Инвертер за напојување со чист синусен бран со LED мерач на влезен напон и излезна моментална моќност идеална за автомобил, комбе и соларен систем.

Инвертер за напојување со чист синусен бран со LED мерач на влезен напон и излезна моментална моќност идеална за автомобил,

DEN 1967.84

Свеж

Достапно.

Континуирана оценета моќност : 1500 W моќност на пренапони : 3000 W. Со американски приклучоци*2. Со LED мерач кој покажува влез DC и излезен ваат. Сосема нова табла за дизајн на дизајн со голема брзина гаранција за ладење за долго време континуирано трчање. Со збир на кабли со тешки батерии. Со сите функции за заштита : низок напон, над напон, преоптоварување, исклучување на прекумерна температура. Континуирана оценета моќност : 1500 W моќност на пренапони : 3000 W. Со американски приклучоци*2. Со LED мерач кој покажува влез DC и излезен ваат. Сосема нова табла за дизајн на дизајн со голема брзина гаранција за ладење за долго време континуирано трчање. Со збир на кабли со тешки батерии. Со сите функции за заштита : низок напон, над напон, преоптоварување, исклучување на прекумерна температура. Внимание : На индуктивните оптоварувања им треба околу 3-10 пати од номинална моќ да започне, на пр. фрижидер, кафе машина, правосмукалка. Двојно проверете го вашиот инвертер е доволна моќност за да ги започнете овие товари. Ако моќноста на инверторот не е доволна за да го започнете товарот, треба да купите модел со повисок моќност. Едноставно, тоа е да се каже дека : Не инверторот за напојување со оценка од 1500 W може да ги започне сите уреди пониски од 1500 W. Секогаш одржувајте доволно напојување со DC ако користите поголема моќност. (Батерија со поголема големина или одржувајте го вашиот автомобил мотор е вклучен додека работи со голема моќност) чист инвертер на синусен бран 1500 W со двојни приклучоци - Континуирана моќност : 1500 W►MAX моќност : 1700 W►Suge Power : 3000 W►Output Wavefform : Чист синусен бран-THED : ≤4%► Ефективност (целосно оптоварување) : 85%► Вклучен напон : DC12 V (10-15 V) ► Ниту една струја на оптоварување :

Избор на клиенти

MSSOOMM 15mm HGH15 CNC Square Linear guide Rail Coom 4pcs HGH15-53,15 инч / 1350mm +8pcs HGH15 - Калифорнија за вагон за вагон Свеж
MSSOOMM 15mm HGH15 CNC Square Linear guide Rail Coom 4pcs HGH15-53,15 инч / 1350mm +8pcs HGH15 - Калифорнија за вагон за вагон

Railелезниот сет за линеарни водичи HGH15 вклучува 4 PCS HGH HGR151350mm (53,15 инчи) Линеарно Водач и 8 PCS HGH15 CA квадрат�

DEN 2.00
M8 x 1,25 x 10.0mm Вметнат временски се-сет Дел 18125 Свеж
M8 x 1,25 x 10.0mm Вметнат временски се-сет Дел 18125

Оригинални вметнувања во временски рамки на јаглерод челик! ВреметоSERT се смета за крајниот систем за по

DEN 3.00
EB-Link ST до St St Fiber Optic Cable Jumper Patch Coder Simplex Едно-режим 9/125 ST-ST, 5 метри Свеж
EB-Link ST до St St Fiber Optic Cable Jumper Patch Coder Simplex Едно-режим 9/125 ST-ST, 5 метри

ST / PCST / PC, Simplex, Single Mode, 5 метри Компатибилен со целата стандардна опрема за оптички влакна и конектори...

DEN 3.00
Lm yn 10 watt 300 ом 5% жица отпорник електронски алуминиумски обвивка отпорник злато Свеж
Lm yn 10 watt 300 ом 5% жица отпорник електронски алуминиумски обвивка отпорник злато

Име на производот : отпорници на алуминиумска обвивка; Вредност на отпор : 300 Ω Оценка на моќност : 10 W; Точ�

DEN 3.33
Црна висока моќност au eu us us to us to travel converter Plug Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај Свеж
Црна висока моќност au eu us us to us to travel converter Plug Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај

Црна висока моќност au uk to usly trawer travel converter Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај Сирија Ра

DEN 127.36
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007 Свеж
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007

Производот вклучува : Една Електрична Пумпа За Гориво; Изработени Од висококвалитетни издржливи матери

DEN 0.67
Cozziplus жени поштеди атлетска трчање јакна лесна тренингот јога врвот со дупки со палецот и џеб Свеж
Cozziplus жени поштеди атлетска трчање јакна лесна тренингот јога врвот со дупки со палецот и џеб

88% полиестер, 12% спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење ладно, не бегајте, исушете го ниско �

DEN 1.67
Нови LON0167 20 ПЦС прикажани делови за електрични алатки Сигурна ефикасност јаглеродна четка 2.95x3.95x10.5мм Свеж
Нови LON0167 20 ПЦС прикажани делови за електрични алатки Сигурна ефикасност јаглеродна четка 2.95x3.95x10.5мм

Име на производот (издржливо во употреба) : јаглеродна четка; големина на јаглерод четка (најнова технол�

DEN 144.32
HAPPLEE повлечен заштитеник на електрична енергија за електрична енергија 4 Широко места 2 Брзо полнење USB порти PD 20W со Свеж
ССУЛМ Женски Основен Еластичен 1/2 Ракав Екипаж Тенок Фит Маица Врвот Со Плус Големина Свеж
ССУЛМ Женски Основен Еластичен 1/2 Ракав Екипаж Тенок Фит Маица Врвот Со Плус Големина

95% ВИСКОЗА / 5% СПАНДЕКС Повлечете го затворањето Миење Раце Само #SST017Класичен Половина Ракав Crewneck Основ

DEN 287.84
GUTK DC 5V 12V Мулти-функција VS1838 IR инфрацрвен контролен прекинувач модул за 8 канали одложување на само-заклучување на Свеж