Sur-Seal, Inc. TEADIT 90002500316GR2500 Зелен опсег со сива лента 316LSS/Графит Спирална рана заптивка, -150 до 842 степени Температурен опсег на Фаренхајт, 2,75 ID, 6,63 ОД, за 2-1/2 Големина на цев

Sur-Seal, Inc. TEADIT 90002500316GR2500 Зелен опсег со сива лента 316LSS/Графит Спирална рана заптивка, -150 до 842 степени

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

ASME B16.20 дихтунзи за ASME B16.5 прирабници / класа 2500. Централниот прстен точно го лоцира заптивката на лицето на прирабницата, обезбедува дополнителна радијална јачина и делува како ограничувач на компресија. Спиралното ликвидација (елемент за запечатување) се состои од метален и мек материјал за полнење. Опсег на температура (F) : -150 до 842 степени. Издржлива, лесна инсталација и отстранување. ASME B16.20 дихтунзи за ASME B16.5 прирабници / класа 2500. Централниот прстен точно го лоцира заптивката на лицето на прирабницата, обезбедува дополнителна радијална јачина и делува како ограничувач на компресија. Спиралното ликвидација (елемент за запечатување) се состои од метален и мек материјал за полнење. Опсег на температура (F) : -150 до 842 степени. Издржлива, лесна инсталација и отстранување. Заптивка на спирални рани, големина на цевки 2-1/2 ", 2500# класа прирабница, намотки 316 SS со флексибилен филер за графит за апликации со варијации на висока температура, термички велосипедизам и варијации на притисок.

Избор на клиенти

Химедија Лаборатории Мв1333-5кг Ли Мултидиференцијален Хивег Агар, 5 кг Свеж
Химедија Лаборатории Мв1333-5кг Ли Мултидиференцијален Хивег Агар, 5 кг

Зеленикаво Жолта боја, хомогена, слободен тече прав Цврст, споредлив со 1,5 проценти агар гел...

DEN 1.67
Chenyang Cy Заклучување Водоотпорен CAT6 RJ45 Женски На Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Адаптер Спојка Свеж
Chenyang Cy Заклучување Водоотпорен CAT6 RJ45 Женски На Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Адаптер Спојка

Користени за поврзување на два RJ45 кабли заедно, направете два RJ45 кабли да работат како еден кабел Директ

DEN 0.33
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор Свеж
CSNSD 0.9-5V до 3.3 V Чекор До Моќ Модул 6PCS 1.5 V 1.8 V 2.5 V 3V 3.7 V 4.2 V 5V до 3.3 V DC-Dc Напон Поттик Конвертор Одбор

1.5 V 1.8 V 2.5 V 3.7 V 4.2 V 5 V до 3.3 VDCdc засилувач конверзија модул Модул ЗА конвертор на ЗАСИЛУВАЧ DCDC, кој работи на

DEN 0.33
Gedore Red Socket 1/2 TX E24 L.41mm Свеж
Gedore Red Socket 1/2 TX E24 L.41mm

Рачно управувана, затегната зафат Погонот крај Мет Хром, издвоен, управуван крај светлополи Square Drive спор

DEN 2.00
Зубаз Машки Стандард Камо Дневна Панталони Свеж
Зубаз Машки Стандард Камо Дневна Панталони

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Автентична шема За печатење зуб�

DEN 194.72
Воглам Леопард Мачка Очила За Очи За Жени Сина Светлина Блокирање Очила Чандра ВА096252 Свеж
Воглам Леопард Мачка Очила За Очи За Жени Сина Светлина Блокирање Очила Чандра ВА096252

进口 Ацетат рамка Пластична леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 48 милиметри Висина на објективот

DEN 2.67
Џонатан Адлер Милано 18 1/4 Висок Топол Месинг 12-Лесен Ѕид Свеж
Џонатан Адлер Милано 18 1/4 Висок Топол Месинг 12-Лесен Ѕид

