Мини дрон со 1080p двојна HD FPV камера, далечински управувач, играчки подароци за момчиња девојчиња со надморска височина Држете режим без глава Еден клуч за прилагоду?

Мини дрон со 1080p двојна HD FPV камера, далечински управувач, играчки подароци за момчиња девојчиња со надморска височина Држете

DEN 4639.20

Свеж

Достапно.

? Со преклопни раце, мала големина, лесен за носење.Дален прекинувач за камера. Со функцијата на режимот на задржување на надморска височина обезбедува стабилен лет. Со функцијата Wi Fi може да биде поврзана со апликација, APK систем за фотографирање, видео, менувач во реално време преку сликата на телефонската камера. ? 2,4 GHz технологија усвоена за анти-мешање.4 Канал кој може да се искачи, да се спушти, напред, назад, левата мува на тротоарот, десното летање на тротоарот и тркалањето 360 ° .6-A-XIS G-gro кој може да има постабилно летање и да биде лесен да контролира. Имајте 3-ниво на брзина на летот за да се префрли што може да направи повеќе фу-n со летањето. ? Може да се изберат 2 камери. Со 1080p широк агол на камера Дајте широки слики и видео со високи denfinition. ? Траекторија лет. Нацртајте пат на екранот, а дронот ќе спроведе автономен лет по назначениот начин. Режим без оглед, нема потреба да ја прилагодувате позицијата на авионите пред да летате. ? Функција : горе/долу, напред/назад, свртете лево/десно, лет на тротоарот, брзина на летот од 3 нивоа, LED светло, режим без глава, режим на задржување на надморска височина, Wi Fi FPV, лет на траекторија, камера/видео. ? Со преклопни раце, мала големина, лесен за носење.Дален прекинувач за камера. Со функцијата на режимот на задржување на надморска височина обезбедува стабилен лет. Со функцијата Wi Fi може да биде поврзана со апликација, APK систем за фотографирање, видео, менувач во реално време преку сликата на телефонската камера. ? 2,4 GHz технологија усвоена за анти-мешање.4 Канал кој може да се искачи, да се спушти, напред, назад, левата мува на тротоарот, десното летање на тротоарот и тркалањето 360 ° .6-A-XIS G-gro кој може да има постабилно летање и да биде лесен да контролира. Имајте 3-ниво на брзина на летот за да се префрли што може да направи повеќе фу-n со летањето. ? Може да се изберат 2 камери. Со 1080p широк агол на камера Дајте широки слики и видео со високи denfinition. ? Траекторија лет. Нацртајте пат на екранот, а дронот ќе спроведе автономен лет по назначениот начин. Режим без оглед, нема потреба да ја прилагодувате позицијата на авионите пред да летате. ? Функција : горе/долу, напред/назад, свртете лево/десно, лет на тротоарот, брзина на летот од 3 нивоа, LED светло, режим без глава, режим на задржување на надморска височина, Wi Fi FPV, лет на траекторија, камера/видео. 100% сосема нов и висок квалитет.Канталност : 1pc.material : Пластични/ метални/ електронски компоненти.Колор : Black Frequency : 2.4g.lens Параметри : Двојни леќи од 1080p.Канали : 4 CH.Suitable Age : 14+. 1500m Ah Липо. Време на полнење : 60 мин. Време на летање (единечна батерија) : 13 мин. /C режим : Лева рака гас.2in). Производ се расплетува со големина : 13.5x11x5.5cm (5,3x4.3x2.2in) (ниту еден држач за затегнување). Големина на пакувања : 18x15x6cm (7.1x5.9x2.4in). Производство нето тежина : 0.25kg/0.55lb.product gross Тежина : 0,315 кг/0,68lb.instructiongs : Бидејќи големината на производот се мери рачно, може да има грешки. Содржина на пакетот : 1xdrone, 1x Remote Control, 2xinstructions, 4xprotective Rings, 2xspare Blades, 1xusb кабел, 1xscrewdriver, 1xstorage торба.

