Окуоничен капак на џојстик, додаток за замена на џојстик засилување на покритие безбеден и сигурен 5Set за играта машина за игри GamePad

Окуоничен капак на џојстик, додаток за замена на џојстик засилување на покритие безбеден и сигурен 5Set за играта машина за

DEN 1324.80

Свеж

Достапно.

Наменето за Game Pad Machine Game. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Подобрете ја флексибилноста на џојстикот на рачката, подобра насока на ротација, подобрување на брзината на ротација и флексибилноста на аголот на гледање на играта за игра. Врвот е изработен од висококвалитетен силиконски, удобен и мек. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба. Наменето за Game Pad Machine Game. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Подобрете ја флексибилноста на џојстикот на рачката, подобра насока на ротација, подобрување на брзината на ротација и флексибилноста на аголот на гледање на играта за игра. Врвот е изработен од висококвалитетен силиконски, удобен и мек. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба. Функција : 1. Подобрете ја флексибилноста на џојстикот на рачката, подобра насока на ротација, подобрување на брзината на ротација и флексибилноста на аголот на гледање на играта за игра.2. Наменето за Game Pad на Machine Game.3. Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба.4. Врвот е изработен од висококвалитетен силиконски, удобен и мек5. Совршено вклопување, удобно чувство на рака, лесна инсталација. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : oyојстик го засили прикриениот материјал : Силикон + Пластична Колор : Како слика прикажана тежина : приближно. 45 G апликација : За список со пакети PS4 Game Pad : 10 x joystick Засилен капак (5 сет).

Condition: 100% brand new
Item type:  Joystick Heighten Cover
Material: silicone + plastic
Color: As picture shown
Weight: Approx. 45g 
Application: for PS4 gamepad
Package List:
10 x Joystick Heighten Cover(5 set) :

Избор на клиенти

Kinhank Super Console x Pro Plus, Ретро игра Конзола 128 GB Вграден 95,000+ игри, системи за конзола за видео игри за излез Свеж
Kinhank Super Console x Pro Plus, Ретро игра Конзола 128 GB Вграден 95,000+ игри, системи за конзола за видео игри за излез

System Систем на игри и ТВ системи во 1】 : Супер конзола X Pro Plе опремена со надграден двоен систем Поддршка з

DEN 1.67
Контролер за мобилни игри Kiuiopne GamePad L1R1 Trigger AIM копче џојстик за PUBG до 30 кликања во секунда Свеж
Контролер за мобилни игри Kiuiopne GamePad L1R1 Trigger AIM копче џојстик за PUBG до 30 кликања во секунда

Кликнете со еден клик до континуиран режим, свиток од една секунда за промена на алатките Во континуира�

DEN 1.00
Набенкалу- печатени картички за одмор | Картичка за Денот на децата Свеж
Набенкалу- печатени картички за одмор | Картичка за Денот на децата

? Симпатична и слатка забава за забави на в Valentубените Совршено за деца на забавата на в Valentубените, нас�

DEN 3.33
Sipsun PG-9211 GamePad за мобилни телефони одвоени леви и десни рачки контролор на Bluetooth игра компатибилен со iOS Android Свеж
Sipsun PG-9211 GamePad за мобилни телефони одвоени леви и десни рачки контролор на Bluetooth игра компатибилен со iOS Android

Методот за поврзување е едноставен, стабилен и не е лесен за исклучување по врската Уникатен комбиниран

DEN 2.67
Заштитник на џојстик Yivibe, мек анти -гребнатини за заштитен ракав силиконски ергономски за FPV Свеж
Заштитник на џојстик Yivibe, мек анти -гребнатини за заштитен ракав силиконски ергономски за FPV

Се испрска со масло, а раката се чувствува добро Добар избор што треба да го направите Точна позиција на

DEN 2.33
QQWWE Animal Animal 12-24 Конзола за игри Касета за касети Слот за заштита на хард обвивка за складирање преносни компактни Свеж
Слушалките за игри на Кухаими, слушалки за безжични игри. Свеж
Слушалките за игри на Кухаими, слушалки за безжични игри.

Може да се поврзе директно со уредите Bluetooth Enable, како што се лаптоп, таблет и мобилен телефон Можете да го

DEN 3.33
Оптички леќи XIJI, стабилна леќа за замена на висока точност за конзола за игри PS1 KSM - 440AEM Свеж
Оптички леќи XIJI, стабилна леќа за замена на висока точност за конзола за игри PS1 KSM - 440AEM

Професионалните чипсети обезбедуваат одлични перформанси на системот за да ги одржуваат леќите...

DEN 1030.40
Случај за конзола WNSC, прецизна конзола за играта Шел едноставна и компактен за додатоци за игри Свеж
Случај за конзола WNSC, прецизна конзола за играта Шел едноставна и компактен за додатоци за игри

Дизајнот на производот е едноставен и компактен Лесен и лесен за носење Професионално дизајнирана точн

DEN 208.00
Oyојстик го засили капакот, удобен џојстик покритие 5 -силиконски силиконски за игри со игри GamePad Свеж
Oyојстик го засили капакот, удобен џојстик покритие 5 -силиконски силиконски за игри со игри GamePad

Безбедно и сигурен, обезбедете добро искуство со употреба Наменето за Game Pad Machine Game Врвот е изработен од �

DEN 2.00
Jeomed Video Games Момци за момчиња приклучуваат и играат аркадни рокери HD-компатибилни ретро видео игри стап 4K за PS1 GBA Свеж
Чорапи на ZeroLeews, лесни меки памучни чорапи со памук за жени и мажи Свеж
Чорапи на ZeroLeews, лесни меки памучни чорапи со памук за жени и мажи

Сива+црна 100% памук Tumble Dry, Machine Wash Поставете ги прифаќајте го вашиот ретро стил на 80 тите Овие чорапи се до

DEN 0.33
QQWWE Animal Animal 12-24 Конзола за игри Касета за касети Слот за заштита на хард обвивка за складирање преносни компактни Свеж
Преносен лево и десно раздвојување GamePad безжичен Bluetooth компатибилен GamePad JOYSTICK за Android паметен телефон компјутер Свеж