Sinloon 2 пар пасивно видео HD -TVI/CVI/AHD BALUN 1080P - 5MP BNC до RJ45 Transcessiver Network Network за целосна HD Security Supvelance Camera

Sinloon 2 пар пасивно видео HD -TVI/CVI/AHD BALUN 1080P - 5MP BNC до RJ45 Transcessiver Network Network за целосна HD Security

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

HD PV CVI/TVI/AHD/CVBS Transcessiver 1080 P 3 MP 4 MP 5 MP HD пасивно видео Балун. RJ45 Видео Балун не е водоотпорен. Само за затворено употреба. Осигурете се дека RJ45 за страната на камерата и страната на DVR се истиот стандард. Погрешно мешање на боите може да резултира во палење на камерата и уредите. Растојание за видео трансмисија : CVI / AHD / TVI : 720 P : 250 M / 820 FT 1080 P 3 MP 4 MP 5 MP : 120 M / 400 FT Аналог / CVBS : 960 H : 300m / 1000ft. Пресметки за пад на напон на напон : За 12 V DC 1 AMP, растојанието од кабел не треба да надминува 90feet / 27 Meters , за подолги растојанија , Ве молиме користете 14 V DC , 16 V DC , 18 V DC , 20 ~ 48 V DC Тип на кабел : Категорија 5е / категорија 6 само. Стандард TIA/EIA 568 B. Со показател за портокалова грешка и зелена LED LED. Конектори со висок квалитет на материјали и куќиште за корисниците, чист контакт со месинг, позлатен игла со анти-џемпинг дизајн на детали за телото. HD PV CVI/TVI/AHD/CVBS Transcessiver 1080 P 3 MP 4 MP 5 MP HD пасивно видео Балун. RJ45 Видео Балун не е водоотпорен. Само за затворено употреба. Осигурете се дека RJ45 за страната на камерата и страната на DVR се истиот стандард. Погрешно мешање на боите може да резултира во палење на камерата и уредите. Растојание за видео трансмисија : CVI / AHD / TVI : 720 P : 250 M / 820 FT 1080 P 3 MP 4 MP 5 MP : 120 M / 400 FT Аналог / CVBS : 960 H : 300m / 1000ft. Пресметки за пад на напон на напон : За 12 V DC 1 AMP, растојанието од кабел не треба да надминува 90feet / 27 Meters , за подолги растојанија , Ве молиме користете 14 V DC , 16 V DC , 18 V DC , 20 ~ 48 V DC Тип на кабел : Категорија 5е / категорија 6 само. Стандард TIA/EIA 568 B. Со показател за портокалова грешка и зелена LED LED. Конектори со висок квалитет на материјали и куќиште за корисниците, чист контакт со месинг, позлатен игла со анти-џемпинг дизајн на детали за телото.

Избор на клиенти

Мотор Davitu Stepper -40mm 17 Minitype Stepper Motor 0.5A 0,4nm 4,4kg.cm 42HS40-0504 Конектор Тип 17 StappenMotor 4 -олово за Свеж
Мотор Davitu Stepper -40mm 17 Minitype Stepper Motor 0.5A 0,4nm 4,4kg.cm 42HS40-0504 Конектор Тип 17 StappenMotor 4 -олово за

Дијаметар на вратило : 5 парчиња Број на модел : 42 HS400504 Агол на чекор (степени) : 1,8 степени...

DEN 534.40
Reliance вода за греење на вода CO 100108291 4500W 240V грејач на вода преклопена завртка заназад Свеж
Reliance вода за греење на вода CO 100108291 4500W 240V грејач на вода преклопена завртка заназад

Димензии на пакетот : 42.164 H x 4.318 L x 11.176 W (сантиметри) Овој производ е произведен во Кина...

DEN 237.76
Битбер бит, ч, челик со голема брзина Свеж
Битбер бит, ч, челик со голема брзина

Цена за : Секој агол на точката на бит : 135 степени Насока на сечење : Десна рака за вежбање Бит Групирање :

DEN 1038.40
Stuple industries Неколку работи како фраза за позитивноста на домашни миленици, дизајнирана од SD Graphics Studio Canvas Wall Свеж
Stuple industries Неколку работи како фраза за позитивноста на домашни миленици, дизајнирана од SD Graphics Studio Canvas Wall

Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи Гордо направено во САД Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандар�

DEN 1.00
CHT3554 Електричен инструмент за тестирање CHT-3554 МЕРКИ ЗА МЕРКИ ЗА МЕРКИ 1MV ~ 60,00V Свеж
CHT3554 Електричен инструмент за тестирање CHT-3554 МЕРКИ ЗА МЕРКИ ЗА МЕРКИ 1MV ~ 60,00V

Тестер за батерии усвојува висока струја и силен дизајн против мешање Обезбедете брза, целосна и точна �

DEN 193.60
CraftMade 52975-FB Flynt Отворен кафез свеќа остров Остров за осветлување на таванот, 5-светло 300 вкупно вати, рамна црна боја, Свеж
Freebily Shear Mesh Mesh FishNet Suspender JockStrap Видете преку долна облека за сингл на Леотард Свеж
Freebily Shear Mesh Mesh FishNet Suspender JockStrap Видете преку долна облека за сингл на Леотард

Само миење на рацете Големина : колк : 82100cm / 32.039,0 инчи, рамо до препоните : 75см / 29,5 инчи Двоен ремен на рамо

DEN 352.00
година Донрус 77 Дирк Новицки потпиша автоматска картичка ПСА/ДНК автограмирана MAVE - картички за дебитантска кошарка Свеж
Kscraft Bret On Transfer налепници за налепници налепница налепница за налепница за возрасни за шиење налепница за украси за Свеж
Slivery Color Toddler Mittens деца зимски топли нараквици наредени нараквици на руно водоотпорен снег бебе мин за момчиња Свеж
Федерален сигнал SL6S-A Latitude Signalmaster режија на светлина, класа 1, CAC наслов 13, 6 килибарни предводени глави, вклучен Свеж
Федерален сигнал SL6S-A Latitude Signalmaster режија на светлина, класа 1, CAC наслов 13, 6 килибарни предводени глави, вклучен

Технологијата на рефлекторот со висок излез соларис Technology ROC (сигурна коло за одборот) ги намалува потен

DEN 8027.84
ModelsVit 72044-1/72-Напреден борец SU-17M3 Свеж
ModelsVit 72044-1/72-Напреден борец SU-17M3

Бренд : Models Vit Опис на комплетот : Комплет за пластичен модел, необоен, необјавен Состојба : Ново во кутија

DEN 799.84
2005-06 Топпс 235 Антоан Рајт потпишана картичка автоматска ПСА плоча РЦ мрежи - Кошаркарски картички за дебитант Свеж
2005-06 Топпс 235 Антоан Рајт потпишана картичка автоматска ПСА плоча РЦ мрежи - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 2.33