Избор на клиенти

QaqqVQ дрон со камера 4K HD FPV во живо видео, RC Quadcopter Helicopter за деца и возрасни, двојна камера, одржување на надморска Свеж
QaqqVQ дрон со камера 4K HD FPV во живо видео, RC Quadcopter Helicopter за деца и возрасни, двојна камера, одржување на надморска

Ремонт на растојание : 100 метри Пакуван : дрон1 Remote Control1 Rechargable Battery1 кабел за полнење1 ▲ Отворете го летот �

DEN 1381.44
Csyanxing на отворено носење торба за складирање кутија за амортибер чанта за додатоци за беспилотни летала DJI Avata Свеж
Afeboo Mini Drone со двојни HD FPV фотоапарати, Quadcopter на играчки за далечински управувач, подарок за деца со височина, Свеж
Afeboo Mini Drone со двојни HD FPV фотоапарати, Quadcopter на играчки за далечински управувач, подарок за деца со височина,

▼ 360 ° целокупно избегнување на пречки, може да почувствува пречки, да ги елиминира потенцијалните ризи�

DEN 2.33
FPV RC делови XF Model XF5806 5.8G 40CH 25/100/200/400MW Префрлен видео FPV Transmiter VTX за FPV Racing RC Drone Свеж
FPV RC делови XF Model XF5806 5.8G 40CH 25/100/200/400MW Префрлен видео FPV Transmiter VTX за FPV Racing RC Drone

FPV RC делови XF Model XF5806 5.8 G 40 CH 25 / 100 / 200 / 400 MW Префрлен видео FPV Transmiter VTX за FPV Racing RC Drone FPV RC делови XF Model XF5806 5.8 G 40 C

DEN 200.00
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете Свеж
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете

Применливи модели : DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic / Cine / Drone Наптен напон : AC 110240 V / USB порта Излез : 5 V / 3 A / Излез на

DEN 1375.68
DroneAnt ™ ДРОНСКИ РАНДЕРСКИ ОКТА-ЕЛЕМЕНТ ОМНИДИРЕКЦИЈАЛНА АНТЕНА СЕТ ВИСТИНСК Свеж
DroneAnt ™ ДРОНСКИ РАНДЕРСКИ ОКТА-ЕЛЕМЕНТ ОМНИДИРЕКЦИЈАЛНА АНТЕНА СЕТ ВИСТИНСК

Го зголемува опсегот на работа на вашиот дрон Сите бендови со беспилотни летала ги поддржаа ширум свето

DEN 1.33
FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan/Tilt со 2PCS SG90 9G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери Свеж
FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan/Tilt со 2PCS SG90 9G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери

FPV најлон со двојна оска серво PTZ Gimbal Pan / Tilt со 2 PCS SG90 9 G Micro Servo за RC Airplane FPV Drone камери FPV најлон со двојна ос

DEN 247.20
Airdrop System for Autel Evo II, Heiyrc Payload Airdrop со опрема за слетување за Autel Robotics Evo 2 PRO транспорт издание Свеж
Airdrop System for Autel Evo II, Heiyrc Payload Airdrop со опрема за слетување за Autel Robotics Evo 2 PRO транспорт издание

Овој транспорт на товар е компатибилен со Autel Evo 2, Autel Robotics Evo II Pro Drone Погодно за многу сценарија како што с

DEN 799.84
Покрив за заштитник на gimbal за DJI Mini 3 Pro леќи покритие капаче од изолацијата на прашина компатибилна со DJI Mini 3 Pro Свеж
DJI Mini 3 Pro Charger Charger Hub + Подлога за слетување Свеж Попустот
DJI Mini 3 Pro Charger Charger Hub + Подлога за слетување

Побрз полнач : The DJI Mini 3 Pro Charger Charger Chub наплаќа четири батерии во аранжман 2 до 2, користејќи полнач за USBC 40 W

