Yanmao реле 1PC HH64P LY4 AC380V калем 14-пински 4PDT зелена LED електромагнетна реле

Yanmao реле 1PC HH64P LY4 AC380V калем 14-пински 4PDT зелена LED електромагнетна реле

DEN 1430.40

Свеж

Достапно.

Релеи. Способност за анти-мешање, стабилни перформанси. Широко се користи за целата контрола на MCU, индустрискиот сектор, контролата на PLC, паметната контрола на домот. Мала големина/ниска потрошувачка на енергија/висока контактна напон/висока чувствителност. Лесен за инсталирање, водоотпорен дизајн, ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлина. Relay Skigauruspecifications : Electromagnetice Model Name Electromagnetice Relay No. HH64 P LY4 Контакт капацитет 10 A 240 VAC/28 VDC Тип 4 PDT пински количини 14 пински големини 6 x 5mm/0.24 "x 0.2" (L*W) целосна големина (приближно.) 31 x 27 x 36mm/ 1.2 "x 1,1" x 1,4 "(l*w*h) материјал за школка пластична главна боја сина чиста, црна содржина на пакет 1 x електромагнетно реле.

Избор на клиенти

HALDIS 3D BL Touch Mount, BL-Touch Auto Senting Sensor Sensor Stens Mount Holder Stand Fixed дел за V6 Hotend V6 вулкан Hotend Свеж
HALDIS 3D BL Touch Mount, BL-Touch Auto Senting Sensor Sensor Stens Mount Holder Stand Fixed дел за V6 Hotend V6 вулкан Hotend

1 Алуминиум, добро дупчат ЦПУ, црна завршница за рафиниран изглед 2 За Haldis 3 D печатач Боуден Екстрадер сам

DEN 1142.40
Контролфрек прецизни прстени | Контрола на движење за помош за PlayStation 4, Xbox One, Switch Pro & SCUF контролер Свеж
Контролфрек прецизни прстени | Контрола на движење за помош за PlayStation 4, Xbox One, Switch Pro & SCUF контролер

Ја подобрува целта : Нашите прецизни прстени се направени од уникатен материјал што додава отпорност на

DEN 859.20
Прилагодлива работна капа, папагал шема буфантна капа со копчиња чистат капа со лак за коса Свеж
Прилагодлива работна капа, папагал шема буфантна капа со копчиња чистат капа со лак за коса

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 1.00
Адаптер за марка AC за MaxTouch/MaxTouuch Android 2.3 Superpad таблет компјутер Свеж
Адаптер за марка AC за MaxTouch/MaxTouuch Android 2.3 Superpad таблет компјутер

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 224.00
Премиер Домаќинства Портокал Гроув Шеќер И Крем Сет Свеж
Премиер Домаќинства Портокал Гроув Шеќер И Крем Сет

Прекрасен елегантен дизајниран комплет за кога ги забавувате вашите пријатели или гости Направено од к

DEN 753.60
3М 07531 РОЛОК ВРЕМЕ ДИСК, жолт Свеж
3М 07531 РОЛОК ВРЕМЕ ДИСК, жолт

Должината на пакетот на производот е 8,49 инчи Ширината на пакетот на производот е 6,66 инчи Висината на пак

DEN 2.00
Бебе ќебе / шалче „Алиен со цвеќиња“ Свеж
Бебе ќебе / шалче „Алиен со цвеќиња“

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

DEN 0.33
Колумбија Машка сребрена гребена лајт со долг ракав Свеж
Колумбија Машка сребрена гребена лајт со долг ракав

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омнисенка : за блага до екстремна изложенос�

DEN 1040.00
Филигрански Розарија Кутија Свеж
Филигрански Розарија Кутија

●Гроздобер Филигранска Кутија За Бројаници За Накит е елегантно и безвременско парче што ќе додаде уба

DEN 0.33
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за Festool C15, PSC/PSBC 400/420, Quadrive T18, Quadrive TSC55, T15, T18 Driber Drivers, Свеж
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за Festool C15, PSC/PSBC 400/420, Quadrive T18, Quadrive TSC55, T15, T18 Driber Drivers,

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 1.00
Strвезда на starвезденото небесно винилско декларално покритие за налепницата на конзолата на Sony PlayStation 4 PS4 Свеж
Strвезда на starвезденото небесно винилско декларално покритие за налепницата на конзолата на Sony PlayStation 4 PS4

100% сосема ново Прекрасен дизајн £ stight квалитет Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декл�

DEN 159.84
Bluetooth Тастатура И Глувчето Комбо, Ултра Тенок Полнење Безжичен Bluetooth Тастатура и Глувчето За Андроид Таблети Паметни Свеж Попустот
PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра Свеж
PS5 Конзола И Контролори Кожата ЗА PS 5 Легенди Стрелец Контролор Налепница Налепница Заштитни Бабита Догра

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора..

DEN 1140.80
MINKA-AIRE F448L-Bs Изведувач II Uni-Пакет 52 Инчен Тавански Вентилатор Со Интегрирано 9w LED Светло ВО Четкана Челична Завршница Свеж Попустот
ДЕМДАКО Холи Џоли Црвена И Жолта 18 Инчен Ела Дрво Божиќ Кутии Во собата на 3 Свеж
ДЕМДАКО Холи Џоли Црвена И Жолта 18 Инчен Ела Дрво Божиќ Кутии Во собата на 3

Прославете ги магичните моменти од сезоната со овие дрвени кутии инспирирани од гроздобер; Доаѓа како с

DEN 1.33
Decal Decal Gaming Gaming Компанија компатибилен со пакет Nintendo Switch - Официјално лиценциран НБА Голден Стејт Вориорс Ретро Свеж
Decal Decal Gaming Gaming Компанија компатибилен со пакет Nintendo Switch - Официјално лиценциран НБА Голден Стејт Вориорс Ретро

Ултратенок, лесен Nintendo Switch пакет винил декларална заштита Официјално лиценциран дизајн во НБА Водечка �

DEN 539.20