Othmro 1pcs 60*8mm 3W LED сијаличка за чипови Супер светла висока моќност, 110lm 3000k алуминиумска предводена површина на сијалицата, лесни мониста, светло за светло за сијалица, ?

Othmro 1pcs 60*8mm 3W LED сијаличка за чипови Супер светла висока моќност, 110lm 3000k алуминиумска предводена површина на сијалицата,

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Големина】 -УРУРД : 900m A; напон : 3-4 V; моќност : 3 W; светлечки флукс : 110lmluminous агол : 120; температура на бојата : 3000k 60x9mm (LXW). 【Материјал】 -Овој LED сијалица за чипови е изработена од висококвалитетна табла Auminum, издржлива за дневна употреба, ниско производство на топлина. 【Предност】-LED-светлосната панел има мала потрошувачка, голема осветленост, LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско создавање на топлина. 【Широка апликација】 -Овој панел за алуминиумска основна плоча е широко користена во замена на LED светла, светла за песни, светла, светла, светла, фази светла. 【Белешка】-ЛЕР-таблата за ламби мора да се напојува со постојана струја LED возачко напојување, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата за ламби; плочата LED LAMP мора да биде инсталирана на алуминиумскиот радијатор, инаку, во спротивно на Плочата за ламби е лесно да се изгори на висока температура. 【Големина】 -УРУРД : 900m A; напон : 3-4 V; моќност : 3 W; светлечки флукс : 110lmluminous агол : 120; температура на бојата : 3000k 60x9mm (LXW). 【Материјал】 -Овој LED сијалица за чипови е изработена од висококвалитетна табла Auminum, издржлива за дневна употреба, ниско производство на топлина. 【Предност】-LED-светлосната панел има мала потрошувачка, голема осветленост, LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско создавање на топлина. 【Широка апликација】 -Овој панел за алуминиумска основна плоча е широко користена во замена на LED светла, светла за песни, светла, светла, светла, фази светла. 【Белешка】-ЛЕР-таблата за ламби мора да се напојува со постојана струја LED возачко напојување, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата за ламби; плочата LED LAMP мора да биде инсталирана на алуминиумскиот радијатор, инаку, во спротивно на Плочата за ламби е лесно да се изгори на висока температура. Опис на чипови Othmro LED Овој панел за основни плочи има LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско производство на топлина; мала потрошувачка, голема осветленост; долг животен век, мала потрошувачка, голема осветленост. и е широко користено во замена на таванот светло, светло, светло, светла, светла, итн. Тековна : 300m A Напон : 9-11 V сјајно агол : 120 Температура на бојата : 4000к Големина : 32mmdia. Материјал : Алуминиум. Оваа LED -сијалица за чипови е изработена од висококвалитетна табла Auminum, издржлива за дневна употреба, ниско производство на топлина. LED -светлината панел има мала потрошувачка, голема осветленост, LED со голема моќност, заштеда на моќност, многу ниско производство на топлина. 1. Дали не го осветлиме без алуминиум за загревање инаку ќе се оштети 2. Ледената табла за ламби мора да се напојува со постојана струја LED возачко напојување, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата за ламби 3. Потврдете ја потребната големина и материјал пред купувањето и ставете го на вистинското место.

Избор на клиенти

Hollowick 22 часа нагласена течна свеќа за еднократна употреба - HD3622 -HL - Не за домашна потрошувачка Свеж
Hollowick 22 часа нагласена течна свеќа за еднократна употреба - HD3622 -HL - Не за домашна потрошувачка

22 часа, „Означете“ 3 пати поголема од светлината на стандардните горивни ќелии Не за домашна употреба н

DEN 603.20
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло Свеж
ELCO осветлување EUS43W Slimline LED LED undercabinet светло

Вклучен / исклучен прекинувач Вклучени 5 'кабел за напојување и приклучок Бела поликарбонатна телесна р�

DEN 3.33
Dialight LED сијалица, Midget Flange, Green, T-1 3/4-585-1325F Свеж
Dialight LED сијалица, Midget Flange, Green, T-1 3/4-585-1325F

Цена за : Секоја LED боја : Зелена бранова должина Тип : 565 Nm Светлечки интензитет : 65 MCD Сијаличка Големина :

DEN 258.56
AEXIT 20 парчиња диоди чисти 3мм слама капа шарена LED бавен блиц ламба Шотки диоди кои емитуваат диода Свеж
AEXIT 20 парчиња диоди чисти 3мм слама капа шарена LED бавен блиц ламба Шотки диоди кои емитуваат диода

Име на производот : диода што емитува светлина; материјал : метал, пластика Емитувајќи светлосна боја : Ш�

DEN 108.96
Dialight 556-3003-304f Еден инч купола, што го водеше PMI 12V Свеж
Dialight 556-3003-304f Еден инч купола, што го водеше PMI 12V

Dialight LED диоди, ламби и хардвер Дел број 5563003304 F Прашајте за попусти за волумен и количина Една инчна купол

DEN 1.00
Bivar PLPQ2-375, LED лесна цевка плоштад десен агол чиста цврста торба Свеж
Bivar PLPQ2-375, LED лесна цевка плоштад десен агол чиста цврста торба

EU ROHS : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.50.90.31 SVHC : Да SVHC го надминува праг

DEN 1.33
100 парчиња/многу сини 0805 SMD LED диоди светло Свеж
100 парчиња/многу сини 0805 SMD LED диоди светло

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

DEN 3.00
JAMECO ValuePro LVG13233 LED, 565NM бранова должина, уникатен боја, 2-пински, горно монтирање, 5,75 mm W x 9 mm H x 5,75 mm Свеж
JAMECO ValuePro LVG13233 LED, 565NM бранова должина, уникатен боја, 2-пински, горно монтирање, 5,75 mm W x 9 mm H x 5,75 mm

