Quanjj Абдоминална мускулна фитнес опрема, опрема за обука на абдоминални мускули, опрема за абдоминална фитнес, опрема за фитнес дома

Quanjj Абдоминална мускулна фитнес опрема, опрема за обука на абдоминални мускули, опрема за абдоминална фитнес, опрема за фитнес

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Отпорен на абење и тивок : Дизајнот има безбедност на пролетно потопување и молчи. Може да го реши проблематичното тркало во стомакот и да ве врати во автоматската состојба на враќање на тркалото на стомакот. Лесно е да се има добро тело. [Одличен дизајн] : Анти-лизгачки дизајн, автоматско враќање, нем и неми, интелигентна сопирачка, инженерска рачка (ослободување на само-подмачкување, анти-лизгање отпорен на абење, безбедност на компресија, тивка и удобна). Различни методи на вежбање : Ролерот може да се користи за маснотии, да ви помогне да изгубите тежина и да го обликувате вашето тело. Може да помогне во истегнување и вежбање на стомакот, рацете, градите, рамената, мускулите на грбот и да добиете шест пакувања на стомачни мускули, додека тркалата за вежбање ќе ви помогнат да ја зајакнете јадрото на јадрото. Погодни за сите нивоа : Нашите ролери се погодни за сите нивоа на фитнес од почетник до напредно. Без разлика дали сте возрасен, маж, жена или дете, тоа е вашиот идеален вежби за стомакот, но не се препорачува за луѓе со проблеми со долниот дел на грбот. Мулти-агол : Мулти-насочен дизајн на абдоминалното тркало, преку научен дизајн, вежбајте повеќе мускули, внимателно изберете материјали, не само што ја подобрува забавата на фитнесот, туку и помага во вашата тенка фигура скулптура полна со сила и убавина. Широкиот абдоминален мускул, вграден отпор и ергономската рачка помагаат да се зголеми улогата на абдоминалните мускули. Моторот со внатрешно согорување користи извори на јаглероден челик за да обезбеди отпорност и да ги подобри движењата на абдоминалните и рацете. Широката патека обезбедува стабилност при навалување на лево и десно и гравура, и може да се усогласи со наклонот. Ергономскиот зафат е наклонет за активирање на раката и јадрото мускули. Рачката е отстранлива за лесно складирање и транспорт. Име на проток : Боја на тркалото на стомакот Боја : Црвена + црвена боја Ефект : Тенки стомак, силен абдомен со примена на луѓе : унисексматеријал : pp + tprhandle : пот-абсорбентна сугестична цевка : не'рѓосувачки челик цевки : стабилна и тивка ширина на тивка : ширина на тивка : 9,1 см / 3,6 инхестис е здраво тркало во стомакот направено од пријателски материјали. Безбедно е за околината и може да ги обучува вашите мускули во сите правци да создадат совршено тело! Може да ги зајакне и прилагоди мускулите на абдоминалните мускули, рамената, рацете и нозете, да ги вежбате мускулите и зглобовите на балансиран начин, да ја намали тежината, да ја намали тежината , и извадете ги абдоминалните мускули во секое време и каде било.

Избор на клиенти

CircleCord 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер и 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер со конектор за заклучување Свеж
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010 Свеж
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010

60 x 60 x 10mm 12 V 2пински вентилатор за ладење без четка за компјутерски случај Вентилаторот на случајот е едн

DEN 136.48
Вежба Америка D/ATS5/16 1MT HSS Taper Shank Drill Bit, 5/16 “ Свеж
Вежба Америка D/ATS5/16 1MT HSS Taper Shank Drill Bit, 5/16 “

Тип на производ : Битови за вежба Земја на потекло : Соединетите држави Димензија на пакетот на артикало�

DEN 1.00
Пакет SmartSign Pack од 1000 темно сино празно испорака ознаки со претходно прицврстени жици, големина-5, 13pt дебели ознаки Свеж
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит Свеж
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит

? Стабилен дизајн одличен за сортирање четки за шминка, палети за очила, шишиња за нега на кожата и компа�

DEN 1195.20
Железничката Пруга Чесапик И Охајо-1.000 Долари Обврзница Свеж
Железничката Пруга Чесапик И Охајо-1.000 Долари Обврзница

$1,000 2 7 / 8% Обврзница Колумбиската Банка Забелешка, 2 редови на дупка откажувања инаку убаво Оскудни! Желе�

DEN 3.00
Изолација, 13 x 8 x 1/2 Свеж
Изолација, 13 x 8 x 1/2

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 1.00
Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака Свеж
Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака

Поставете го вашиот дисплеј за максимална ергономска удобност за олеснување на напрегањето на очите, в�

DEN 420.80
1969 Топс Фудбал 161 Боб Грисе Мајами Делфини Одлично Свеж
1969 Топс Фудбал 161 Боб Грисе Мајами Делфини Одлично

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 2.00
5 пакувања 5D комплети за сликање со дијаманти за возрасни почетници целосна вежба DIY дијамантска уметност Rhinestone Cross Свеж
Интерматичен декоратор iOS-до-NL-IV декоратор Пир Сензор за работно место со ноќна светлина, слонова коска Свеж
Интерматичен декоратор iOS-до-NL-IV декоратор Пир Сензор за работно место со ноќна светлина, слонова коска

Пасивна инфрацрвена технологија Сензор за амбиентална светлина Временско задоцнување од 15 секунди до 3

DEN 1043.20