Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена карцином, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за да се сува и влажна коса, густа, кадрава или исправен

Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена карцином, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за да се сува

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина на најубав материјал и супериорна занаетчиство обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство. Brushивотен менување четка - без оглед на типот на вашата коса! Зошто оваа четка ќе биде последната четка што ја користите : - Погодна за кожа : мрсна, сува, нормална, комбинација, чувствителна - погодна за тон : фер, светлина, средна, маслинка, темна - погодна за фризура : лиснато -грб, кадрава коса , Srtaight Hair, Afro Hair, Pixie Cut 100% гаранција за задоволство во VIPSK, ние се стремиме да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на клиентите. Ние го гарантираме вашето 100% задоволство! Ако во рок од 30 дена не сте 100% задоволни, вратете го вашиот производ за целосна наплата! Нема поставени прашања! Нема кавга!.

Избор на клиенти

Xiying 3PCS detangling четка за природен детанглер за коса за Afro America 3a до 4C Wavy Culy Coily Hair Detangle лесно со влажно Свеж
Xiying 3PCS detangling четка за природен детанглер за коса за Afro America 3a до 4C Wavy Culy Coily Hair Detangle лесно со влажно

Комбините за коса се погодни за Афроамериканците и исто така се корисни за луѓето со плетена коса; Заобл

DEN 2.33
Копчињата за кабинети од ананас од ананас за кујнски ормани 1.18 '' фиоки влече рачки црни 4 парчиња Свеж
Копчињата за кабинети од ананас од ананас за кујнски ормани 1.18 '' фиоки влече рачки црни 4 парчиња

Висококвалитетен материјал : Направен од сунѓер, материјал од Оксфорд, нашата торба за шминка не се крши

DEN 1.00
Edge Brush Doubley Endidel Combat - 2 парчиња Свеж
Edge Brush Doubley Endidel Combat - 2 парчиња

Двострано Чешелот и четката се на иста страна Верувај ми, на бебето на бебето му се потребни овие четки 7

DEN 1.67
Grey990 рачно изработен широк врат салон дрвена рачка четка за фризерска алатка за стилизирање на коса Свеж
Grey990 рачно изработен широк врат салон дрвена рачка четка за фризерска алатка за стилизирање на коса

Даустер на вратот што не се лизга, природен изглед и мек допир Дизајнот на ергономската дрвена рачка обе

DEN 576.00
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0 Свеж
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0

Керамичката И Јонската Технологија ќе ви дадат коса без разлетување Се загрева рамномерно за побрзо вр�

DEN 2.33
SDGH 100 рамни облоги четка мала дифузија на четки детално сликање најлон четка за коса акрилно масло убавина уметност Свеж
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B. Свеж
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B.

· Четка за масажа на скалпот G.B.S Мека четка за скалпот работи најдобро на лоша коса, шорцеви и избледени,

DEN 263.84
Décopatch - Ref Pack3pco - пакет од 3 најлонски четки - погоден за употреба на сите површини, помалку ленти за четки, лесни Свеж
Décopatch - Ref Pack3pco - пакет од 3 најлонски четки - погоден за употреба на сите површини, помалку ленти за четки, лесни

Décopatch е француски бренд кој припаѓа на групата Клерфонтаин Родија Ние нудиме квалитетни производи за п�

DEN 404.80
Di prima рачно изработен волумен влажен чешел, голем Свеж
Di prima рачно изработен волумен влажен чешел, голем

6 1 / 2 инчи во должина За сите типови на коса Забите се полираат до мазна и заоблена завршница за да не ја с

DEN 2.67
Четка за коса мека четка за четкање на облик на четка за масажа за масажа на скалпот Кошките за коса и сушење Свеж
Bfwood Finder Fair Frush за масирање на скалпот, четка за четка за влакната за облека Свеж
Bfwood Finder Fair Frush за масирање на скалпот, четка за четка за влакната за облека

Големина на четка за коса : 9.06x2.76inches Рачката со бамбус со бамбус влакната го стимулираат скалпот и прото�

DEN 3.33
Дрвена четка за коса на Азида „боксерски и син“ Свеж
Дрвена четка за коса на Азида „боксерски и син“

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

DEN 321.44