Тип на облик на леќи кружен Светлечки интензитет (MCD) 600 Агол на гледање 18 степени Изглед на леќи безбоен �

DEN 1.33
OEM Sanken Electric Co, Ltd SEL6415E, LED Uni-боја Green 560nm 2-пин Т-1 Свеж
OEM Sanken Electric Co, Ltd SEL6415E, LED Uni-боја Green 560nm 2-пин Т-1

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : NRND Automotive : No PPAP : No Type : Uniбоја Производ Категорија : Стандардна LED

DEN 1.33
Reland Sun 1Set 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED SMD SMD Luminous Tugh Tagle примерок пакет црвено жолто сино зелено бело Свеж
Reland Sun 1Set 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED SMD SMD Luminous Tugh Tagle примерок пакет црвено жолто сино зелено бело

1 SET 0603 0805 1206 3528 5050 5730 SMD LED SMD LuminoTugh Tag Pript Пакет Црвено жолто сино зелено бело 5 бои 20 секоја 1 SET 0603 0805 1206 3528 5050

DEN 1.00
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE Свеж
Gayouny LED LAMP лента 17DLB40VXR1 LB40017 V0 05 38S за VES400UNDS-2D-N11 VES400UNDS-2D-N12 40L3653DB 40L1653DB BEATIRCE

Поклопете ги лентите прикажани на фотографијата со оригиналите во вашиот телевизор пред да нарачате Ак

DEN 3.00
Gooffy Light 50pcs ly e6sf 3528 LED Yellow Patch, LYE6SF PLCC-4 590NM 2.15V 50MA 2475MCD ламба за ламби LY E6SF-ABCA-36-3B5A Свеж
Gooffy Light 50pcs ly e6sf 3528 LED Yellow Patch, LYE6SF PLCC-4 590NM 2.15V 50MA 2475MCD ламба за ламби LY E6SF-ABCA-36-3B5A

Број на дел : LY E6 SFABCA363 B5 A50R18FOR Боја : жолта 590597 Nm Големина : 3,52,82,1мм Напон : 2.15 V Тековна : 50m A Број на дел : LY E6 S

DEN 302.40
Флексибилна лесна цевка од Bivar Inc., нула светлина, Свеж
Флексибилна лесна цевка од Bivar Inc., нула светлина,

Боја : Конфигурација : Тип : Тип на монтирање : Стил на леќи : Спецификации на лесни цевки : MFR : Bivar Inc...

DEN 1.67
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување Свеж
Додатоци за прекинувач на допир LED Acrylic Light Plate Plate Back Light Lighter, 25mmx24mmx1.3mm дисплеј за позадинско осветлување

Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела Потекло : Кина на копното Материјал : PMMA Големина : 25mmx24mmx1.3mm, боја : бела...

DEN 2.00
Zhanshenzhen Blue Auto H3 head larm Задна светлина SMD LED 5 емитери AC / DC 12V-24V IEC7004-47 H062-B Свеж
Zhanshenzhen Blue Auto H3 head larm Задна светлина SMD LED 5 емитери AC / DC 12V-24V IEC7004-47 H062-B

Купувате директно од производителот! 100% задоволство Guranteed! Гаранција : 2 месеци гаранција (Нема потреба д

DEN 1027.52
100 парчиња 5мм жолт рамен рамен пред-жичен LED жолт пред-жичен LED 20cm 12V Свеж
100 парчиња 5мм жолт рамен рамен пред-жичен LED жолт пред-жичен LED 20cm 12V

100% сосема нов и висок квалитет MCD : 40005000 Боја : жолта Агол на моќност (ДЕГ) : 120140 Работен напон : 12 V...

DEN 1.67
02-36 10 ПЦС/ЛОТ ФИГ F5 5MM 4PIN RED GREEN BLUE RGB LED заеднички антикатоди триколор светла за емитување на диоди Свеж
02-36 10 ПЦС/ЛОТ ФИГ F5 5MM 4PIN RED GREEN BLUE RGB LED заеднички антикатоди триколор светла за емитување на диоди

0236 10 парчиња / лот магла F5 5mm 4pin црвено зелено сино сино RGB LED заеднички антикатоди триколор светла што ем�

DEN 0.67
Ефаси бакар или алуминиумска заграда LED COB чипови со чипс 10W 20W 30W 50W 70W 100W SMART IC DC 12V 36V Интегриран модул со Свеж
Ефаси бакар или алуминиумска заграда LED COB чипови со чипс 10W 20W 30W 50W 70W 100W SMART IC DC 12V 36V Интегриран модул со

Индустриски и научни / индустриски електрични / оптоелектронски производи / LED опрема / супер лумини�

DEN 2.00
OEM CREE XPGBWT-H1-R250-00FZ8, LED Uni-боја Бела 4000K 2-пинска SMD SMD EP T/R Свеж
OEM CREE XPGBWT-H1-R250-00FZ8, LED Uni-боја Бела 4000K 2-пинска SMD SMD EP T/R

ECCN (US) : EAR99 Стил на активатор : Конфигурација на полнење на рачката на рачката : Конфигурација на SPDT Switch : Н

DEN 1648.64
Мушка на jiawu lamp, 3,2-3.4V извор на светлина на чипови, 25 парчиња бело за фенерче за DIY ламба Свеж
Мушка на jiawu lamp, 3,2-3.4V извор на светлина на чипови, 25 парчиња бело за фенерче за DIY ламба

Направено од високо квалитетен алуминиумски подлога, оваа LED светлосна мушка е цврста и издржлива Се ка�

DEN 1107.20