Пилула кутија цвеќиња цвеќиња од плоштад во форма на таблети за таблети, преносен пилум за витамин контејнер, држач за апчиња со 3 оддели

Пилула кутија цвеќиња цвеќиња од плоштад во форма на таблети за таблети, преносен пилум за витамин контејнер, држач за апчиња

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно електроелектирано железо и пластика. Може да се стави во вашиот џеб, чанта, совршена за патување, копче за кутии со пилули отворено, лесен за отворен дизајн. 【Една големина】 5,5x4x1,5 cm/2.2x1.6x0,6 инчи, овој случај со пилули во форма на квадрат дизајниран со две одделни прегради, е погодно за вас да го користите во текот на денот. 【Декоративна таблета кутија】 Преносен и лесен случај на сметка, е лесен за носење, овој сад со пилули е стилски со уникатни обрасци, но е практичен за носење апчиња на патот. 【Апликација】 Овој организатор на пилули е одличен подарок за мажи или жени. Исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. 【Топол потсетник】 Лесно за грижа, само избришете го чисто. Едноставен, но организатор на модни апчиња е многу погоден за оној што треба редовно да зема повеќе лекови. 【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно електроелектирано железо и пластика. Може да се стави во вашиот џеб, чанта, совршена за патување, копче за кутии со пилули отворено, лесен за отворен дизајн. 【Една големина】 5,5x4x1,5 cm/2.2x1.6x0,6 инчи, овој случај со пилули во форма на квадрат дизајниран со две одделни прегради, е погодно за вас да го користите во текот на денот. 【Декоративна таблета кутија】 Преносен и лесен случај на сметка, е лесен за носење, овој сад со пилули е стилски со уникатни обрасци, но е практичен за носење апчиња на патот. 【Апликација】 Овој организатор на пилули е одличен подарок за мажи или жени. Исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. 【Топол потсетник】 Лесно за грижа, само избришете го чисто. Едноставен, но организатор на модни апчиња е многу погоден за оној што треба редовно да зема повеќе лекови. Детали за кутии со пилули во форма на плоштад : Електроплиран железен материјал. Модни обрасци : Потсетете се дека е време да ги земате вашите лекови. Карактеристики : ★ Кутија за модни пилули во форма на квадрат погодна за џеб, чанта, совршена за патување. ★ Со две одделни оддели за вас, треба да ви требаат лекови за цел ден. ★ Преносен и лесен за носење, прекрасната кутија за пилули е стилско, практично решение за носење апчиња на патот. ★ Идеален подарок за семејство и пријатели. Многу погодно за да се користи за семејни активности на отворено, спорт и плажи. Гаранција : Ако добиете кутија со пилули со кој било проблем со квалитетот, слободно контактирајте не и ќе се изврши враќање/замена.

Избор на клиенти

блинки Премиум ЛЕД Пена Навиваат Стапчиња Сина Свеж
блинки Премиум ЛЕД Пена Навиваат Стапчиња Сина

Блинки Забава! Гарантирано Задоволство Контактирајте Со Магијата мет за помош Бродови за кратко време �

DEN 294.40
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk Свеж
Колгејт Четка За Заби Цик Цак Мека 6pk

Добијте Супериорна заштита Со ЦикЦак четка За Заби Колгејт Идеален за возрасни (Мажи И Жени) Чистачот за

DEN 3.00
Лаптоп Торба За Рамо Актовка Компатибилна Со Macbook Pro 14 инчи 2021 2022 M1 Pro/Max A2442 И Целиот Модел На 13 инчен Macbook Свеж
Едноставно Меки Памучни Кругови, Памук, Абсорбента И Текстура Памучни Влошки Се Без Влакненца, 100 Брои Свеж
Едноставно Меки Памучни Кругови, Памук, Абсорбента И Текстура Памучни Влошки Се Без Влакненца, 100 Брои

Едноставно, Меките Памучни Кругови се 100% чист, природен памук без влакненца Памучните влошки имаат уник

DEN 0.67
Прва Помош Убавина Сјај на Лицето лак: Веганско Пилинг Миење На Лицето Направено Со Екстракт Од Кора Од Врба За Рамномерно Изглед Свеж Попустот
Валентин Блузи За Жени Љубов Срце Графички Пуловер Блузи Падне Повик Долг Ракав Екипажот Двојка Дуксер Маица Свеж
Линеман Сад Црвена Линија Знаме Пелена Торба Ранец Голем Капацитет Рамо Торба Водоотпорен Патување Мама Торба Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција

Произведени од аиси 420 германски нерѓосувачки челик Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квал

DEN 1243.20
ЕПДМ Капи-Црна ЕПДМ Капа 0.148 - Внатре Должина: 1.000 - Да Се Вклопат: 8-32 Спб, М4 Метрички МОКАП ОИК.148-1 Свеж
ЕПДМ Капи-Црна ЕПДМ Капа 0.148 - Внатре Должина: 1.000 - Да Се Вклопат: 8-32 Спб, М4 Метрички МОКАП ОИК.148-1

Флексибилни За Маскирање Навој И Мазни Столпчиња МОКАП ЕПДМ Гумените Капачиња за Маскирање се порибени

DEN 2.67