Прецизност Пенталобе шрафцигер PL3 круг

Прецизност Пенталобе шрафцигер PL3 круг

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

✔item : Прецизен шрафцигер на Пенталоб. ✔ Стип на врски на врски : Пенталоб. ✔ Големина на ТИП : PL3. - Заврши : Chrome. ✔ КОНСТАР НА ОРИГИНА (предмет на промена) : Германија. ✔item : Прецизен шрафцигер на Пенталоб. ✔ Стип на врски на врски : Пенталоб. ✔ Големина на ТИП : PL3. - Заврши : Chrome. ✔ КОНСТАР НА ОРИГИНА (предмет на промена) : Германија. 26763 Прецизен шрафцигер на Пенталобе, големина на врв PL3, Пенталоб, целокупна должина 4 1/2 во, ESD Safe NO, Non-Sparking NO, не-магнетна да, изолирана не, отпорна на корозија Да, не, врвот завршен хром, обложување на облоги.

Избор на клиенти

Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм Свеж
Виха 53040 Шрафцигер Со Дупчиња Со Мека Завршна Рачка и Цврсто Метално Капаче, 12,0 х 200мм

Шрафцигерите Со Мека Завршница го поставија стандардот за професионални шрафцигери со врвен квалитет �

DEN 2.33
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2 Свеж
Безбеден шрафцигер ESD, T4 Star Tip PK-2

Safe Safe Screwdriver, T4 Star Pk2 ✅ Ставка : Безбеден шрафцигер ESD, T4 starвезда врв ✅ Целокупна должина : 8,5 ✅ Количина на

DEN 1.33
Сет за шрафцигер, склопен/Филипс, 7 компјутер Свеж
Сет за шрафцигер, склопен/Филипс, 7 компјутер

Set Сет за шрафцигер, сноп / Филипс, 7 компјутер ✅ Број на парчиња : 7 ✅ Должина на Шанк : 3 до 6 in...

DEN 1088.00
26инон Ултра Возач Во Собата, 14 Парче Свеж
26инон Ултра Возач Во Собата, 14 Парче

26инон Ултра Возач Во собата, 14 Парче 26инон Ултра Возач Во собата, 14 Парче 26инон Ултра Возач Во собата, 14 П�

DEN 661.28
Xcelite XTD10 Chromium Vanadium Steel Torx Round Blade Screwder, T10 глава, 3 должина на сечилото, 6-5/8 вкупна должина Свеж
Xcelite XTD10 Chromium Vanadium Steel Torx Round Blade Screwder, T10 глава, 3 должина на сечилото, 6-5/8 вкупна должина

Завртки за шрафцигер за сечилото за возење завртки за токс со постојан вртежен момент за да се избегне з

DEN 1.33
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер Свеж
K алатка Меѓународен KTI KTI19806 Шрафцивер

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 255.52
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm Свеж
Алатки за сина точка 13002 слот шрафцигер, зелена, 3,0 x 75 mm

3,0 x 75мм слот шрафцигер Издржлив челик од хром ванадиум Магнетски врв Ергономска рачка за мека зафат за у

DEN 979.20
Алатка за поправка на очите на очила за шрафцигер за шрафцигер Свеж
Алатка за поправка на очите на очила за шрафцигер за шрафцигер

3во1 Додаток Алатка : Рамен шрафцигер за шрафцигер / возач на шрафцигер / хексадецимален возач на орев С

DEN 0.33
Алатка SK Hand 85200 Suregrip Slotted Screwdriver, 3/16 x 6 , рачка на бутират, врв на пареа, брано со хромирано-ванадиум, направено Свеж
Алатка SK Hand 85200 Suregrip Slotted Screwdriver, 3/16 x 6 , рачка на бутират, врв на пареа, брано со хромирано-ванадиум, направено

Зафат и издржливост : Совети на шрафцигерите за алатка SK се разнесени за да обезбедат оптимален зафат на

DEN 257.28
WERA 05118132001 KRAFTFORM MICRO 2069 OUTSPINNER ELECTRONICS PRECHISION SCRICKPRIVER, 1/8 глава, должина на сечилото од 60мм Свеж
WERA 05118132001 KRAFTFORM MICRO 2069 OUTSPINNER ELECTRONICS PRECHISION SCRICKPRIVER, 1/8 глава, должина на сечилото од 60мм

Карактеристики на прецизно сечило со врвот на погонот на Nutspinner, 1 / 8 "x 60мм вратило Kraftform Ergonomic Micro Hardy Design ј�

DEN 0.33
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен Свеж
Superbobi USA Premium Store 10 компјутери промотивни алатки за џебни клип рамен шрафцигер со алатка за магнет врвен

Ова е многу корисен шрафцигер за џеб со рамен врв со магнет на врвот Одлично за механичари, електричари,

DEN 334.08
TR25 отпорен на тампер -шрафцигер за врвот на токс Свеж
TR25 отпорен на тампер -шрафцигер за врвот на токс

TR25 отпорен на тампер шрафцигер за врвот на токс TR25 отпорен на тампер шрафцигер за врвот на токс...

DEN 521.76
Анекс бр.76 Прецизен шрафцигер за часовници, 00 Свеж
Анекс бр.76 Прецизен шрафцигер за часовници, 00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Стандард : Плус 00 Должина на вратилото : 0,9 инчи (24 �

DEN 115.84
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр Свеж
Шрафцигер Битови-Дупчиња &засилувач; Стр

● Битови за шрафцигерДупчиња P е алатката што треба да ја имате при рака Комерцијалниот процес на челик

DEN 2.00
UXCELL® 1/4-инчен хексадецимален шенк 200мм должина Филипс 6ph2 магнетски шрафциски возач S2 шрафцигер битови Свеж
UXCELL® 1/4-инчен хексадецимален шенк 200мм должина Филипс 6ph2 магнетски шрафциски возач S2 шрафцигер битови

Карактеристики : Големина на Шанк : хексадецимален 1 / 4инчен; Бит Дија : 6мм / 0,24инч; Вкупна должина : 200мм / 7,

DEN 135.84
Greatneck 737800 и 1/8 инчен џеб шрафцигер сет, сет на магнетизиран џебен шрафцигер, поставени филипс и шрафцигер за шрафци Свеж
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња Свеж Попустот
уксел А15060400укс0191 1/4 Инчен Стебло 2мм Шестоаголна Глава Магнетски Шрафцигер Битови 5 парчиња

Главен Материјал : Метал; Содржина На Пакетот : 5 х Хекс Шрафцигер Малку Име на производот : Хексадецимале

DEN 135.84