Светскиот брат во светот - смешно везено железо на закрпи присутни за најдобри пријатели, браќа | Шијте на или железо на апликативни закрпи за Jeanан, јакни, елеци, кап?

Светскиот брат во светот - смешно везено железо на закрпи присутни за најдобри пријатели, браќа | Шијте на или железо на апликативни

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 минута - идеално за маици, јакни, фармерки, панталони, елеци или престилки. Највисок квалитет - Нема миење - без боење - што се пее на 90 °! 【100 % направени во Австрија-извезено со висококвалитетен вискозен полиестер ➤ Основниот материјал е стабилен полиестерски материјал со лепило облога на железо. Application DIY 【Ironелезо на】 На задниот дел од лепенката е висококвалитетна леплива обвивка што може да се пеглата со железо за домаќинството. Подгответе ја лепенката на избраното подземје - ставете влажна крпа над сликата за да го заштитите везот и да го поправите со притискање на тврдо околу 20 секунди. [Внимателно со чувствителни ткаенини како свила - однапред проверете ги упатствата за ткаенини] 【Шиење】 Шие на надворешните рабови со машина за шиење. Браќата сакаат дизајн : Покажете ја вашата loveубов кон вашиот брат, најдобар пријател или вашиот пријател за возење со ова висококвалитетно извезено железо на лепенка, „светскиот брат брат“ е напишан со бело вез. Совршен смешен подарок за брат или најдобар пријател, тие ќе паднат дека мислите дека се специјални за нив. Совршено да го пеглате или да го шиете на вашите јакни, елеци, фармерки, тексас фармерки, кошули или капи. ВАЖНО ! 1 0 0 % Загарантирано задоволство ✔ Без ризик 【Износ на испорака : 1 висококвалитетна лепенка】 со политика за поврат!. Q u a l i t y p a t c h Оваа висококвалитетна лепенка е изработена од робусна полиестерска двојка и е извезена со 100% нишка од полиестер со брзина во боја. Закрпите на железо (позадина и вез) се лесни за печење до 90 степени во секоја машина за перење. Без миење - без да се извади со помош на силниот филм за текстил лепило на задниот дел, лепенката не само што може да се зашие, туку може да се пеглаат. !! Внимание !! Топлината што ја бара железото во домаќинството не е добро толерирана од некои материјали. Ве молиме, следете ги упатствата за нега на вашите ткаенини пред употреба. Внимавајте на чувствителни ткаенини како што е свила! Закрпите за железо се совршени за кожни јакни и панталони, маици и поло, торби и ранци, како и џемпери, дуксери и сите други слични ткаенини и облека. Направени во Австрија - сите закрпи се дизајнирани и произведени во Австрија. 1 0 0 % Квалитет - 1 0 0 % Задоволство - 1 0 0. % без ризик - Износ на испорака : 1 Квалитетна печ експрес Скриереи успешна приказна направена во Австрија - Со над 1500 различни производи за квалитет, ние сме еден од најуспешните текстил и везови компании во Австрија и Централна Европа. И доаѓањето во САД не само закрпи и амблеми, туку широк спектар на различни висококвалитетни производи за вез се дизајнирани за вас секој ден со австриски стандарди за квалитет, прецизност и точност од страна на нашите дизајнери и произведени од нашиот вреден тим и внимателно се испраќаат директно до вашата куќа. Добредојдовте во нашиот свет.

Избор на клиенти

Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел �

DEN 320.00