Sangsi врежана четка за заби (романтичен здив - кореја изработена за чувствителни заби, зачинета за здрава насмевка, ултра меки четки за заби

Sangsi врежана четка за заби (романтичен здив - кореја изработена за чувствителни заби, зачинета за здрава насмевка, ултра меки

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Докажан ефект на чистење : Нашата патентирана сребрена рамна жица има докажан ефект на чистење, правејќи ги врежаните четки за заби Сангси одличен избор за одржување на орална хигиена и спречување на ширење на штетни микроорганизми. Верзијата за романтична здив има поголема големина на главата погодна и за мажи и за жени. Пробајте ги денес!. Клинички сертифицирано отстранување на плаките : Нашите четки за заби се клинички сертифицирани од универзитетот Гахон за да испорачаат одлична стапка на отстранување на плакетата, обезбедувајќи дека забите и непцата остануваат здрави. Докажан ефект на чистење : Нашата патентирана сребрена рамна жица има докажан ефект на чистење, правејќи ги врежаните четки за заби Сангси одличен избор за одржување на орална хигиена и спречување на ширење на штетни микроорганизми. Верзијата за романтична здив има поголема големина на главата погодна и за мажи и за жени. Пробајте ги денес!. Крајна погодност : Индивидуално завиткани за крајна погодност, врежаниот дизајн на двојна влакнеста на Сангси го максимизира отстранувањето на плаките и генерира повеќе пена од редовните четки за заби за супериорно искуство за чистење. Подобро дезинфекција : Нашата иновативна минута со втиснување сребрена влакна со двојна структура обезбедува подобра дезинфекција во влажни услови, обезбедувајќи четка за заби да остане чиста и хигиенска помеѓу употребата. Ефективно чистење : Долгата и кратка комбинација на влакната на нашата висококвалитетна двојна тенка четка за заби ефикасно ја чисти плакетата помеѓу забите и непцата, оставајќи ја устата да се чувствува посвежо и поздрава.

Избор на клиенти

Пакет од 2 артикли: leluv вибрирачки лесен за раг на топката со топката со вакуумска пумпа со 4 прстени за стегање Свеж
Samsung JC63-00654C Покритие-Џем Свеж
Samsung JC63-00654C Покритие-Џем

Ова Е Овластен Дел Од О Е М Се Вклопува Со Различни Модели На Брендови Самсунг Оем Дел # Jc6300654 C.Бренд : Samsung

DEN 380.80
Епсон Т096420 Оригинал-Касета Со Мастило Жолта мала Свеж
Епсон Т096420 Оригинал-Касета Со Мастило Жолта мала

Бренд Епсон, Модел Т096420 Состојба На Производот : Оригинална, Спакувана Количина : По 1, Тип На Производ : К�

DEN 1244.80
Две Стапки Напред Нцаа Унисекс - Бебе Доенче Лента Ползавец Со Качулка Свеж
Две Стапки Напред Нцаа Унисекс - Бебе Доенче Лента Ползавец Со Качулка

100% памук Произведено во САД и Увезено Предвремено затворање Не Пеглајте 100% чешлан памук Предни џебови...

DEN 3.33