Средба со полирање од дрво метал 20 парчиња влажна сува шкурка за мелење на тркалото за мелење на тркалото и прстенот со цементна карбид 90x90x90mm 60 до 10000 решетки за пол?

Средба со полирање од дрво метал 20 парчиња влажна сува шкурка за мелење на тркалото за мелење на тркалото и прстенот со цементна

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. Грануларност : 60-10000 груб песок. Колку е помал бројот на песок, толку е построг. Колку е поголем бројот на песок, пофини. Употреба : широко користено при мелење и полирање на автомобили, вештачки камења, мебел, производи од дрво, метали, итн. Лесен за употреба и ниска цена. Од отстранување на гребнатини и гребнатини на wallsидовите и табли за кршење до мазнење дрво или калап на играчки или мебел, поправка на прирачници или мебел за тревник : 60-10000 груб песок помал од бројот на песок, колку е построго. Колку е поголем бројот на песок, пофините. може ефикасно да спречи затнување и антистатичко пакување вклучува : шкурка од 20 парчиња.

Избор на клиенти

2 Пакувајте Среќен Божиќ и среќна новогодишна работа со џемпери за жени мажи, буфан чиста турбан капа Свеж
2 Пакувајте Среќен Божиќ и среќна новогодишна работа со џемпери за жени мажи, буфан чиста турбан капа

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите ра

DEN 239.68
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл Свеж
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл

Работи одлично под шлемови Сакате да поминувате време на отворено? Тогаш знаете дека е важно да ја зашти

DEN 237.92
Незгодни стилови на панк Фламинго качулка со дуксери за цвеќиња Флорал Фламинго Худи Бич Подарок Свеж
Незгодни стилови на панк Фламинго качулка со дуксери за цвеќиња Флорал Фламинго Худи Бич Подарок

Повлечете го затворањето Машинско миење Незгодни стилови ја претставува колекцијата Фламинго! Ние нуд�

DEN 3.00
Адаптер Qaoquda DB9 Ethernet, DB9 9PIN до RJ45 адаптер, RS232 MALE TO RJ45 CAT5 CAT6 Femaleенски сериски порта за мрежни мрежни Свеж
Адаптер Qaoquda DB9 Ethernet, DB9 9PIN до RJ45 адаптер, RS232 MALE TO RJ45 CAT5 CAT6 Femaleенски сериски порта за мрежни мрежни

✍ Материјал : Висококвалитетен еколошки ПВЦ материјал, суперотпорен на абење, интегрално обликување со

DEN 3.33
Жу Жу Кученце Хаусер Свеж
Жу Жу Кученце Хаусер

Најновите додатоци на семејството Жу Жу се кученцата Ова Е Хаусер со прекрасно бело крзно со точки со ви

DEN 3.33
Whdz 52 пар Свеж
Whdz 52 пар

【52 парчиња Комплет за алатки за кожни работи】 : Комплетот вклучува : 20 парчиња алатки за печење на кожа �

DEN 798.40
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech и сива складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Camera Jadfezy Свеж