Yarnow 4pcs змија сијалица и желка светлосница за миленичиња, миленичиња, змија, амфибиски змеј риба во центарот на вниманието, користете основно керамички гуштер дневн

Yarnow 4pcs змија сијалица и желка светлосница за миленичиња, миленичиња, змија, амфибиски змеј риба во центарот на вниманието,

DEN 329.44

Свеж

Достапно.

Тела за светло на влекачи : ? Стандард на употреба- Според експериментите, докажано дека сијалицата на влекачи се користи за 4-6 часа на ден, а топлината сијалица се заменува еднаш на секои 3 месеци, а ефектот на зрачење на УВА е најдобар. Користете во стандардна E27 ламба база лесен за инсталирање. Светилка за топлина на гуштер : Стандарден приклучок за ламби E27, подготвен за употреба по инсталацијата, многу практично. Светилка за влекачи : Ефективно, Ефективно, можете да ја купите оваа деликатна и практична ламба за греење на влекачи по прифатлива цена. Змеј за светло на змејот : Топлината продира во скалата и ткивото на кожата, промовирајќи го здравјето и заздравувањето бидејќи ги проширува крвните садови и ја зголемува циркулацијата на крвта. Сјајно ламба : Трошоци- Ефективно, можете да ја купите оваа деликатна и практична ламба за греење на влекачи по прифатлива цена. Тела за светло на влекачи : ? Стандард на употреба- Според експериментите, докажано дека сијалицата на влекачи се користи за 4-6 часа на ден, а топлината сијалица се заменува еднаш на секои 3 месеци, а ефектот на зрачење на УВА е најдобар. Користете во стандардна E27 ламба база лесен за инсталирање. Светилка за топлина на гуштер : Стандарден приклучок за ламби E27, подготвен за употреба по инсталацијата, многу практично. Светилка за влекачи : Ефективно, Ефективно, можете да ја купите оваа деликатна и практична ламба за греење на влекачи по прифатлива цена. Змеј за светло на змејот : Топлината продира во скалата и ткивото на кожата, промовирајќи го здравјето и заздравувањето бидејќи ги проширува крвните садови и ја зголемува циркулацијата на крвта. Сјајно ламба : Трошоци- Ефективно, можете да ја купите оваа деликатна и практична ламба за греење на влекачи по прифатлива цена. Список на пакети 1 x Функции за топлински ламби на влекачи- Грејална ламба е изработена од врвен материјал што обезбедува негова анти-пукнатина и работа во терариуми со голема влажност. - Боја : жолта. - Висока термичка ефикасност, без светло емитирана ламба за грејач нема да ја наруши шемата за спиење на животните. - Стандарден приклучок за ламби E27, подготвен за употреба по инсталацијата, многу практичен. - Енергија : 25 W - Материјал : Керамика и метал. - Големина : околу 7,00x5.50x5.50cm/ 2.75x2.16x2.16inch. Спецификација - Совршен 24 -часовен извор на греење за влекачи, водоземци, птици, хрчаци. - База на ламби : E27 - Оваа температура на површината на сијалиците е многу висока кога работите, ве молиме не користете ја раката за да ја тестирате температурата. Опис на стоки Опис на влекачи Оваа светилки Температурата на површината е многу висока кога работите, ве молиме не користете ја раката за да ја тестирате температурата. ЛАМП Висока термичка ефикасност, без светло емитирана грејач нема да ја наруши моделот на спиење на животните.

Избор на клиенти

Држач за ламба за греење на влекачи HZTYYIER, E27 ротатибилен влекач за миленичиња топлински ламби, држач за приклучоци Свеж
X-Ree AC 110V 150W инфрацрвена ламба керамичка рептил грејач Сијалица Природни уреди растат светло бело (AS 110 ν 150W Lámpara Свеж
Риба резервоарот светло аквариум ламба за греење на влекачи 75W 2.0 * 2.0 Тортоиз ПЕТ за желки на рептил на желки Свеж
Егзорепти Длабоко топлина Проектор DHP Reptile Tepl Lamp Bulb, светло за засилување за брада змеј и леопард геко, јаглероден Свеж
Fluker's Repta-Sun Inbandescent Reptile Red Burk 75W-Вклучува прикачен DBDPET PRO-TIP Водич Свеж
Fluker's Repta-Sun Inbandescent Reptile Red Burk 75W-Вклучува прикачен DBDPET PRO-TIP Водич

✔ Може да се користи во текот на вечерните часови за да го видите вашето домашно милениче без да ја нару�

DEN 159.84
Bluex Bulbs 4 Pack A19 100W UVA бел ден светло -рептил топлинска сијалица - E26 испорачува дневна светлина за гуштери желки Свеж
Bluex Bulbs 4 Pack A19 100W UVA бел ден светло -рептил топлинска сијалица - E26 испорачува дневна светлина за гуштери желки

Дневна околина Влекачите во природата ја зголемуваат телесната температура и ги регулираат физиолошки

DEN 2.00
Jardwe reptile reptile filture reptile за греење на влекачи за греење на влекачи за греење на рептил, кафез, гуштери, змии, Свеж
Jardwe reptile reptile filture reptile за греење на влекачи за греење на влекачи за греење на рептил, кафез, гуштери, змии,

Покривка на сијалицата со железна ламба со употреба на високо квалитетен материјал, висока јачина, не е

DEN 187.84
Техничка прецизна замена за Каролина Кази 75W Gu10 Халоген рептил на сијалица за сијалица за сијалица Свеж
Техничка прецизна замена за Каролина Кази 75W Gu10 Халоген рептил на сијалица за сијалица за сијалица

Замена за Каролина Обичајни кафези 75 W GU10 халоген рептил на сијалицата за сијалица Волтс 120 Вотс 75...

DEN 0.33
Зоолошка градина 2 пакет со брада змеј ламба комбо пакувања Свеж
Зоолошка градина 2 пакет со брада змеј ламба комбо пакувања

2 пакет зоолошка зоолошка градина со брада змеј комбо пакувања Комбо пакет за вашето живеалиште со брад�

DEN 1.33
Дамохони 100W инфрацрвен керамички емитер топлински сијалица ламба ПЕТ ВЕПТИЛ БРОДЕЛЕР Свеж
Дамохони 100W инфрацрвен керамички емитер топлински сијалица ламба ПЕТ ВЕПТИЛ БРОДЕЛЕР

Брзо греење и висока ефикасност : Светлата за греење ќе ја направат топлината повисока во рок од 30 секун�

DEN 3.33
Rep Buddy 2 пакувања за греење на влекачи 75W со залепен дигитален термометар за влекачи и водоземци Геко, желки, камелеон, Свеж
Xigul 360 степени ротирајте го држачот на ламбата на ламбата на желката за лепење на светлосен клип Свеж
Xigul 360 степени ротирајте го држачот на ламбата на ламбата на желката за лепење на светлосен клип

Издржлив и лесен за употреба Погодно за светло E27 Може да ротираат 360 степени Издржлив и лесен за употреб

DEN 1600.00