DEN 751.84
Stseeace GPS дрон со 6K камера, 5GHz WiFi FPV RC Quadcopter со GPS интелигентно враќање, мотор без четка, следете ме, еден клуч Свеж
Stseeace GPS дрон со 6K камера, 5GHz WiFi FPV RC Quadcopter со GPS интелигентно враќање, мотор без четка, следете ме, еден клуч

☀ Единствено преклопување на роботи : цената за заштита на е дизајнирана со роботи преклопување, насека

DEN 3762.72
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок Свеж
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок

Закачете ја батеријата RC на електронска Закачете го моторот без четки до електронска контрола на брзин�

DEN 127.84
Mini APRO 200 200 mm X-тип на јаглеродни влакна рамка со 3Д печатена TPU аспиратор за 5-инчен пропелер FPV Drone Quacopter дел Свеж
Mini APRO 200 200 mm X-тип на јаглеродни влакна рамка со 3Д печатена TPU аспиратор за 5-инчен пропелер FPV Drone Quacopter дел

Mini APRO 200 200mm Xтип рамка за јаглеродни влакна со 3Д печатена TPU аспиратор за 5инчен пропелер FPV Drone Quacopter Dest...

DEN 517.28
QIYHBVR дрон со камера за возрасни, 4K HD мини FPV беспилотни летала за деца почетници, играчки за преклопување на RC Quadcopter Свеж
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток Свеж
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток

Различни филтри за да ги задоволат потребите на вашите различни прилики Убава замена за скршена или ста

DEN 0.33
Брзо поврзување линија 10Set 100mm машки женски конектор JST приклучок за приклучок за RC BEC HELICOPTER DIY FPV DRONE 2 PIN Свеж
Брзо поврзување линија 10Set 100mm машки женски конектор JST приклучок за приклучок за RC BEC HELICOPTER DIY FPV DRONE 2 PIN

Користете конектор за да поврзете подолга должина на конекцијата, без разлика дали станува збор за пар �

DEN 198.40
Prendre Drone со камера 4K HD FPV во живо видео, RC Quadcopter хеликоптер за деца и возрасни, еден клуч почеток, одржување на Свеж
Prendre Drone со камера 4K HD FPV во живо видео, RC Quadcopter хеликоптер за деца и возрасни, еден клуч почеток, одржување на

✨ Wi Fi FPV менувач и прилагодлива 4 K HD камера : вградена 4 K камера за видео и воздушни фотографии со висок кв

DEN 3.33
Дагиџирд преносен далечински управувач со палецот на палецот, држач за рокер за DJI Mavic Pro Platinum/Искра Свеж
Дагиџирд преносен далечински управувач со палецот на палецот, држач за рокер за DJI Mavic Pro Platinum/Искра

Специјално дизајниран за далечински управувач Mavic Pro / Platinum / Spark, заштитете го стапчето од оштетување за

DEN 1.67
Prendre Drone со камера 4K HD FPV во живо видео 2 батерии, RC Quadcopter хеликоптер за деца и возрасни, одржување на надморска Свеж
Замена на црна рака за слетување на раката АРМ АРМ АДЕРСКИ ЗА DJI FPV Свеж
Замена на црна рака за слетување на раката АРМ АРМ АДЕРСКИ ЗА DJI FPV

Направени од високо квалитетни материјали сигурни и издржливи за употреба Замена на предните раце за RC

DEN 767.20
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови Свеж
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови

100% сосема нови и оригинални Mavic 3 Classic Cover Cover Cover компатибилен со DJI Mavic 3 Classic, Mavic 3 Cine, Mavic 3 Mavic 3 Classic Cover Cover оп

DEN 3.33
Mookeenone мала големина лесна батерија на батеријата на батеријата опашка за додатоци за беспилотни летала DJI Avata Свеж