Држач на тако, штанд за тако, држачи за тако сет од 4, решетката од не'рѓосувачки челик тако со рачки, секоја метална тако -послужавник плочи има до 2 или 3 тврди или мек

Држач на тако, штанд за тако, држачи за тако сет од 4, решетката од не'рѓосувачки челик тако со рачки, секоја метална тако -послужавник

DEN 239.52

Свеж

Достапно.

Ги одржува таковите исправени и лесни за пополнување и јадење, избегнувајте неуредни такоси со овие држачи за тако, направете ја вашата подготовка на тако многу полесна. Сетот вклучува 4 ленти кои имаат до 3 такоси, можете лесно да направите 12 такоси истовремено, совршени за забави на Тако и семејни собири. Безбедно рерна и скара, чувајте ги точките тортили, печете школки или загрејте ги таковите во рерната или на скара. Лесно се чисти со рака или во машината за миење садови. Направено од храна од 304 не'рѓосувачки челик со мазни рабови и рачки, трајни, безбедни и лесни за држење, без БПА. Носителот на штандот Тако е практичен подарок за секој tacoубовник на Тако.

Избор на клиенти

Американски металкрафт TSH5 држач за не'рѓосувачки челик Тако, 4-5 прегради, 4 x 13,7, сребро Свеж
Американски металкрафт TSH5 држач за не'рѓосувачки челик Тако, 4-5 прегради, 4 x 13,7, сребро

Направено од четкан не'рѓосувачки челик за стилска, професионална презентација Чува такос и друга хран�

DEN 3.33