Вклучени се и инјекторот Trendnet Hardened Industrial Gigabit PoE+ Injector, Din-Rail, Mountидови, IP30, вклучени и jидови, Ti-Ig30

Вклучени се и инјекторот Trendnet Hardened Industrial Gigabit PoE+ Injector, Din-Rail, Mountидови, IP30, вклучени и jидови,

DEN 1567.84

Свеж

Достапно.

Зацврстен IP30 оценет гигабит POE+ инјектор. Висока моќност POE+. Мрежа на POE уред лоциран до 100 метри (328 стапки). Екстремен -40 до 75 ° C (-40 до 167 ° F) Оперативен опсег на температура. Двојни вишок влезови на напојување со заштита на струјата на преоптоварување. Вклучува монтирање на Din-железница и wallидови. Снабдувањето со електрична енергија се продава одделно (Model Ti-S15052, Ti-S12048). НДАА / ТАА во согласност. TI-IG30, Водич за брза инсталација, отстранлив терминален блок. Зацврстен IP30 оценет гигабит POE+ инјектор. Висока моќност POE+. Мрежа на POE уред лоциран до 100 метри (328 стапки). Екстремен -40 до 75 ° C (-40 до 167 ° F) Оперативен опсег на температура. Двојни вишок влезови на напојување со заштита на струјата на преоптоварување. Вклучува монтирање на Din-железница и wallидови. Снабдувањето со електрична енергија се продава одделно (Model Ti-S15052, Ti-S12048). НДАА / ТАА во согласност. TI-IG30, Водич за брза инсталација, отстранлив терминален блок. Trendnet на Ti-Ig30 е сигурен IP30 оценет индустриски гигабит POE+ инјектор со зацврстени компоненти оценети за екстремни индустриски опкружувања. Поврзете го TI-IG30 со не-POE Gigabit Switch и потоа извршете кабел Етернет до 100 метри (328 стапки.) За да мрежите POE, POE+ или High Power POE+ уред. Двојни излишни влезови на електрична енергија (напојување се продава одделно : TI-S12048) со поддршка за заштита на тековната заштита, нула апликации за време на прекин. Вклучени се и хардверот Din-Rail и Wallидот. Содржина на пакетот • TI-IG30 • Упатство за брза инсталација • Отстранлив терминален блок • комплет за монтирање на DIN-железница и wallидови.

Избор на клиенти

20 парчиња четири пински лепенки со тркалезна глава Мал клуч додатоци со заграда 6 * 6 * 5 Прекинувач на допир TS -D018 - Свеж
А-бус мулти-извор 4/8 просторија структурирана центри за експанзија на жици со напојување Свеж
А-бус мулти-извор 4/8 просторија структурирана центри за експанзија на жици со напојување

4 извор / 4 зона / 8 центар за соби (кој било од 4 те извори може да се избере во секоја зона во исто време) В

DEN 3039.84
1783-BMS06SGL Stratix 5700 Ethernet Switch Module 1783-BMS06SGL Запечатен во кутија 1 година гаранција брза Свеж
1783-BMS06SGL Stratix 5700 Ethernet Switch Module 1783-BMS06SGL Запечатен во кутија 1 година гаранција брза

Модел : 1783BMS06 SGL Тип : Stratix 5700 Ethernet Switch Module 100% големи акции, нови во кутија, 1 година гаранција! Имаме сите с�

DEN 287.84
Cisco Small Business SF110D-08HP Свеж
Cisco Small Business SF110D-08HP

Cisco SF110 D 08 HP 8 Port 10 / 100 POE Desktop Switch 8 Мрежа Twisted Pare 2 Поддржан слој Mountид за монтирање, рак монтажа, десктоп...

DEN 604.80
Netis 22Ge+2 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP Switch, 48 Gbps капацитет за префрлување на ткаенина Свеж
Netis 22Ge+2 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP Switch, 48 Gbps капацитет за префрлување на ткаенина

22 10 / 100 / 1000 MBPS порти на Етернет, 2 комбо гигабитни порти кои поддржуваат и бакарни и SFP врски Поддржува IEEE 8

DEN 2399.84
Карлинг ЕА2-Б0-26-660-32е-HB Прекинувач Хидраулични/Магнетни 2 Пол Црна Двојна Легенда 60 Засилувачи Свеж
Карлинг ЕА2-Б0-26-660-32е-HB Прекинувач Хидраулични/Магнетни 2 Пол Црна Двојна Легенда 60 Засилувачи

Ова Е карлинг Технологии 60а 2 пол прекинувач Неговиот дел број ЕА2Б02666032ЕХБ Оваа ставка доаѓа како на сли�

DEN 1518.40
FtVogue Ethernet Switch, 8 приклучок за сплитер на порт -мрежна монитор и репродукција на тивка операција САД приклучок 100240V Свеж
Netvanta 1238 POE 48Port 10/100 L2 Switch 2port Gigabit Свеж
Netvanta 1238 POE 48Port 10/100 L2 Switch 2port Gigabit

Префрли 2port Гигабит Netvanta 1238 со POE е управуван слој 2 48порти етер прекинувач дизајниран за брзо безбедно е�

DEN 1.00
HP OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPOE+ 370W прекинувач Свеж
HP OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPOE+ 370W прекинувач

0190017138503 JL386 A Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да раб

DEN 2.67
Netgear JGS516PE-100NAS ProSafe Plus 16 Port Gig Poe Свеж
Netgear JGS516PE-100NAS ProSafe Plus 16 Port Gig Poe

Ново Pro Safe Gigabit PlPort Web Managed Switch with 8 Po E Ports Flexible management via PCbased Utility Tool VLAN support for traffic segmentation Loop detection and broadcast storm co

DEN 2272.00
2 Фино Рамо Длабоко Вклучување Прекинувач Орев Никел За Префрлување Направени Во САД Свеж
2 Фино Рамо Длабоко Вклучување Прекинувач Орев Никел За Префрлување Направени Во САД

2 Пакет Длабоки фини навртки за прекинувач за преклопување за прекинувач за Прекинувач Произведено во С

DEN 96.32