Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти за јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма на У, им одговара на повеќето душец?

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти за јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Димензии : мал - 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем - 33,9 "L x 6,7" дијаметар. Може да одржи било кој мат до 27,1 "/33.9" долг и 6,3 "/6.7" во дијаметар кога се тркала. Материјал : Направено од 100% висококвалитетен Оксфорд. Тоа е густа, силна, отпорна на абење, отпорен на солза, лесен за чистење и брзо сушење. Лесно : 2 мазни и цврсти патенти, голем отвор во облик на U и прилагодлива и лесна лента го прават пристапот и носењето лесно. Единствена шема : Моделите на оваа јога торба се живописни и привлечни, кои вбризгуваат повеќе енергија и виталност во вашата јога практика и фитнес. Најдобри подароци за loversубителите на јога : Совршен за подароци за девојчиња и момче, подароци за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подароците за Денот на мајката, подароци за диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Спецификации : Големина : 6.7x33.9in/17x86 cm; 6.3x27.1 IN/16x69 см Материјал : Оксфордски мерки на претпазливост : Ве молиме користете благ пакет за детергент : 1 × торба за јога.

Избор на клиенти

Еже 3 торба за носач на јога со носач со рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа Свеж
Еже 3 торба за носач на јога со носач со рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Уметно сончогледово масло сликање јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба плажа торба Свеж