Hwagui - стаклена чајник со инфузер за лабав чај и цветен чај, стакло чајник отпорен на топлина и котел за шпорет, совршен производител на чај, 1000 ml/33oz

Hwagui - стаклена чајник со инфузер за лабав чај и цветен чај, стакло чајник отпорен на топлина и котел за шпорет, совршен производител

DEN 254.40

Свеж

Достапно.

Чајник за STOVETOP Safe - Hwagui чајник е изработен од висококвалитетно боросиликатно стакло, отпорна на топлина и отпорна на ладно, БПА бесплатно, без олово, совршено за сорти на топли или ладни пијалоци.

Избор на клиенти

Современи чајници чајник 230 мл виолетова глина чајник мајстор рачно изработен чај тенџере Зиша чај сет чајници Свеж
Санто Банко Вер 05388 чајник, бел тенџере Токоши, со засилувач, крем, бела чинија Свеж
Санто Банко Вер 05388 чајник, бел тенџере Токоши, со засилувач, крем, бела чинија

Порцелан Големина : приближно Дијаметар 5,5 x Висина 3,9 инчи (14 Тежина : приближно 17,6 мл (500 Материјал : Керам

DEN 374.40
Kutdyk бело чајник керамички сад чај чај сет 1000ml носталгично пиење чајник керамички чај сет Свеж
Kutdyk бело чајник керамички сад чај чај сет 1000ml носталгично пиење чајник керамички чај сет

Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе Елегантна форма, миризлив чај / кафе, ме

DEN 10130.88
Awhome чај тенџере коска Кина цветен дизајн гроздобер чајник лабава чај жени и loversубители на чај 850 мл околу 4 чаши кутија Свеж Попустот
Ccbuy Бела глазура чајник керамички рачно изработен керамички керамички чајник филтер котел за пиење домаќинки Свеж
Ccbuy Бела глазура чајник керамички рачно изработен керамички керамички чајник филтер котел за пиење домаќинки

Тенџере чај, доверник, зборувајте за животот, зборувајте за идеали Уживањето во животот на природен нач�

DEN 9391.36
Декоративен керамички панел. Црвениот планински Фуџи и Крејн.Јапанец Кутани Вер. KTN-K7-1375 Свеж
Декоративен керамички панел. Црвениот планински Фуџи и Крејн.Јапанец Кутани Вер. KTN-K7-1375

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака Гол�

DEN 1.33
Стаклен сад за чај, котел за чај од кујна, отпорен на топлина, за дома Свеж
Стаклен сад за чај, котел за чај од кујна, отпорен на топлина, за дома

Телото на чајникот усвојува отпорен на топлина, високо боросиликатно стакло, лесен и издржлив...

DEN 3.00