Артезиски замена на керамички капаци на завртки за тоалети - сет од 2 - бело

Артезиски замена на керамички капаци на завртки за тоалети - сет од 2 - бело

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Декоративни капаци на керамички завртки : Не ги отсекувајте старите сврзувачки елементи за инсталација на тоалети, не ги кријте ги со овие украсни капачиња за завртки за тоалети. Овие се рачно изработени порцелански керамички капаци на седиштата за тоалети што ќе ја надополнат естетиката на вашата минималистичка бања. За разлика од кружните пластични капачиња за завртки за тоалети, овие смешни капачиња за керамички завртки за тоалетно седиште се сигурно ќе бидат забележани. Керамика за квалитет на врвен квалитет : Минималистичките капаци на керамички завртки за тоалетни седишта се направени од трајни керамика. Копчето за тоалетно седиште е мазно за чистење и одржување. Повеќе опции во боја : Имаме голем број на популарни капаци на бојата на тоалетите, кои одговараат на керамички капачиња за завртки за тоалети за да изберете. Имаме светло до меки пастелни нијанси на тоалети за да додадеме допир на талент во вашите тоалети. Полесна инсталација : Универзалните капачиња за керамички завртки за тоалети бараат супер лесна инсталација на Snap-On. Овие вештачки капаци на завртки за завртки за тоалети се вклопуваат на секое стандардно тоалетно седиште. Со основно видео за инсталација на завртки за завртки за тоалети, можете да уживате во ажурирање на бањата DIY и да го негувате новиот чист изглед на вашата мијалник. Совршена висина и форма : Капаците за порцелански тоалети се 7/8 во широки и 1-7/16 за да се вклопат во сите завртки за завртки за тоалети. Керамичкиот завртка со завртки за завртки во форма на копчето, го комплиментира керамичкото тоалетно седиште. Ова е збир на капачиња за замена (не OEM) керамички капаци на тоалети. Тие се направени да одговараат на белата боја. Облик : Тркалезна главна боја : Да се ​​совпадне со Артезиска Бела соба : Тип на бања : Капаци за капаци на тоалет : Гроздобер/ретро ставка Висина : 1-1/16 Во ширина на артикалот : 1-5/16 Во типот на производот : Додатоци за бања Материјал : Керамика.

Избор на клиенти

Седиштето за телекомуникации Корнат Кстел17 - Беж Свеж
Седиштето за телекомуникации Корнат Кстел17 - Беж

Беспрекорен обложен дрвојадрен MDF Шарки од не'рѓосувачки челик Корнат квалитет Теле на тоалетно седишт�

DEN 415.84
Олуиски црвен Дедо Мраз, тоалетот за тоалети за хонорари за куќи за куќи за куќи Свеж
Олуиски црвен Дедо Мраз, тоалетот за тоалети за хонорари за куќи за куќи за куќи

Божиќна декорација на бања Може да го шири Божиќното расположение низ вашиот дом и бања...

DEN 729.60
SXNBH, капа на капакот на тоалетот, starвездена риба, за тоалетно седиште за тоалети за тоалети, луѓе универзални Свеж
Проширен приклучок, орев од палецот, 1/4 во Свеж
Проширен приклучок, орев од палецот, 1/4 во

Материјал : Алуминиум, не'рѓосувачки челик, гума од неопренови, челик со цинк, тип : орев од палецот, макс �

DEN 415.84
Комплет за замена на комплетот за обнова на домашни работи, кој го опфаќа тоалетот CT CT40002 и 3000 Свеж
Комплет за замена на комплетот за обнова на домашни работи, кој го опфаќа тоалетот CT CT40002 и 3000

Лесно е да се сменат замените за сите витални делови на Dometic CT 3000 и 4000 тоалети Обезбедува чиста, хигиенск�

DEN 164.80
Delta Faucet 800902-WW Sanborne Round Front Standard Standard Sleatule Seat со браници што не се лизгаат, бели Свеж
Delta Faucet 800902-WW Sanborne Round Front Standard Standard Sleatule Seat со браници што не се лизгаат, бели

Ниту браници за лизгање на седиштето не го држат седиштето од менување Одговара на повеќето тркалезни п

DEN 2.67
Цврсто тоалетно седиште за тоалети на Лирукн со четки за никел Свеж
Цврсто тоалетно седиште за тоалети на Лирукн со четки за никел

★ Тешка тоалетна тоалетна седиште : Направено од пријателска смола, материјал што може да се рециклира,,

DEN 1.67
Kohler 27332-96 K-27332-96 Glissade ReadyLatch Тивко блиско тркалезно седиште, бисквит Свеж
Kohler 27332-96 K-27332-96 Glissade ReadyLatch Тивко блиско тркалезно седиште, бисквит

Дизајнот на капакот се протега на седиштето за тоалети за да се создаде чист, елегантен изглед Хардверо�

DEN 3.00
Bemis 500ec 000 тоалетно седиште, 6-пакет круг, бело Свеж
Bemis 500ec 000 тоалетно седиште, 6-пакет круг, бело

Брзо и лесно се отстранува : за чистење или замена Шарки : пластичен пресврт за отклучување и заклучувањ�

DEN 0.33
Седиште за тоалети од тигар, црно, 37,5 x 4,5 x 45 см Свеж
Седиште за тоалети од тигар, црно, 37,5 x 4,5 x 45 см

Лесно за прицврстување : Седиштето за тоалети се прикачува на горниот дел од тоалетот, така што може да с

DEN 2.67