Дигитално село DJI Mavic Air 2s лета повеќе комбо - дрон Quadcopter UAV со 20MP камера 5.4K видео 128 GB пилотски пакет со ранец + подлога за слетување + повеќе

Дигитално село DJI Mavic Air 2s лета повеќе комбо - дрон Quadcopter UAV со 20MP камера 5.4K видео 128 GB пилотски пакет со ранец

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

20 MP фотографии или до 5,4 K Ultra HD видео лета повеќе комбо додатоци вклучени. 3-оски гимбал со 22мм леќи и 1 "CMOS Master Shots Автоматизирано тематско снимање. Режими на следење на предметите на Focustrack Quick Shot Aerial Effects 4-Direction Descastanc со опсег од 7,5 милји. Овој пакет вклучува : DJI Mavic Air 2 S Drone Fly More Combo со сите производители испорачани додатоци + 2x Sandisk 64 GB екстремен microsd UHS-I меморија картичка, читач на картички со висока брзина на USB, луксузен ранец, подлога за слетување на дронови, камера, камера Комплет за чистење на леќи, паричник за мемориски картички, 20 MP фотографии или до 5,4 K Ultra HD видео лета повеќе комбо додатоци вклучени. Режими за следење на субјектите на фокусот на фокусирање на воздушни ефекти 4-насоки избегнување на пречки Д-лог 10-битна боја и 12,6-стоп сурова. Режими на хиперлапс за видеа со временски рамки 4-антена со далечински управувач со опсег од 7,5 милји. Овој пакет вклучува : DJI Mavic Air 2 S Drone Fly More Combo со сите додатоци на производителот + 2x Sandisk 64 GB Extreme Micro SD UHS-I мемориска картичка, читач на картички со висока брзина на USB, луксузен ранец, подлога за слетување на дронови, комплет за чистење на леќи за камера, мемориска картичка, мемориска картичка, мемориска картичка Паричник ,. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Избор на клиенти

FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan/Tilt со 2PCS SG90 9G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери Свеж
FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan/Tilt со 2PCS SG90 9G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери

FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan / Tilt со 2 PCS SG90 9 G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери FPV најлон со двојна ос

DEN 247.20
20x20mm Zeus F730 Stack 3-6s MPU6000 F722 Контролер на летот 30A BL32 4IN1 ESC за FPV Racing Freestyle Drones DIY делови Свеж
20x20mm Zeus F730 Stack 3-6s MPU6000 F722 Контролер на летот 30A BL32 4IN1 ESC за FPV Racing Freestyle Drones DIY делови

20x20mm ZeF730 Stack 36s MPU6000 F722 Контролер на летот 30 A BL32 4 IN1 ESC за FPV Racing Freestyle Drones DIY делови Употреба на употреба : За �

DEN 2281.44
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок Свеж
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок

Закачете ја батеријата RC на електронска Закачете го моторот без четки до електронска контрола на брзин�

DEN 127.84
Cynova DJI Mini 3 Pro Case + држач за пропелер + заштитник на екранот RC Свеж
Cynova DJI Mini 3 Pro Case + држач за пропелер + заштитник на екранот RC

DJI Mini 3 Case : The DJI Mini 3 Pro Hard Case е дизајниран да го задржи дронот и неговите додатоци, вклучувајќи го и контрол

DEN 441.60
Insyoo Оригинална Mavic Mini SE лево десно предниот моторна рака за DJI Mini SE резервен додаток за рака на дрон Свеж
Insyoo Оригинална Mavic Mini SE лево десно предниот моторна рака за DJI Mini SE резервен додаток за рака на дрон

【Компатибилен】 Поставете само за DJI Mavic Mini SE 【Поправете】 Сосема нова дрон рака со мотор и кабел, како з�

DEN 1.33
X8SE 2020 CAMERADRONE 4K 8KM CAMEAMER DRONE додаток за додаток 3 оска целосен дрон Постави RTF со батерија со далечински управувач Свеж
X8SE 2020 CAMERADRONE 4K 8KM CAMEAMER DRONE додаток за додаток 3 оска целосен дрон Постави RTF со батерија со далечински управувач

1 Со преклопен и преносен дизајн, дронот е лесен за носење 2 3оска Механички гимбал : Комбинира мала тежин�

DEN 9279.20
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете Свеж
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете

Применливи модели : DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic / Cine / Drone Наптен напон : AC 110240 V / USB порта Излез : 5 V / 3 A / Излез на

DEN 1375.68
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест, Свеж
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест,

4 K камера : Вградена камера со резолуција од 4 K HD и 120 агли, поседува одлична оптичка изведба, висока транс

DEN 1023.84
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија, Свеж
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија,

▲ Тридимензионално ротирање / преклопување на флип, вметнувајќи многу естетски елементи, авангардно ди

DEN 2.00
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток Свеж
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток

Различни филтри за да ги задоволат потребите на вашите различни прилики Убава замена за скршена или ста

DEN 0.33
Mini 3 Заштитна кутија Сонце за сонце за DJI Mini 3 PRO/Mini 3 RC Drone Далечински контролер додатоци 2in1 Контролен заштитен Свеж
Mini 3 Заштитна кутија Сонце за сонце за DJI Mini 3 PRO/Mini 3 RC Drone Далечински контролер додатоци 2in1 Контролен заштитен

Компатибилен со DJI Mini 3 Pro / Mini 3 RC далечински контролер 2 во 1 Контролер заштитник и сонце : Заштитете ги екр

DEN 616.00
Дагиџирд преносен далечински управувач со палецот на палецот, држач за рокер за DJI Mavic Pro Platinum/Искра Свеж
Дагиџирд преносен далечински управувач со палецот на палецот, држач за рокер за DJI Mavic Pro Platinum/Искра

Специјално дизајниран за далечински управувач Mavic Pro / Platinum / Spark, заштитете го стапчето од оштетување за

DEN 1.67
Prendre Drone со камера 4K HD FPV во живо видео 2 батерии, RC Quadcopter хеликоптер за деца и возрасни, одржување на надморска Свеж
Airdrop System for Autel Evo II, Heiyrc Payload Airdrop со опрема за слетување за Autel Robotics Evo 2 PRO транспорт издание Свеж
Airdrop System for Autel Evo II, Heiyrc Payload Airdrop со опрема за слетување за Autel Robotics Evo 2 PRO транспорт издание

Овој транспорт на товар е компатибилен со Autel Evo 2, Autel Robotics Evo II Pro Drone Погодно за многу сценарија како што с

DEN 799.84