Qlazo Swivel Barber Salon Styling, салон за убавина за убавина стол бербер салон за убавина спа -стилска опрема фризер стоар бербер барбер

Qlazo Swivel Barber Salon Styling, салон за убавина за убавина стол бербер салон за убавина спа -стилска опрема фризер стоар

DEN 1108.80

Свеж

Достапно.

Изработено од тешка цврста должност челична рамка и висококвалитетна пумпа за нозе со основна плоча од не'рѓосувачки челик. Модерен стилски хидрауличен лифт бербер стол; Лесна за чистење двострана кожа. Издржлив за долго време на услугата. Овој бербер стол е широко применет на берберница, салони, салони за тетоважи , убавина на коса, бричење и многу повеќе. ♬ Method Метод на прилагодување на висината】 : столот за салони е опремено со хидраулична пумпа со голема јачина (никогаш не ставајте ја наназад), која нежно чекори на шипката за кревање за да го испушти воздухот од хидрауличната пумпа, не треба да зачекори дното секој пат. Ако треба да ја намалите висината на салонот стол, чекор на дното. ♬ 【Чаир со тешки салони】 : Бербер столот е изработен од тешка рамка, поставена со сунѓер со висока густина и покриен со пи-кожа, салонот стол е ергономски дизајниран, може да се потпрете на задниот дел на берберските столчиња и да ставите Нозете на потпирачот за подножје за подобра удобна позиција за седење. Мат со стол е мазна површина. И тоа е исто така водоотпорно, лесно чисто. Анти-Курл рабовите спречуваат тропање. Име : Барбер столчиња : - 360 степени ротирачки бербер стол- висококвалитетна челична рамка- душеци со висока густина на пена, удобни седишта. Не'рѓосувачки- Електроплетирана челична подножје обезбедува дополнителни удобности : Материјал : сунѓер со висока густина, PU Leather Dimensions : Како што е прикажано во информациите за фигурацијата : 1 x Барбер Чаир. картонот. Ако имате проблем со нашиот стол за вртење во салон, ве молиме слободно контактирајте не.

Избор на клиенти

Tahoebay Mini 7.5oz Can Counlers Loolers Roam Sneevers за мали лименки со сода персонализирани со HTV, сублимација, печатење Свеж
Tahoebay Mini 7.5oz Can Counlers Loolers Roam Sneevers за мали лименки со сода персонализирани со HTV, сублимација, печатење

Дванаесет (12) пакет со мини конзерви од Tahoebay, семеен бизнис во сопственост на ветеран во близина на езеро

DEN 2.33
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со мониторот HannsPree HP 228 PJB [Пакет од 2] Свеж
BestCH AC / DC Адаптер Компатибилен СО MSI Tab W20 3m Серија MS - 117K 3M-002US 3M-001TW 3M-003TW 9S7-117K11-002 11.6-Инчен Свеж
BestCH AC / DC Адаптер Компатибилен СО MSI Tab W20 3m Серија MS - 117K 3M-002US 3M-001TW 3M-003TW 9S7-117K11-002 11.6-Инчен

Светски Влез : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, авто

DEN 2.67
Ретро Телефони Фиксен, WX-3011 Гроздобер Црн Мултифункционален Пластичен Домашен Телефон Ретро Жица Фиксен Телефон Свеж
Signode 000450 Snap-On 38 C Double Notch Peal, 3/8 големина на лента, должина на заптивката 1.120 Свеж
Signode 000450 Snap-On 38 C Double Notch Peal, 3/8 големина на лента, должина на заптивката 1.120

Поставени над лентата за преклопување завршува Може да се постави или за време или по затегнувањето на �

DEN 1044.48
Селски тремови на тетка Марта 4042 Свеж
Селски тремови на тетка Марта 4042

Трансфери на топло железо на тетка Марта #4042 тремови во земјата Користете за вез, сликарство на ткаенин�

DEN 103.20