Дубао кула за напојување на лента за напојување Вертикални мулти -приклучоци начин Универзални места за приклучување на приклучок 2 USB 300cm продолжение на кабелот за

Дубао кула за напојување на лента за напојување Вертикални мулти -приклучоци начин Универзални места за приклучување на приклучок

DEN 3585.60

Свеж

Достапно.

Школка за ретарданти на пожар : Ретардант на пламен и отпорна на висока температура ја елиминира скриената неволја. Независен контролен прекинувач и светло за напојување во секој слој : користете експедитивно и зачувајте моќност. е погоден за сите видови на стандардни приклучоци од различни земји. Инсталираше најпопуларни компоненти на клучот и програмата PCBA. Преносен дизајн : Лесен за земање и повлекување на кабел за напојување со рачката на горниот дел од лентата за напојување. Преземање на шасијата : Приклучокот за напојување со кабел за напојување што може да се повлече, можете да го продолжите кабелот според вашата побарувачка. Мулти-заштита : Заштитник на преоптоварување, обвивка за ретарданти на пожар и технологија против анти-татко. Оценет напон : 110-250vrate Струја : 10 Анирана моќност : 2500 WFrequency : 50-60 Hzmaterial : ABS+Fireproof Materialsafe Заштита : Напон на заштитник за преоптоварување за USB : 5 V струја за USB : 2.1al должина на кабел : 6.5 FT11-OUTLETS и 2-SOUB со 6,5- Кабел за напојување на нозете : Совршено е за вашиот дом или канцеларија. 2 Универзална стапка на полнење со автоматско прилагодување на USB за сите ваши таблети, паметни телефони, дигитални фотоапарати, ламби за биро, компјутери и истовремено истовремено. Користете вертикален простор за да заштедите простор на маса и да обезбедите доволно простор меѓу местата. Нападите користат додатоци за фосфор : тој е различен со 90% додатоци за месинг на пазарот. Фосфор Купер е со висока еластичност и електрична спроводливост. Wireицата на приклучокот е воспоставен со меѓународниот стандард и има заштитник за преоптоварување, вграден посебен индивидуален прекинувач за напојување со LED индикатор за опција за заштеда на електрична енергија.Мултано-Заштита за заштита на апаратот за домаќинства во секој момент : што ќе го прекине напојувањето еднаш прекумерно оптоварување за заштита Апаратот и приклучокот за задржување на куќата. Сликите поинаку, на тој начин, може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и прикажано на екранот.2. Поради разликите во ефектите на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да се разликува малку од бојата прикажана на сликата.

Избор на клиенти

Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64