18 1 / 4" висок х 18 1 / 4 " широк Се протега 5 3 / 4" од ѕидот Задната плоча е широка 6" Тежи 7 килограми Зема 12 максим

DEN 3.33
CARUILI Детска Перница 2 Пакет, Одговара на 13 x 18или 14 x19 Детска Перница, Свиленкаста мека &Засилувач; Затворање На Плик Свеж
Заклучоци на зглобовите 1p - Црвен пакет со мрена за кревање тегови Gungnir Свеж
Заклучоци на зглобовите 1p - Црвен пакет со мрена за кревање тегови Gungnir

Завртки на зглобовите што ги штитат зглобовите од сериозни повреди за време на тешки вежби Премиум квал

DEN 1009.60
NHOSS 1PCS 3.3V 5V 12V мулти излезен напонски конверзија DC-DC 12V до 3.3V 5V 12V модул за напојување Свеж
NHOSS 1PCS 3.3V 5V 12V мулти излезен напонски конверзија DC-DC 12V до 3.3V 5V 12V модул за напојување

Модули Модули Модулскрипција : 1 Влез на еден канал : DC 6 V 12 V (влезен напон мора да биде излезен напон пови

DEN 0.33
Адаптери За Тркала Со 2 Парчиња 1,25 Или 32мм Дебелина На Завртката на Возилото 5х4, 5 или 5х4, 75 До Шемата на Завртките на Свеж
Крајслер Вистински Вентилатор Мотор Отпорник Свеж
Крајслер Вистински Вентилатор Мотор Отпорник

Возилото Специфични Гаранција На Производителот Крајслер Квалитет Увери Оем, Не По Пазарот Возилото Сп

DEN 1107.68
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт Свеж
Waveshare 4,01 инчен шарен е-хартија е-мастило дисплеј 640 × 400 ACEP 7-боја Eink Raw Display 3.3V Напреден екранот на епојт

4,01 "дисплеј со ехартија со 7 бои, резолуција од 640 × 400, без PCB, користете напредна технологија во боја на еп

DEN 3.00
Лента за напојување на бирото Junnuj со 9 продажни места, заштитник на wallидови за монтирање со USB-A и USB-C порти, станица Свеж
Hoover Connector 1KE2255000 Свеж
Hoover Connector 1KE2255000

Овој конектор одговара на Hoover моделите C2401, C2401010 и Royal MRY4000 и MRY4001 Овој конектор одговара на Hoover моделите C2

DEN 1.33
1/4 -14 x 2 1/2 завртки за само-дупчење, зацврстени не'рѓосувачки челик 410, рамна глава, квадратен погон, 3 точки, тип BSD, Свеж
1/4 -14 x 2 1/2 завртки за само-дупчење, зацврстени не'рѓосувачки челик 410, рамна глава, квадратен погон, 3 точки, тип BSD,

Завртките за самостојно дупчење се карактеризираат со погон на Робертсон, познат и како плоштад, или ск�

DEN 1216.00
Тестер за тестирање на камера Wanlutech, CCTV Camera Tester 5.4 '' екран на допир 1920x1152 Резолуција 4K H.265 CVBS CVI TVI Свеж
Тестер за тестирање на камера Wanlutech, CCTV Camera Tester 5.4 '' екран на допир 1920x1152 Резолуција 4K H.265 CVBS CVI TVI

Paramets 【Параметри за тестер на камера за IP камера】 5,4 инчи IPS екран на допир на допир сите во еден тестер з�

DEN 4815.84
NEYENS 5pcs Реле LY2NJ DC 12V DC 24V AV 110V AC 220v Мали Реле 10A 8PIN Серпентина DPDT Свеж
NEYENS 5pcs Реле LY2NJ DC 12V DC 24V AV 110V AC 220v Мали Реле 10A 8PIN Серпентина DPDT

Модел Бр : LY2 NJ HH62 P / JQX13 F / LY2 Со Ptf08a Приклучок База Напон на серпентина : DC / AC 12 V Контакт Капацитет : 10a 240 VAC /

DEN 0.67