против или ' рѓа. Држачи За Поддршка на цевки : Исклучителната изработка и капацитетот за полнење можат да обезбедат нејзина практичност и издржливост. Кука За висечка Прачка : куките за шипки за гардероба се изработени од нерѓосувачки челик со врвен степен против или ' рѓа. Тешки Куки : Извонредната изработка и силниот капацитет за полнење можат да обезбедат негова практичност и издржливост. Куки За Тенџере од Нерѓосувачки Челик : Отстранлива и прилагодлива кука, може да се прицврсти на прачката и да собере повеќе прачка. Кука За Гардероба Од Нерѓосувачки Челик : куките за гардероба се изработени од врвен материјал од нерѓосувачки челик против или ' рѓа. Држачи За Поддршка на цевки : Исклучителната изработка и капацитетот за полнење можат да обезбедат нејзина практичност и издржливост. Кука За висечка Прачка : куките за шипки за гардероба се изработени од нерѓосувачки челик со врвен степен против или ' рѓа. Тешки Куки : Извонредната изработка и силниот капацитет за полнење можат да обезбедат негова практичност и издржливост. Куки За Тенџере од Нерѓосувачки Челик : Отстранлива и прилагодлива кука, може да се прицврсти на прачката и да собере повеќе прачка. Список на пакети 10 х Карактеристики На Куки Од нерѓосувачки челик-Боја : Закачалка За Цевки од Сребрена Гардероба. - Материјал : нерѓосувачки челик нерѓосувачки челик гардероба кука. - Избраните во премиум материјали не се лесни за деформација или кршење и можат да бидат-трајна кука за закачалка за облека. - Анти - ' рѓа и мазен дизајн, безбеден за употреба за организатор на кујна,чувајте ги вашите домашни организирани стеги тешки. - Овие куки се силни и безбедни, така што можете да ставите потешки предмети без страв дека ќе паднат или ќе станат оштетени тешки закачалки за палто. - Мазната површина и заоблените рабови го олеснуваат инсталирањето и не ги повредуваат рацете кујна цевка кука. - Едноставен бур модерен дизајн, направете го погоден за сите видови цевки, цевки и куки за прачки од нерѓосувачки челик во стилот на украсување на домот.Информации за стокатаоблеката виси загради оваа ставка е задебелена кука, која е лесна за инсталирање и едноставна во дизајнот на структурата, погодна за цевка за гардероба, цевка за завеси во бањата итн.куките За кујнски тави Направени од материјали, со одлична издржливост и практичност, ви помагаат да собирате работи за домаќинството, да ја направите вашата куќа поуредена и чиста.

Избор на клиенти

Кука Зад Куката На Вратата, Без Закачалки Перфориран Ѕид Виси, Спална Соба Капут Кука Зад Вратата Свеж
Кука Зад Куката На Вратата, Без Закачалки Перфориран Ѕид Виси, Спална Соба Капут Кука Зад Вратата

Тркалезната кука не ја повредува облеката Дебел јаглероден челик, стабилен и издржлив Помошно лепило, т

DEN 2.00