Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со мониторот HannsPree HP 228 PJB [Пакет од 2]

Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со мониторот HannsPree HP 228 PJB [Пакет од 2]

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Ултра-тенок мат-екранински филм за заштита на екранот дизајниран специјално за мониторот Hannspree HP 228 PJB. Анти-сјајната облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со значително намалување на сјајот на екранот и рефлексиите слични на огледалото. Го штити мониторот Hanns Pree HP 228 PJB од гребнатини и измет и помага во намалување на измамниците на прстите. Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Hannspree Monitor HP 228 PJB заштитници на екранот и комплет за примена. Ултра-тенок мат-екранински филм за заштита на екранот дизајниран специјално за мониторот Hannspree HP 228 PJB. Анти-сјајната облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со значително намалување на сјајот на екранот и рефлексиите слични на огледалото. Го штити мониторот Hanns Pree HP 228 PJB од гребнатини и измет и помага во намалување на измамниците на прстите. Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Hannspree Monitor HP 228 PJB заштитници на екранот и комплет за примена. Условите за амбиентална светлина создаваат рефлексии од сјајните површини, па оттука и вишокот светло од сончева светлина или затворено осветлување видливоста и го одвлекува вниманието на непречена интеракција со вашиот дигитален дисплеј. Целосен мат за Hannspree Monitor HP 228 PJB е заштитник на екранот што го решава ова ограничување на сјајната површина со својата анти-сјајна обвивка. Заштитникот на екранот заснован на филмот се шири рефлексии слични на огледало кои помагаат во зголемена видливост и со нејзината матна површина помага во намалувањето на измамниците на прстите. Заштитникот е лесен за примена на напредна поддршка за силиконски лепило што цврсто се придржува на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за HANNSPree Monitor HP 228 PJB и комплет за апликација.

Избор на клиенти

2 парчиња облека мода лето и 2 парчиња сетови кошули летни шорцеви кратки панталони за печатени ракави плажа мажи Свеж
Кипокалор 1 инч 26 јарди бело шиење на кука и јамка за шиење на сврзувачки елементи Свеж
Кипокалор 1 инч 26 јарди бело шиење на кука и јамка за шиење на сврзувачки елементи

Боја, бела Ширина од 1 инч, 26 јарди Направено од најлон Нелепливо шиење стил Перење и суво чистење Боја, б�

DEN 2.00
Lixfdj трајно стакло мрзливо Сузан за трпезариска маса, голема плоча, црна плоча за сервирање/фиока за вртење, 27/31/35in // Свеж
Вентилатор на црн+декер, аксијален, 9-засилувач со безбедносни очила, лесни, јасни леќи Свеж
Вентилатор на црн+декер, аксијален, 9-засилувач со безбедносни очила, лесни, јасни леќи

Моќен проток на воздух до 450 cfm за брзо расчистување на лисја и остатоци Моќна брзина на воздухот до 140 км

DEN 3.33
Aqua eve Womens Едно парче костими за капење со шорцеви Бојлег за капење атлетски спорт за пливање Свеж
Aqua eve Womens Едно парче костими за капење со шорцеви Бојлег за капење атлетски спорт за пливање

85% полиестер, 15% спандекс Увезени Еластично, затворање на ленти Едно парче костум за капење за жени : Атле

DEN 495.84
Лондон кула мост, прегледи на Англија огледало преносен компактен џеб шминка двострано стакло Свеж
Лондон кула мост, прегледи на Англија огледало преносен компактен џеб шминка двострано стакло

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина...

DEN 1.00
Bestoyard Beard Costume 6pcs лажна брада реалистична лажна мустаќи асортиман Новина брада мустаќи реквизити за возрасни деца Свеж
Pfaltzgraff Chetau Chetea Cream Serving Clay, 9-инчен, крем, бел, 4 квартови Свеж
Pfaltzgraff Chetau Chetea Cream Serving Clay, 9-инчен, крем, бел, 4 квартови

Едноставен, разноврсен крем служи како позадина за сложени затемнети обрасци што го кружат секое парче.

DEN 3.33
Знак за знаме на знамето на полиестерско знаме Свеж
Знак за знаме на знамето на полиестерско знаме

Димензиите на знамето се широки 3 'и 5' Направено од траен вртено полиестер Секое знаме е индивидуално ск�

DEN 907.20
Гума лента, силикон, ширина на гума 4 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/32 во, 60А, обична поддршка Свеж
Гума лента, силикон, ширина на гума 4 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/32 во, 60А, обична поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница...

DEN 720.00
Алатка Амана - LAM400T6 ПЛАТИНСКИОТ ПЛАТИНСКИ 100мм DIA X 6T, 22мм, секач за замена Свеж
Алатка Амана - LAM400T6 ПЛАТИНСКИОТ ПЛАТИНСКИ 100мм DIA X 6T, 22мм, секач за замена

(Г) Дијаметар : 100мм Заби : 6 (г) Роуд : 22мм Kerf (б) : .157 (4,0мм) Посветеност да понуди највисок постојан квалитет �

DEN 2.33
Рапид Свеж Попустот
Рапид

Нежните, гумени површини обезбедуваат доволно зафат за да го обезбедат вашиот уред додека го штитите ва

DEN 1279.52