Дијамантски комплети за сликање за возрасни, смирен мост дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски точки кристалн

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, смирен мост дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

DEN 2031.84

Свеж

Достапно.

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. Доживејте го чувството да се биде сликар. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. DIY чекори за да направите слики со дијаманти : 1. Отворени комплети за сликање на дијаманти и проверете ги алатките за сликање на дијаманти.2.Реферот на табелата од страната на платното, за да ги пронајдете соодветните дијаманти точки.3.Прај на соодветна количина на восок од дијамантска уметност до пенкалото.4. Ставете го Димонд на соодветното платно. Не изложувајте премногу неоткриена област на платно во случај на намалување на вискозноста.2. За да избегнете крцкање, не преклопете го платното.3. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање.4. Производот не ја вклучуваше рамката. Тоа е само валано платно. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и закачете го во вашиот дом како украси за декорација.5.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики.

Избор на клиенти

Animal Crossing Amiibo картички Серија 2 - Целосна кутија Свеж
Animal Crossing Amiibo картички Серија 2 - Целосна кутија

Преминување на животнитеми во близина на теренска комуникација (NFC) способни картички за трговија со Ам�

DEN 0.67
Оригинален дел од собранието на корпите на LG: AAP33686302 Свеж
Оригинален дел од собранието на корпите на LG: AAP33686302

Ова е О.Е.М Овластен дел Се вклопува со разни модели на бренд LG OEM дел AAP33686302 Земја на потекло : Кина Ова е о

DEN 1.00
Летна машка тренерка со 2 парчиња постави модни обични печати со кратки ракави маица+шорцеви спортски костум Свеж
Летна машка тренерка со 2 парчиња постави модни обични печати со кратки ракави маица+шорцеви спортски костум

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Појестер Увезени Повлечете го зат�

DEN 1.00
Опсежни панталони за компресија мажи базелиер ладно сув спорт што работи хулахопки за теретани за јога Свеж
Опсежни панталони за компресија мажи базелиер ладно сув спорт што работи хулахопки за теретани за јога

Полиестер и спандекс Увезени Повлечете го затворањето Материјали : Мешавината на ткаенината од полиест

DEN 3.00
Аниме був преносен лаптоп торба за лаптоп/работна компјутерска торба со врвна рачка Свеж
Аниме був преносен лаптоп торба за лаптоп/работна компјутерска торба со врвна рачка

Оксфордска крпа, поли влакна Материјал за производи за лаптоп со лаптоп со аниме був, матичен материјал

DEN 0.33
Продавница LC бела боја на полнење двостран LED преносно огледало Свеж
Продавница LC бела боја на полнење двостран LED преносно огледало

Двострана : Ова огледало содржи две страни Едниот содржи 1,5x величествено огледало што може да ви помогн�

DEN 422.40
AMA LARSI WOMENS WODDD SPORT SPAGHETTI SPAGHETTI CRAPIN Свеж
AMA LARSI WOMENS WODDD SPORT SPAGHETTI SPAGHETTI CRAPIN

75% најлон, 25% спандекс Увезени Еластично затворање 【Околу големината на големината за 30 A 30 B 30 C 32 A 32 B; M од

DEN 1.67
Pluschen 5x5 квадратна рамка за слика, рамка за слики од 5x5 смола, за приказ на wallид и работна површина, плексиглас Свеж
Pluschen 5x5 квадратна рамка за слика, рамка за слики од 5x5 смола, за приказ на wallид и работна површина, плексиглас

Големина : 5x5 инчи Материјал : Направено од смола Во споредба со традиционалниот дрвен рамка, се усвојува

DEN 2.33
Квинс на Божиќна зелена 7,5 Просторна C7 1000 'жица со приклучоци E12 Свеж
Квинс на Божиќна зелена 7,5 Просторна C7 1000 'жица со приклучоци E12

Ролна поставена на кабел од 1000 ' 18 мерач Зелена жица Приклучоци C7 (E12) 7 5 "растојание за 1600 приклучоци...

DEN 1.67
5000W чист синусен бран за напојување со моќност од 12V DC до 110V 120V конвертор за семејство RV OFF GRID SORAL SYSTEM ВЕДНИК Свеж
5000W чист синусен бран за напојување со моќност од 12V DC до 110V 120V конвертор за семејство RV OFF GRID SORAL SYSTEM ВЕДНИК

☀ [Напреден чист синусен бран] inverter inverter inverter обезбедува вистинска моќност од 5000 W и врвна моќност од 10000

DEN 11199.84
Dlvkhkl 100 слики џебови со фото албум интерстицијални фотографии Свеж
Dlvkhkl 100 слики џебови со фото албум интерстицијални фотографии

Стилски и елегантен начин за управување со вашите прекрасни фотографии и да ги чувате вашите спомени...

DEN 3239.04
Д -р Вилмар Швабе Индија Алое Сокотрина разредување 10м Ч. Свеж
Д -р Вилмар Швабе Индија Алое Сокотрина разредување 10м Ч.

Д р Вилмар Швабе Индија Алое Сокотрина разредување 10м Чл Користете под надзор на медицински советник Не

DEN 158.24
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт Свеж
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт

4,01 "дисплеј со ехартија со 7 бои, резолуција од 640 × 400, без PCB, користете напредна технологија во боја на еп

DEN 3.00
E-Z LOK-650-10 E-Z LOK надворешно навојна вметнување, C12L14 јаглероден челик, M10-1,5 Внатрешни навои, 9/16 -12 Надворешни Свеж Попустот
E-Z LOK-650-10 E-Z LOK надворешно навојна вметнување, C12L14 јаглероден челик, M10-1,5 Внатрешни навои, 9/16 -12 Надворешни

Навојни инсерти за металEZ Lok Thread Inserts за метал Цврсти навојни инсерти кои се силни, лесни за инсталирање �

DEN 358.08
Јајонг диверзифициран држач за евро за кујнски countertops Барови и маси за јадење челична хартиена крпа за хартија Свеж
Дадубаби ловечка облека за мажи постелнина со долги ракави, обична кошула без јака стои јака лето врв Свеж
Дадубаби ловечка облека за мажи постелнина со долги ракави, обична кошула без јака стои јака лето врв

100% памук Направени во САД и увезени Карактеристики Модата и модерен дизајн ве прават попривлечни Нега �

DEN 2.67