Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm

Голем пластичен клип на хартиена хартија „број осум“ Azeeda 91mm

DEN 113.44

Свеж

Достапно.

91мм x 45мм. Лесно се лизга на документи. Силен зафат за држење документи заедно. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Исто така достапно во поголема големина. Овие пластични клипови за хартија се идеални за прицврстување на документи и организирање на документи; Печатено со уникатен дизајн од едната страна, нежниот клип лесно се лизга на документи. Одлично за дома, училиште или канцеларија! Овие хартиени клипови се достапни во две димензии : големи (91мм) и гигант (141мм). Големина : Голем дел : 45mmheight : 91mmdepth : 2mm Големина : гигантска ширина : 72mmheight : 141mmdepth : 3mm Ве молиме Забележете : Цената е по индивидуален клип. Овие еколошки клипови се направени од рециклирани материјали, така што бојата може да варира малку од серија до серија. Се разбира, тие секогаш ќе изгледаат убаво - и помагате да ги зачувате китовите!.

Избор на клиенти

Караван Покриен Француски Грпка Мост Коса Ноктот Желка Школка.65 Унца Свеж
Караван Покриен Француски Грпка Мост Коса Ноктот Желка Школка.65 Унца

Квалитетни додатоци за коса Нема да ја оштетите косата Европска генијалност Земја на потекло Е Франциј�

DEN 92.00
Бел Есприт Виолетова - Кубитас Колекција Белини Свеж
Бел Есприт Виолетова - Кубитас Колекција Белини

Рачно поставени лаванда и иридентни кристали Сваровски и уште многу ситни златни столпчиња расфрлани В

DEN 143.68
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња Свеж
Капа За Капа За Бебиња Лента За Глава Цветни Додатоци За Лакови Цврсти Ленти За Нега На Бебиња За Девојчиња

Пол : Унисексунисекс дизајн, изберете една пита се или повеќе за близнаци, или сестри ве молиме дозволет�

DEN 99.04
Јакавин Роуз Коса Клип Лист Барет Кристал Коса Иглички Додатоци За Коса За Жени И Девојки Свеж
Јакавин Роуз Коса Клип Лист Барет Кристал Коса Иглички Додатоци За Коса За Жени И Девојки

Клипот за коса од лисја е изработен од ткаенина роза, лист, цистален кристал, бисер и легура Роуз барет с�

DEN 2.00
XWWDP Коса Канџи За Жени Девојки Кристал Рак Клипови Шноли Модна Забава Свеж
XWWDP Коса Канџи За Жени Девојки Кристал Рак Клипови Шноли Модна Забава

Материјал : кристал, легура Големина : околу 11,5 см во должина и 4,2 см во ширина Обратна легура, процес на п�

DEN 1248.64
Магнетниот клип на азида „бебето дунгареи“ Свеж
Магнетниот клип на азида „бебето дунгареи“

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

DEN 228.64
Ма РЕМЕН Коса Канџи Клипови Вештачки Бисер Коса Додатоци Декоративни Фризури За Жени Девојки Свеж
Ма РЕМЕН Коса Канџи Клипови Вештачки Бисер Коса Додатоци Декоративни Фризури За Жени Девојки

? ИСКЛУЧИТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од легура, премиум имитациски бисер(не како ефтиниот што лесно блед

DEN 3.00
Лехи Груп / Крафорд 13200 5пк См Клип Организатор Свеж
Лехи Груп / Крафорд 13200 5пк См Клип Организатор

Крафорд Зафат Клип, Мали, 3 / 85 / 8 Во Отворање, Пролет Челик, Сребро, Површинска Монтажа, 4 Во Висина 1 Во Шир�

DEN 2.67
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040 Свеж
Јакавин Цвет Коса Клип Кристал Барет Кристална Коса Ноктот Коса Додатоци За Жени И Девојки HCl040

Цветниот клип за коса е изработен од цистален кристал и канџа од легура Клип за коса од шнола со шнола со

DEN 2.67