Налепница ЗА Декор НА Ѕид ЈУЕКУИ 96 парчиња Прекрасни Поспани Трепки За Очи со 100 парчиња Розови Точки Винил Декал За Детска Спална Соба Шминка УМЕТНОСТ WS22

Налепница ЗА Декор НА Ѕид ЈУЕКУИ 96 парчиња Прекрасни Поспани Трепки За Очи со 100 парчиња Розови Точки Винил Декал За Детска

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Големина : Секоја Трепка се движи помеѓу 2,5"В-1,26"Ч(6, 4х3, 2см). Секоја точка се движи помеѓу 1"(2,5 см). Сликата можеби не ја одразува вистинската големина. Пакување : овој комплет има 96 парчиња(48 пара) трепки и 100 парчиња полка точки. Вклучува 3 листови трепки и 1 лист полка точки. Секој поединечен налепница може да се стави како сакате! Користете ги овие налепници за да создадете акцентен ѕид, таван или како декор за забави. Лесно излупете и залепете. Украсете расадник за бебиња и деца, внатрешни ѕидови, прозорци од домот, бањата, канцеларијата, студентската соба или лаптопот. Јуекуи налепница : Висококвалитетен винил со сечење, Издржливост, Водоотпорен, Општ може да задржи 3-5 години. Големина : Секоја Трепка се движи помеѓу 2,5"В-1,26"Ч(6, 4х3, 2см). Секоја точка се движи помеѓу 1"(2,5 см). Сликата можеби не ја одразува вистинската големина. Пакување : овој комплет има 96 парчиња(48 пара) трепки и 100 парчиња полка точки. Вклучува 3 листови трепки и 1 лист полка точки. Секој поединечен налепница може да се стави како сакате! Користете ги овие налепници за да создадете акцентен ѕид, таван или како декор за забави. Лесно излупете и залепете. Украсете расадник за бебиња и деца, внатрешни ѕидови, прозорци од домот, бањата, канцеларијата, студентската соба или лаптопот. Јуекуи налепница : Висококвалитетен винил со сечење, Издржливост, Водоотпорен, Општ може да задржи 3-5 години. Нашите ѕидни налепници се направени од висококвалитетен винил. Нема да останат остатоци ако наместо тоа изберете нова налепница. Налепниците треба да се нанесат на мазна, рамна, чиста и сува површина (како што се ѕидови, прозорци, плочки, огледала, врати, метал, итн.). Состојба : 100% сосема нов материјал : еколошки пвц винил карактеристики : Отстранлив, Издржлив, Водоотпорен и модерен дизајн, двостран визуелен. Ве молиме Запомнете : *Сликите можеби не ја одразуваат вистинската големина.*Тоа е лесно и забавно за нанесување на налепниците. *Упатствата се дадени со секоја налепница. * Налепницата е отстранлива, но не и повеќекратна употреба .*Не нанесувајте ја ѕидната налепница на свежо обоени ѕидови.

Избор на клиенти

Детски парк за винил wallид Декал Детска соба Детска соба налепници голем декор црно Свеж
Детски парк за винил wallид Декал Детска соба Детска соба налепници голем декор црно

Оваа wallидна декларација е направена од еден од најдобрите винил во индустријата совршен за внатрешна и

DEN 1119.84
86-46 Налепници Со Проверка Сопствен Дизајн-Повеќе Големини и Бои Свеж
86-46 Налепници Со Проверка Сопствен Дизајн-Повеќе Големини и Бои

Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник За Прозорц�

DEN 191.20
2 Меркур Водата Повикува Налепници Свеж
2 Меркур Водата Повикува Налепници

Големината е 6" Широк х .85 " Висока Убави, Јасни и Чисти Винилни Налепници Направени Со Професионални Висо

DEN 3.00
Луда Кучешка Дама ~ Ротвајлер Винил Прозорец Авто Налепница Налепница Свеж
Луда Кучешка Дама ~ Ротвајлер Винил Прозорец Авто Налепница Налепница

Направено по нарачка во САДние користиме Локални Добавувачи И Вработуваме Локално Налепницата е широк�

DEN 740.80
Официјално Лиценциран Пи Капа алфа 8 х 3 Прозорец Налепница-Мерло Свеж
Официјално Лиценциран Пи Капа алфа 8 х 3 Прозорец Налепница-Мерло

Прилагоден Винил што ќе се користи како налепница за браник или налепница на прозорецот 12 Бои На Распол�

DEN 160.00
Езерото Живот Налепница Винил Налепница Авто Автомобил Камион Ѕид Лаптоп | Холографски |8 х 2 Свеж
Езерото Живот Налепница Винил Налепница Авто Автомобил Камион Ѕид Лаптоп | Холографски |8 х 2

Мери 8" Широк х 2 " Висок Направено Од Најквалитетен Оракал 651 Винил Едноставен процес на апликација со ле�

DEN 1.00
9 МОЕТО ЗАЈАЧЕ ЈА ИЗЕДЕ ВАШАТА ФИГУРА НА СТАП СМЕШНА 7 ГОДИШНА НАЛЕПНИЦА ЗА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА Свеж
9 МОЕТО ЗАЈАЧЕ ЈА ИЗЕДЕ ВАШАТА ФИГУРА НА СТАП СМЕШНА 7 ГОДИШНА НАЛЕПНИЦА ЗА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА

ГОЛЕМИНА : 9 "Х 3.5" Врвен Винил (оракал 651 винил) 7 Години внатрешна / надворешна издржливост Стандардна Бој�

DEN 3.33
Комплетен Комплет За Налепници За Дизел Трактор Форд 2000 ' 68-75 Свеж
Комплетен Комплет За Налепници За Дизел Трактор Форд 2000 ' 68-75

Комплетот ги содржи сите налепници потребни за дизел модел, освен налепницата на моделот на смена, што з

DEN 2.33