Руџендар Бебе тигар килим градинка килим расадник дете тепих бебешки животно душек детска соба тепих мека плишана игра душек детска соба килим

Руџендар Бебе тигар килим градинка килим расадник дете тепих бебешки животно душек детска соба тепих мека плишана игра душек

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Килим за бебиња тигар е симпатична и пријатна додаток на областа за игра или спална соба на секое дете, со својата мека кадифен површина што обезбедува удобно место за играње, читање или одмор. Совршено со големина за расадникски простории и градинки, овој килим има дното што не се лизга, што го одржува цврсто во место и спречува несреќи додека децата играат. Овој килим е направен од висококвалитетни материјали кои се лесни за чистење и одржување, што го прави практичен избор за родители и старатели кои сакаат да обезбедат безбедна и здрава околина за своите деца. Неговите хипоалергични и анти-статички својства обезбедуваат дека е безбеден за деца со алергии или чувствителности, додека неговите анти-испарувачки и анти-пилинг карактеристики помагаат во одржувањето на своите живописни бои и мазна текстура со текот на времето. Достапно со дополнителен квалитет на бамбус, овој килим е разноврсна и достапна опција за родители кои сакаат да додадат допир на забава и удобност во просторот на нивните деца. Исто така, прави одличен подарок за тушеви за бебиња, родендени или која било друга посебна пригода.

Избор на клиенти

Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат Свеж
Големи меки килими црни бели снегулки расадник плејматски килим под мат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

DEN 1.33